Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Знайомимося ближче із відомою телеведучою.

Алла Мазур – авторка і ведуча інформаційно-аналітичної програми «ТСН. Тиждень», найвпливовіша ведуча України та улюблениця мільйонів глядачів. До успіху вона йшла шляхом наполегливої праці і боротьби з власними страхами.

«Не потрібно боятися ризикувати і йти важким шляхом – цього мене навчило життя. І навіть, якщо ти дуже боїшся, але тобі дають шанс, все одно використовуй його», – радить ведуча.

У день народження Алли Мазур, який вона святкує 16 вересня, ми знайшли для вас кілька цікавих фактів, які відкриють зірку екрану по-новому.

1. Майбутня телезірка народилася в Зінькові Хмельницької області в сім'ї лікарів. Батько Алли – Григорій – був стоматологом.

2. Перші журналістські кроки робила ще в шкільні роки, коли писала статті в місцеву газету.

3. Алла Мазур має профільну освіту: закінчила факультет журналістики Київського університету ім. Тараса Шевченка.

4. Цікаво, що Алла працює в ТСН від перших днів існування програми. Для багатьох вона є взірцем професійного журналіста і ведучою. Престижна премія «Телетріумф» вісім разів визнала її кращою ведучою інформаційно-аналітичної програми. Це абсолютний рекорд за кількістю статуеток «Телетріумф» за всю історію премії.

5. Природно, що Аллі Мазур, як ведучій інформаційно-аналітичної програми, доводиться озвучувати і пропускати через себе низку болісних, невтішних новин. Тому вона знайшла спосіб, як тримати себе в позитивному тонусі. «На ніч завжди згадую щось найприємніше, що сталося за день. Хоча б якусь дрібницю, яка гріє душу! Давно не засинала такою щасливою, як вчора», – поділилася ведуча.

6. Алла мріє полетіти у космос: «Звичайно, хочу дочекатися, коли для цього не знадобиться суперподготовка, як для перших космонавтів, коли не потрібно буде переносити всі ці супернавантаження. Але взагалі нічого надприродного в цій мрії я не бачу».

7. Ведуча виховує сина Артема, який захоплюється відеоблогингом. «Він пішов на курси відеобдогерів, все серйозно, все системно, мама намагається підказувати, але не всі мої підказки йому підходять», – розповіла телеведуча Каті Осадчій.

8. Алла дуже любить своїх домашніх тварин – Мусіка і Асю: «Якщо б у мене було більше часу, я б могла написати роман. Тому що у нас двоє котиків. Спочатку ми підібрали в магазині Мусіка, який є нащадком двох породистих котів. Його характер абсолютно відрізняється від песика з притулку, яку ми взяли на програмі Сніданок з 1+1».

9. Глядачі звикли бачити Аллу Мазур в стриманих образах. Однак, час від часу вона дивує шанувальників романтичними луками і пробує себе в нових ролях. Наприклад, вона взяла участь в озвучуванні мультфільму «У пошуках Дорі» від Disney. Ви обов'язково впізнаєте в ньому брендовий голос самої Алли – ним заговорила морська берегиня, голова Інституту морського життя.

10. Багатьом не вдається вгадати вік Алли Мазур. І ми не будемо вам підказувати.

Дійсно, Алла заворожує доглянутістю і стрункістю. Секрети її краси зокрема полягають в здоровому сні, ранковій зарядці, вживанні достатньої кількості води і в змісті внутрішнього балансу – як би складно це часом не було.

Більше про правила життя Алли Мазур дізнавайся з відео:

Читайте також: У синьому платті і з сином за руку: Алла Мазур поділилася зворушливим знімком

Залиште свій коментар

Вибір редакції