Фото топлес, тигри і торт: 5 курйозів на Каннському кінофестивалі

Фото топлес, тигри і торт: 5 курйозів на Каннському кінофестивалі

Софі Марсо в Каннах / Getty Images

Ми вибрали п'ять найяскравіших історій, які відбувалися зі знаменитостями на Лазуровому березі.

Кінофестиваль у Каннах — місце, де не лише показують найочікуваніші і нетривіальні фільми року, але іноді там ще і трапляються різні дивні речі. Протягом всієї історії цього заходу актори і режисери дуже часто потрапляли в різні конфузні ситуації.

Смілива фотосесія

1954 року на Каннський кінофестиваль, випросивши запрошення, прибула молода, але маловідома акторка Сімона Сілва. Дівчина так хотіла сподобатися публіці і справити враження, що дуже ретельно підготувалася.

Молода красуня своїм зовнішнім виглядом на відкритті завоювала титул "Міс фестиваль" і тому її запросили на фотосесію зі знаменитим актором і сценаристом Робертом Мітчем.

Сілва вирішила, що і цього разу їй потрібно епатувати публіку, тому з'явилася на фотосесію в короткій спідниці, а груди прикрила прозорими хустками. Під час знімання акторка зняла з себе верхню частину вбрання і позувала топлес. Мітчем не очікував такого вчинку від дівчини, але було вже пізно — фотографи встигли їх сфотографувати і на наступний день парочка була на перших шпальтах усіх газет.

Getty Images

Торт в обличчя

1985 року в дивну ситуацію потрапив культовий кінорежисер Жан-Люком Годар. Того року він на фестивалі представляв свою картину "Детектив", але під час виступу режисера перед публікою, в нього несподівано влетів торт. Всі були шоковані таким невіглаством, але Годар не розгубився і спробував крем, заявивши, що торт був смачним.

Getty Images

"Дика" вечірка

1957 року режисер і чоловік Елізабет Тейлор Майкл Тодд прибув до Канн, щоб представити свій фільм "Навколо світу за 80 днів", знятий за романом Жюля Верна. Тодд вирішив закріпити свій успіх і організував для гостей фестивалю гучну вечірку зі справжніми левами і тиграми.

Тварини через величезну кількість гостей і шум і їжу явно нервували, адже в результаті почали кидатися на людей. На вечірці почалася паніка, гості кинулися до виходу, і трапилася велика тиснява. На щастя ніхто тоді не постраждав.

Getty Images

Сміливий жест від Тарантіно

1994 року режисер Квентін Тарантіно особливо відзначився, адже мало того, що він проігнорував дрескод і з'явився на захід без сорочки, так ще й під час проголошення промови на сцені показав глядачці, первавшій його, середній палець. Як виявилося дама була трохи п'яна, але ось Тарантіно того вечора залишив слід в історії не тільки своєю картиною "Кримінальне чтиво". Кричала жінка, до речі, "quelle daube!" - "яка нісенітниця!".

Getty Images

Вітер Марсо

Іноді виною конфузних ситуацій стає ні що інше, як не увага до деталей. Наприклад, 2005 року французька акторка Софі Марсо вирішила прийти на Каннський кінофестиваль у легкій сукні і не одягла білизни. Але через порив вітру одна бретелька спала і повністю оголила груди зірки. Софі звичайно ж моментально повернула бретельку на місце, але десятки фотографів не упустили можливість зазнімкувати цей момент.

Софі Марсо в Каннах / Getty Images

Читайте також: Всі новини про 74-й Каннський кінофестиваль