Що подивитися: 5 фільмів і серіалів про вчителів і викладачів

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Що подивитися: 5 фільмів і серіалів про вчителів і викладачів

Credits

Напередодні першого вересня пропонуємо нову кінодобірку.

Деякі картини з цього списку вже є класикою кіно, а інші — вийшли зовсім недавно, тому знайти тут щось на свій смак зможе кожен.

"Кафедра"

Мінісеріал з Сандрою О в головній ролі, де вона зіграє викладача і завідувача кафедрою англійської мови в Пемброці. Головна героїня — жінка азійської раси, яка вперше в історії університету обіймає таку посаду.

"Суспільство мертвих поетів"

Один із легендарних фільмів з Робін Вільямсом. У картині актор зіграв роль викладача англійської словесності в консервативному американському коледжі, методи навчання якого значно відрізняються від того, до чого звикли в цьому місці.

"Розумник Вілл Гантінґ"

У Вілла, звичайного 20-річного прибиральника в університеті, феноменальна пам'ять і приголомшливі математичні здібності. Але ось тільки хлопець часто вплутується в неприємності і коли його заарештовують за чергову бійку, університетський професор математики бере його під свою опіку, але за однієї умови, що Вїлл повинен пройти курс психотерапії.

"Усмішка Мони Лізи"

Вчителька-феміністка Кетрін Енн Вотсон залишає свого молодого чоловіка в Лос-Анджелесі, щоб викладати в консервативному приватному жіночому коледжі Уелслі в Массачусетсі історію мистецтв. Однак серед її колег переважають патріархальні погляди на роль жінки в цьому світі. Кетрін вступає в боротьбу за рівноправ'я статей і намагається вселити своїм студенткам, що вони вільні робити зі своїм життям все, що захочуть.

"Учитель на заміну"

Головний герой — вчитель на заміну Генрі Барт. Цього разу його призначають викладати англійську мову і літературу в неблагонадійній муніципальній школі, де, як годиться, нецензурна лайка, образи щодо вчителів і порушення дисципліни.

Читайте також: 15 захопливих фільмів, створених у незалежній Україні

Наступна публікація