5 зимових мультфільмів для перегляду з родиною

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Добірка самих добрих мультфільмів, які перенесуть вас у дитинство.

Зима - казкова період. В цей час кожен починає вірити у диво і з посмішкою згадує дитинство. Щоб перенестися в казковий світ, 1plus1.ua пропонує переглянути ТОП-5 кращих зимових мультфільмів. Ці історії розтоплять серце кожного.

ГРІНЧ, 2018

Новий мультфільм розповідає про зеленого відлюдника Грінча. Мешканці міста часто насміхалися над ним, тому у Грінч складний характер. А особливо він не любить різдвяні свята. Зимові ярмарки, ялинка, ліхтарики та подарунки - все це дратує волохатого. В цьому році, щоб помститися злим людям, Грінч вирішує вкрасти Різдво.

ХОЛОДНЕ СЕРЦЕ, 2013

мультфильмы_1

В королівстві Арендейл вже тривалий час панує холодна зима. Виною тому стала королева Ельза, яка з дитинства отримала силу керувати зимовою стихією. Юна володарка не змогла впоратися зі своїми здібностями і занурила все королівство вічний холод. Докори сумління змусили Ельзу бігти в ліс, де вона залишається жити. Сестра Ельзи Ганна відправляється в шлях, щоб зняти чари з Арендейла і повернути сестру додому. У цьому їй будуть допомагати торговець льоду Крістоф, олень Свен і кумедний сніговик Олаф.

РІЗДВЯНА ІСТОРІЯ, 2009

мультфильмы_2

Легендарна історія про скнару Скруджа, героя роману Чарльза Дікенса, ожила в мультфільмі «Різдвяна історія». Все своє життя Скрудж присвятив накопичення грошей. Він визнає тільки їх цінність, а все інше, що є в житті, для нього чуже. Це стосується і зимових свят. Але в одну чарівну ніч Скруджу доведеться вивчити важливий життєвий урок.

ШРЕК МОРОЗ, ЗЕЛЕНИЙ НІС, 2007

мультфильмы_3

Шрек прагне влаштувати грандіозну різдвяну вечірку, щоб здивувати свою кохану Фіону і друзів. Однак виявляється, що він нічого не знає про Різдво, адже ніколи його не святкував. Шрек купує книгу про Різдво і дізнається всі давні традиції цього свята. Радісно і натхненно він починає прикрашати будинок, але ось в гості приїжджає Осел з усією родиною. Шрек навіть не здогадується, до чого це призведе...

ЛЬОДОВИКОВИЙ ПЕРІОД, 2002

мультфильмы_4

Доісторична доба. Усе навколо вкрите снігом. Троє відважних друзів - мамонт Менні, шаблезубий тигр Дієго і лінивець Сід - намагаються вижити в непростих умовах. Щоб уникнути холоду і врятувати своє життя, вони разом з іншими тварини мігрують на південь.

Андрійчук Дарія

Чіатйте також: 5 фільмів про дружбу, які повинен подивитися кожен дитина

Залиште свій коментар

Вибір редакції