Наталія Мосейчук до Дня закоханих поділилася своєю романтичною історією кохання

Відверта розповідь ведучої ТСН.

Відома українська телеведуча ТСН Наталія Мосейчук розповіла виданню Ivona про свою історію кохання.

«Вперше я побачила Іллю, коли прийшла працювати на студію Експрес-інформ. Тоді студія займала всього три кімнатки включаючи маленький ньюз-рум і виробляла економічні десятихвилинні новини. Мене взяли туди на позицію ведучої. Я прийшла після короткої декретної відпустки. Моєму старшому синові було на той момент 10 місяців. Я жила тоді двома роботами і картинками: будинок-тролейбус, метро-робота.

Наталья Мосейчук_1
Наталія Мосейчук

Я мало з ким спілкувалася, у мене не було нових знайомств і розмов за чашкою кави або чаю. Ілля в той час теж працював в концерні. Іноді ми зустрічалися з ним у коридорі. Ми не віталися, тому що не були знайомі особисто.

І бажання спілкуватися у нас не було. Як, власне, і приводу. Хоча одного разу привід з'явився, але тоді було ще не наш час. Пам'ятаю, як ішла злива. Я стояла на зупинці в очікуванні автобуса. Раптом з-за рогу з'явилася одна єдина машина. Розкрилося віконце, і людина ввічливо запропонувала підвезти мене до метро.

Жалості до себе я не допустила, відповіла: «спасибі, я на 53-й зачекаю».

Наталья Мосейчук_2
Наталія Мосейчук

І залишилася стояти під дощем. Це і був мій майбутній чоловік. Але тоді, в 1999 році, я цього ще не знала.

Минуло 9 років. Я працювала вже на п'ятому каналі. Одного разу на канал прийшов фінансовий директор. І я дуже здивувалася, побачивши, що новим менеджером став чоловік з коридорів концерну.

Для мене це мало що змінювало. Ілля Іванович на мою роботу не впливав, і ми зовсім не перетиналися. Поки я не вирішила залишити 5 канал. Ілля Іванович якраз і став тим, хто дав мені сміливість цей крок зробити.

Одного разу він просто запитав: «чи Все у Вас гаразд, Наталю?». І я відверто розповіла про свої сумніви. Вже через кілька днів я працювала на 1+1. Почалася нова сторінка в моєму професійному житті. А от на особистому довелося поставити крапку ...

І втретє ми зустрілися через рік, коли нам просто було чим поділитися і захотілося це зробити. Відтоді ми разом.

Я називаю цю історію «десять років назустріч».

Читайте також: Наталія Мосейчук розповіла про свої кулінарні захоплення і поділилася цікавими рецептами

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів