У яких продуктах міститься магній і чому він важливий для нашого здоров'я

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дієтологиня Світлана Фус розповіла, що продукти, багаті магнієм, не належать до екзотичних, вони доступні і обов'язково повинні перебувати в раціоні кожного.

Часто можна чути від лікарів: "Зараз дуже напружений час, попийте магній". І знаю точно, що багато людей купують в аптеці препарати магнію без призначення лікаря і п'ють на всяк випадок, щоб уникнути наслідків стресу. Так що ж це за мінерал і з "чим його їдять"?

Магній бере участь в понад 300 метаболічних реакціях в організмі. З тих, які ми можемо відчувати на собі - виробництво енергії, регулювання артеріального тиску, передавання нервових сигналів, а також розслаблення м'язів. У разі дефіциту магнію ми можемо відчувати втому, яка не відповідає виконуваній роботі, можливі стрибки  тиску, перебої в роботі серця, головні болі, апатія, відчуття оніміння, судоми в кінцівках, посмикування повік, безсоння...

Крім того, магній бере участь в синтезі білків, сприяє підтримці здоров'я кісток і зубів, а також регулює процес ділення клітин. Він сприяє підтримці психологічних функцій (пам'ять, мова, мислення, увага і т. д.). Цим, зокрема, пояснюється його "антистресова" дія.
Брак магнію у жінок провокує болісні менструації, випадання волосся, розшарування, ламкість нігтів. І на цьому його функції в організмі не закінчуються.

Магній також контролює роботу клітин міокарда. І, нарешті, він впливає на нормальний перебіг вагітності: відповідає за здоровий сон майбутньої мами, запобігає підвищенню тонусу матки, спонтанним викидням і невиношуванні плода. Добова потреба в магнії становить 400-420 мг для чоловіків старше 19 років і 310-320 для жінок (і треба додати ще 40 мг вагітним для здорового розвитку плоду). Ми повинні задовольняти потребу в магнії продуктами харчування - рослинною, тваринною їжею і водою.

Продукти, багаті магнієм, не належать до екзотичних, вони доступні і обов'язково повинні перебувати в раціоні кожного. Насамперед - різні цільнозернові продукти. А у білому хлібі, шліфованому рисі і т. д. магнію міститься мало, оскільки він перебуває в основному в зовнішній оболонці зерна - у висівках, які видаляються під час переробки.

Велика кількість магнію міститься в овочах з листям темно-зеленого кольору, оскільки магній - важливий компонент хлорофілу, зеленого пігменту рослин. Також багато його в морських водоростях, наприклад, в морській капусті, морепродуктах. Є він і в бобових, рибі, м'ясі горіхах, сухофруктах, овочах і фруктах. До речі, багато магнію містить м'ясо равликів.

Але важливо знати і те, що вживання солодких газованих напоїв, в яких багато фосфору, призводить до втрати магнію. Надмірне вживання кави, консервованих і оброблених продуктів, де вміст магнію втрачається наполовину, впливає на забезпечення магнієм організму.

Харчування сучасної людини обробленими харчовими продуктами і напружений спосіб життя призводить до частого виникнення дефіциту магнію. А це, разом з іншими факторами сучасного життя - малорухливість, захоплення фастфудом, надмірна вага, переїдання, на жаль, сприяє зростанню серцево-судинних захворювань

І до речі, не потрібно шукати який-небудь один продукт, який забезпечить магнієм і якого треба з'їдати кілограми. Щоб в організм надходила достатня кількість цього мінералу, харчування має бути повноцінним і різноманітним, складатися з продуктів різних груп, збагачене рослинною їжею.

Харчуйтеся правильно, стежте за тим, що ви їсте!

Більше порад про здорове харчування читайте на сторінці Світлани Фус facebook.com/svetlanafus

Читайте також: Дефіцит заліза в організмі: чому з'являється і як запобігти

Залиште свій коментар

Вибір редакції