Що подивитися: 5 нових мінісеріалів, які вийшли в травні

Що подивитися: 5 нових мінісеріалів, які вийшли в травні

Credits

Останній місяць весни здивував новинками.

Травень нас потішив багатьма релізами, попри те, що зазвичай він вважається не найбагатшим на новинки. Все ж вийшло кілька історичних і романтичних драм, а також гідні детективні історії і фентезі. У цій добірці ви точно знайдете щось варте вашої уваги.

"Голстон"

Це серіал про американського модельєра, який одягав найзнаменитіших жінок Голлівуду і першу леді США Джекі Кеннеді. Серіал торкнеться періоду життя Роя Голстона від початку його кар'єри і покаже, як він став частиною авангардної культури Америки.

"Спадщина Юпітера"

Серіал, знятий за однойменною серією коміксів видавництва Image Comics, і розповідає дві паралельні історії про супергероїв, які мешкають у США в 30-х роках і у сучасності.

"Погоня за коханням"

Історія серіалу заснована на романі Ненсі Мітфорд про життя вищого суспільства Великої Британії в міжвоєнний період. Головна героїня серіалу дівчина на ім'я Лінда Редлетт, яка походить із шановного англійського сімейства. Мета Лінди знайти ідеального чоловіка.

"Перл з Вітстабл"

Цей мінісеріал розповідає про жінку на ім'я Перл Нолан — власницю невеликого ресторану, яка мріє стати детективом. Якось в містечку, де вона мешкає, починають відбуватися загадкові вбивства і у Перл з'являється можливість проявити свої таланти.

"Домина"

Історична драма, що оповідає першої імператриці Риму Лівії Друзилле, яка була дружиною імператора Октавіана Августа. Мінісеріал покаже шлях Лівії від юної дівчини до могутньої правительки, яка плете інтриги.

Читайте також: Що подивитися: 5 серіалів про підлітків