З якими залежностями борються в центрах аддіктології Новини компаній

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
З якими залежностями борються в центрах аддіктології

pixabay.com

Є кілька видів залежностей, які явно негативно впливають на фізичне і психологічне здоров'я, оточення хворого і його фінансовий стан. Для тисяч сімей і окремо взятих особистостей це справжній бич.

З залежностями можна боротися, завжди є шанс повернення до здорового життя, і впадати у відчай не варто. Більш того, при зверненні до хороших фахівців шанс одужання високий.

Хто бореться з залежностями?

У великих містах працюють спеціальні центри-клініки, де проблему залежностей вивчають, розробляють методики їх лікування, а також займаються безпосередньою терапією. Це не тільки лікування наркоманії, але і лікування від інших видів залежностей - від алкоголю, азартних ігор, антидепресантів і так далі.

Увага! Якщо ви зіткнулися з проблемою залежності, звертайтеся до кваліфікованих фахівців. Остерігайтеся шахраїв, екстрасенсів, ворожок, знахарок, які наживаються на чужому горі і страхах.

Які бувають залежності

Незважаючи на те, що при слові залежність більшість думають про наркоманію, сама проблема набагато ширше. Сюди ж можна віднести алкоголізм, який є не меншою проблемою з воістину страшними "народними" масштабами.

Мало хто з обивателів знає, що залежність може бути і від азартних ігор (ігрова залежність або лудомания), залежність, з якої вкрай складно боротися, і яка також потребує не тільки правильної підтримки близьких, а й уваги профільних фахівців.

Етапи лікування в центрах аддіктології

Як правило, етапи лікування підбираються індивідуально, залежно від особливостей пацієнта. Методи, які використовуються при боротьбі з хворобою, також не шаблонні і розробляються для кожного відвідувача центру аддіктології.

Якщо не вдаватися в подробиці, то залежно в спеціалізованих центрах лікують, починаючи з первинної консультації, потім проводяться обстеження, в тому числі на предмет супутніх захворювань, проводиться детоксикація.
Основна терапія підбирається лікарями і може включати, як фармакологічне лікування, так і психотерапію, аверсивного терапію, імплант і так далі. Детальніше вам може розповісти тільки лікар.

Київський центр Medicomente

У Києві працює центр аддіктології Medicomente, фахівці якого поставили перед собою мету повернути своїх пацієнтів до здорового і тверезого життя, повернути безболісно, по можливості максимально комфортно і дбайливо. При цьому використовуються міжнародні протоколи лікування і сертифіковані препарати.

Інформацію про діагностику і лікування залежностей, а також про методи терапії і психологічної підтримки ви можете отримати у лікарів центру.

Нагадуємо, самолікування шкодить Вашому здоров'ю!

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація