"Чорний список": кого ненавидів Карл Лагерфельд

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ім'я Карла Лагерфельда оповите таємницями і легендами, і багато секретів знаменитого дизайнера не будуть розгадані ніколи. Але ніхто не стане сперечатися з тим, що він жив пристрасно: якщо любив, то всією душею, якщо не ненавидів, то щиро і відчайдушно. Хто і що – зазнали ненависті Карла Лагерфельда?

У "чорному списку" великого кутюр'є були...

...гладкі жінки. Те, що Лагерфельд відмовлявся шити одяг більше 42-го розміру, відомий факт – 2004 року у нього навіть вийшов конфлікт з брендом H&M, для якого він створив капсульну колекцію: Лагерфельд наполягав на тому, щоб одягу великих розмірів у ній не було. В результаті H&M, щоб не втратити прибуток, довелося піти наперекір кутюр'є і відшити всі розміри, приховавши цей факт від дизайнера. Лагерфельд неодноразово висловлювався на тему гладких жінок, заявляючи, що ніхто не хоче на них дивитися. "Доходить до абсурду, – говорив дизайнер в інтерв'ю, – гладка матрона сидить перед телевізором і, поїдаючи чипси, міркує про те, які потворні худі моделі". Єдина, для кого Лагерфельд зробив виняток, співачка Адель – їй він пробачив навіть зайву вагу. "Вона, звичайно, занадто гладка, – зазначив він, – зате у неї гарне обличчя і божественний голос".

Карл Лагерфельд и Кендалл Дженнер
Getty Images
Карл Лагерфельд і Кендалл Дженнер

...некрасиві і низькорослі чоловіки. Не менше обурення викликали у Лагерфельда і некрасиві чоловіки, а якщо вони до того ж опинялися низькорослими, відразі дизайнера просто не було меж. "Звичайно, – зізнавався він у бесідах з журналістами, – життя – не конкурс краси, і не всі можуть відповідати модельним стандартам, але якщо жінкам дозволено бути маленького зросту, то для чоловіків це просто неприпустимо". До речі, найпотворнішими Лагерфельд вважав російських представників сильної статі. "Якби я був російською жінкою, – сказав він в інтерв'ю, – то з великою часткою ймовірності став би лесбіянкою, тому що чоловіки тут – справжні виродки. Взагалі, Росію можна назвати країною найпривабливіших жінок і найбільш потворних чоловіків".

Карл Лагерфельд_3
Getty Images
Карл Лагерфельд

...діти. Не мав кутюр'є любові і до дітей, і не вважав за потрібне це приховувати. "Батьківство – останнє, чого мені хотілося б випробувати у житті, – говорив він. – Я ненавиджу дітей. Для когось мати нащадків – природно і приємно, але тільки не для мене. Я був народжений несімейною людиною".

...Ів Сен-Лоран. Ненависть викликав у Лагерфельда і його колега, кутюр'є Ів Сен-Лоран. Втім, він платив йому тією ж монетою, а причиною розбрату стали не професійні питання, а кохання до однієї і тієї самої людини – Жака де Башера. Саме Лагерфельд познайомив Жака і Верба, а коли Сен-Лоран відбив юнака у Карла, зненавидів його. Коли де Башер захворів Снідом, Лагерфельд до останнього ночував у його лікарняній палаті, тулячись у кутку на розкладачці. Жак де Башер помер 1989 року у віці тридцяти восьми років, а кутюр'є так і не змирився з його відходом до самої своєї смерті.

невесты Лагерфельда_1
Associated Press
Показ колекції Chanel кутюр

...м'ясо. Коли Лагерфельд говорив про ненависть до гладких людей, він добре розумів, що має на увазі, сам він довгий час був людиною, м'яко кажучи, вгодованою, і схуд, побившись об заклад, скинувши в результаті... більше сорока (!) кілограмів. Тоді кутюр'є прийшов звернутися до дієтолога, який склав для нього спеціальну дієту. Стрес, якого зазнав тоді організм Лагерфельда, назавжди змінив його смакові пристрасті – дизайнер назавжди зненавидів м'ясо. "Я ненавиджу запах приготування їжі, – розповідав він. – Я не їм солодкого, не їм жирного, терпіти не можу м'ясо, незважаючи на те, що мій лікар рекомендує мені є його двічі на тиждень. Але я все одно не їм – цей процес асоціюється у мене з канібалізмом".

Карл Лагерфельд
МВС
Карл Лагерфельд з кішкою Шупетт

...вік. Лагерфельд категорично відмовлявся святкувати дні народження. "Я не відзначаю минуле, – неодноразово зауважував він, – мені набагато більше подобається сьогодення та майбутнє". Дизайнер настільки ненавидів вік, що навіть засекретив дату своєї появи на світ. Так само він підходив і до інших людей, які, на його погляд, поводяться, не погодившись зі своїм віком. "Мені не подобаються люди не першої молодості, – говорив він – які щосили прагнуть мати молодий і сексуальний вигляд. Кого ви хочете обдурити? Все одно рано чи пізно доведеться визнати: на світі багато людей, які молодші і привабливіші від вас".

Міла Корольова

Фотогалерея Виходи у весільних сукнях у показах Chanel (8 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції