Що подивитися: 5 нових фільмів гідних вашої уваги

Що подивитися: 5 нових фільмів гідних вашої уваги

Credits

У спекотний літній день можна влаштувати собі сієсту і подивитися хороший фільм.

Це літо хоч і не було дуже багате на прем'єри, але все ж кілька яскравих новинок у прокат вийшло. У цій добірці ви знайдете захопливі історії, нову інтерпретацію дитячої казки і фільм з практично не впізнаваним Ніколос Кейждем.

"Круелла"

Це абсолютно новий погляд на знамениту диснеївську історію. Картина розповідає про злочинницю Круеллу де Віль і те, чому вона не любила далматинців і хотіла пошити з них шубу.

"Чорна вдова"

Чорна вдова, точніше Наташа Романофф в цьому фільмі повинна бути віч-на-віч зустрітися зі своїм минулим, до того як вона приєдналася до команди Месників. Вона дізнається про небезпечну змову і вирішує назавжди розібратися з людьми, які вплинули на її долю.

"Меєр Ланські"

Меєр Ланські — легенда американської мафії, з яким рахувалися всі злочинні синдикати і сам Аль Капоне. Він заховав свої нажиті злочинним шляхом мільйони по всій країні і тому став мішенню для ЦРУ. Але одного разу він наважується розповісти владі історію свого життя в ролі очільника Національного злочинного синдикату.

"Свиня"

Головний герой на ім'я Роб вже багато років живе в Орегонській глушині. Він — відлюдник і мисливець за трюфелями, які раз на тиждень продає. Одного разу його свиню, яка допомагає йому з пошуком грибів, викрадають невідомі люди і Робу доводиться кинутися на її пошуки.

"Кінь мрії"

Фільм знятий за реальної історією Джанет Воукс, раборніці пабу в селі Вельсу, яка втомившись від повсякденного життя вирішила завести скакового коня, який би брав участь в призових перегонах. Жінка вмовляє сусідів вкласти заощадження у коня на ім'я "Мрія".

Читайте також: Що подивитися: 5 фільмів про пляж, кохання і пригоди

Наступна публікація