Клуб безсмертних: зірки, які заповіли заморозити себе після смерті

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Наука йде вперед великими кроками, і сьогодні крионіка – глибока заморозка тіла людини в надії на те, що в майбутньому вдасться їх оживити – вже не фантастика, а реальність. Щоправда, на сьогоднішній день це досить дороге задоволення, тому дозволити його собі можуть лише дуже заможні люди – такі, як ці зірки.

Майкл Джексон. Вимушена заморозка

Майкл Джексон
Associated Press

Майкл Джексон, ніби передбачав свою передчасну смерть, час від часу говорив про те, як потрібно буде вчинити з його тілом після смерті: хотів бути то кремованим, то крионованим, то відданим землі. Коли поп-короля не стало, тіло Джексона на два місяці піддали глибокому заморожуванню, але зовсім не тому, що його заповітні виконавці  дослухалися до поради покійного. Справа в тому, що сім'я співака довгий час не могла визначитися з місцем його поховання: мати хотіла, аби Джексон був похований на цвинтарі Форест-Лаун в Лос-Анджелесі, а брат Джермейн і батько наполягали на тому, що місцем його останнього спочинку має стати ранчо Неверленд.

В результаті перемогла мати поп-короля, але, поки рідні Майкла з'ясовували стосунки, тіло потрібно було десь зберігати – простий холодильник тут не впорався б, тому тіло поп-короля заморозили. Втім, відомо, що сім'ї Джексона для проведення медичних тестів повернули його мозок, а як відомо, саме його, а не все тіло, найчастіше крионують. Так і з тілом теж не все зрозуміло: поп-короля ховали в закритій труні, так що цілком можливо, що Джексон перебуває не в ній, а в криокамері. Відповідь на це запитання, можливо, дасть ексгумація співака, її збираються здійснити для проведення ДНК-експертизи, прохання про неї подали нові передбачувані жертви педофілії, в якій вчергове звинувачують Джексона.

Брітні Спірс: "Хочу жити вічно!"

Бритни Спирс
Getty Images
Брітні Спірс

За словами друзів і приятелів Брітні Спірс, співачка неодноразово говорила, що хоче жити вічно. Криоконсервація здалася їй прекрасним способом досягти цієї мети, і Брітні радо вхопилася за нього, заповівши заморозити своє тіло після смерті: вона сподівається, що її зможуть "розбудити", коли медична наука просунеться так далеко, що зможе воскрешати померлих. Спірс захопилася крионікою після того, як прочитала, що тіло знаменитого мультиплікатора Волта Діснея зберігається в криогенній камері, з якої його в майбутньому дістануть вчені. Незважаючи на те, що це не більше ніж міф, і насправді прах Діснея спочиває на цвинтарі Форест-Лаун, Спірс не встояла перед спокусою "прокинутися" пару століть тому. Поки ж, щоб зрозуміти, що чекає на неї в процесі глибокої заморозки, Брітні старанно вивчає наукові праці з крионіки.

Ларрі Кінг: "Чому б не спробувати?"

Ларри Кинг
Getty Images
Ларрі Кінг

Достеменно невідомо, чи написав знаменитий телеведучий Ларрі Кінг про своє бажання бути крионованим у заповіті, але публічно він про це заявив. Кінг дізнався про такий спосіб подовжити своє життя під час бесіди з братом Майкла Джексона, Джермейном, і загорівся такою можливістю подовжити своє життя, та ще й не зараз, а через роки, а то й століття. "Чудова ідея, – сказав Кінг в інтерв'ю, – чому б мені не спробувати?"

Періс Гілтон. Подорож з собачками

Пэрис Хилтон_1
Associated Press
Періс Гілтон

Світська левиця Періс Гілтон мріє опинитися в майбутньому, і для цього підписала договір з мічиганською компанією, що займається кріогенними дослідженнями. Ну а щоб напевно опинитися в прийдешньому, Гілтон викупила більше половини її акцій, так що тепер вона не тільки клієнтка, але і співвласниця компанії. "Коли лікарі констатують смерть людини, – каже Періс в інтерв'ю, – майже всі клітини її тіла ще якийсь час залишаються живими. Якщо швидко охолодити, то тіло збережеться без пошкоджень. Це так здорово!" Гілтон впевнена, що, незалежно від віку, в якому вона перейде в інший світ, ученим вдасться "воскресити" її молодою і красивою. А щоб у майбутньому не почуватися самотньою, вона вирішила заморозити і своїх улюблених собачок, яких у неї близько двох десятків.

Саймон Ковелл. Страховка для майбутнього

Саймон Коуэлл
Associated Press
Саймон Ковелл

Суперзірка американського телебачення Саймон Ковелл є затятим прихильником крионіки. Згідно із заповітом Ковелла, після відходу в інший світ його труп заморозять і помістять в камеру, де він буде зберігатися доти, поки наука не досягне висот, що дозволяють не тільки відновити його, але й усунути причини, що викликали смерть. "Крионування – свого роду страхування, яке знадобиться мені в майбутньому, – говорить Саймон в інтерв'ю. – Думаю, років через триста медицина досягне рівня, що дозволяє не тільки воскрешати мертвих, але і дарувати їм вічне життя".

Побажання бути крионованими в різний час публічно висловлювали Волт Дісней, Сальвадор Далі, Елвіс Преслі і Чарлі Чаплін.

Міла Корольова

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції