Які напої обрати для святкового столу: поради дієтологині

Які напої обрати для святкового столу: поради дієтологині

www.credits

Світлана Фус вирішила розповісти, яким напоям варто надавати перевагу під час застіль, щоб не нашкодити здоров'ю.

Все ж є альтернатива напоям, які нам активно нав'язують напередодні свят. Навіть якщо ми вибираємо версії лайт чи нуль, пам'ятайте, що це нездоровий продукт. Хочу нагадати, що солодкі газовані води, фруктові соки з пакетів містять багато цукру, барвники, консерванти. А їхнє надмірне вживання веде до зниження імунітету, руйнування зубів і кісток, погіршення стану суглобів, викликає печію і багато інших неприємностей.

Рекомендую використовувати альтернативні, не менш смачні варіанти:

1. Компот із сухофруктів. Цукор не додаємо. Якщо дати йому постояти, він стане солодким, навіть дуже, вже через 30-40 хв. Тому з кількістю сухофруктів для компоту не переборщіть.

2. Напій з імбиру і м'яти. Можна туди додати лимон. Таке пиття поліпшує травлення і тонізує.

3. Холодні фруктові напої. Можна зробити настій із заморожених ягід (є різноманітні варіанти і на будь-який смак) та апельсинових кірок.

4. І пам'ятаємо, що основний напій, який потрібно пити між їжею, це питна вода. Помилка в тому, що багато хто поспішає наповнити свої тарілки, не відновивши дефіцит рідини.

Звертайте увагу на те, що ви п'єте за святковим столом. Робіть правильний вибір їжі та напоїв під час всіх новорічних свят.

Більше порад про здорове харчування читайте на сторінці Світлани Фус facebook.com/svetlanafus

Читайте також: Як не переїдати на свята