Де ще знімалися актори з "Гри престолів"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Актори, які зіграли в серіалі "Гра престолів", миттєво стали знаменитими на весь світ. Але ж у мегапопулярний проект вони, як мовиться, не з Місяця впали – до нього багато хто з них встиг зіграти помітні ролі, які зробили їх відомими задовго до екранізації серії романів "Пісня Льоду і Полум'я".

Шон Бін

Шон Бин
Getty Images
Шон Бін у ролі Вронського

Англійський актор Шон Бін, який зіграв Неда Старка, прославився б, навіть якщо в його творчій долі не було "Гри престолів". Бін володіє рідкісною – інтуїтивною – манерою акторської гри, яка дозволяє йому створювати найрізноманітніші образи і виглядати в них достовірно і органічно. До найвідоміших – крім "Ігри престолів" – робіт актора можна зарахувати Боромира в кінотрилогії "Володар перснів", Одіссея в "Троє" і Вронського в англо-американській версії "Анни Кареніної", в якій він знімався разом із Софі Марсо. Кінокритики відзначали, що Бін на чотирнадцять років старший від свого героя – до моменту знімань акторові виповнилося тридцять сім, але це була єдина претензія до створеного ним образу – Вронський Біна вважається одним з найкращих його втілень у світовому кінематографі.

Мішель Фейрлі

Мишель Фэйрли
Мішель Фейрлі у фільмі "Я хочу, щоб ти хотів мене"

Північноірландська актриса Мішель Фейрлі, яка зіграла в "Грі престолів" Кейтілін Старк, відома також ролями місіс Грейнджер у фільмі "Гаррі Поттер і Дари Смерті" та Мар'ї в екранізації повісті Чехова "Дуель". Втім, серйозних робіт у великому кіно у Мішель трохи – починала вона свою професійну кар'єру на театральних помостках, де її гра справила справжній фурор, а після успіху "Гри престолів" успішно знімається в серіалах – переважно, детективних: "Чисто англійські вбивства", "Форс-мажори", "Перетинаючи межу", "Фортитьюд". Спочатку Фейрлі вважалася драматичною актрисою, але з часом довела, що їй чудово вдаються і комедійні ролі.

Пітер Дінклейдж

Питер Динклэйдж
Getty Images
Пітер Дінклейдж

Пітеру Дінклейджу роль Тіріона Ланністера принесла – без перебільшення! – світову популярність, до того ж за неї він отримав дві премії "Еммі" і один "Золотий глобус". Не можна сказати, що до цього Пітера можна було побачити тільки в третьосортних проектах, але навіть у таких фільмах, як "Хроніки Нарнії", "Люди Ікс" і "Месники", йому діставалися винятково ролі другого плану. Взагалі ж через вроджене захворювання – ахондроплазію, яке призводить до карликовості, Дінклейдж міг грати тільки казкових персонажів – гномів і лепреконів, а такі роботи, як Тіто в арт-хаусному фільмі "Життя в забутті" і Фінбар Макбрайд у відзначеному безліччю нагород "Станційному доглядачеві", були скоріше винятком, а не правилом.

"Гра престолів" переламала цю негативну для актора тенденцію. Його герой Ланністер титульний персонаж всіх семи сезонів популярного серіалу і обов'язково з'явиться у восьмому, прем'єра якого очікується в квітні 2019 року.

Ліна Гіді

Игры престолов на Эмми_5
Getty Images
Ліна Гіді

До знімань у "Грі престолів" Ліна Гіді підійшла з солідним багажем кіноролей. Перша ж її робота у фільмі "Біля води" привертала увагу не тільки глядачів і критиків, але режисерів і продюсерів, які навперебій запрошували її в свої картини – "Книга джунглів", "Великий Мерлін", "Гра Ріплі", "300 спартанців", "Термінатор: Битва за майбутнє", де їй дісталася роль Сари Коннор.

Але, звичайно ж, Серсея Ланністер на сьогоднішній день – найвідоміша робота Гіді, хоча вже після початку роботи в фентезі-сазі актриса встигла зіграти в таких фільмах, як "Суддя Дредд", "Судно ніч" і "300 спартанців: Розквіт імперії". Непогана кар'єра для уродженки Бермудів, яка в молодості і не думала про акторство – Ліна бачила себе в салоні краси з гребінцем і ножицями в руках.

Чарльз Денс

Чарльз Дэнс
Чарльз Денс на прем'єрі фільму "Гордість і упередження і зомбі"

Чарльз Денс – актор, режисер, сценарист, продюсер і офіцер Ордена Британської імперії – успіху на акторському поприщі досяг не одразу. Десять років пішло у нього на те, щоб привернути на себе увагу публіки – це сталося після того, як він зіграв головну роль в серіалі "Коштовність в короні". За ним послідувало ще декілька помітних робіт у телевізійних проектах – "Ребекка", "Кімната смерті: Темне походження Шерлока Холмса", "Генріх VIII", "Міс Марпл Агати Крісті" і, звичайно ж, "Привид Опери", в якому Денс зіграв одну з найкращих своїх ролей. Кінокритики, яким не так просто потрапити, відзначали, що актор був позбавлений можливості використовувати міміку обличчя його героя, Еріка, протягом усього серіалу воно було закрите маскою, тому грати Денс міг тільки очима.

Зігравши Тайвіна Ланністера, актор вийшов на великий екран – тепер його можна побачити в таких фільмах, як "Вій", "Дракула", "Гордість і упередження і зомбі", "Мисливці за привидами". Втім, не відмовляється Денс і від роботи в серіалах, правда, вибирає ті, за які йому згодом не буде соромно – так, в екранізації роману Агати Крісті "Десять негренят", яка вийшла в Британії під назвою "І нікого не стало", Денс зіграв суддю Воргрейва.

Міла Корольова

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції