Наталія Мосейчук до Дня закоханих поділилася своєю романтичною історією кохання

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Відверта розповідь ведучої ТСН.

Відома українська телеведуча ТСН Наталія Мосейчук розповіла виданню Ivona про свою історію кохання.

«Вперше я побачила Іллю, коли прийшла працювати на студію Експрес-інформ. Тоді студія займала всього три кімнатки включаючи маленький ньюз-рум і виробляла економічні десятихвилинні новини. Мене взяли туди на позицію ведучої. Я прийшла після короткої декретної відпустки. Моєму старшому синові було на той момент 10 місяців. Я жила тоді двома роботами і картинками: будинок-тролейбус, метро-робота.

Наталья Мосейчук_1
Наталія Мосейчук

Я мало з ким спілкувалася, у мене не було нових знайомств і розмов за чашкою кави або чаю. Ілля в той час теж працював в концерні. Іноді ми зустрічалися з ним у коридорі. Ми не віталися, тому що не були знайомі особисто.

І бажання спілкуватися у нас не було. Як, власне, і приводу. Хоча одного разу привід з'явився, але тоді було ще не наш час. Пам'ятаю, як ішла злива. Я стояла на зупинці в очікуванні автобуса. Раптом з-за рогу з'явилася одна єдина машина. Розкрилося віконце, і людина ввічливо запропонувала підвезти мене до метро.

Жалості до себе я не допустила, відповіла: «спасибі, я на 53-й зачекаю».

Наталья Мосейчук_2
Наталія Мосейчук

І залишилася стояти під дощем. Це і був мій майбутній чоловік. Але тоді, в 1999 році, я цього ще не знала.

Минуло 9 років. Я працювала вже на п'ятому каналі. Одного разу на канал прийшов фінансовий директор. І я дуже здивувалася, побачивши, що новим менеджером став чоловік з коридорів концерну.

Для мене це мало що змінювало. Ілля Іванович на мою роботу не впливав, і ми зовсім не перетиналися. Поки я не вирішила залишити 5 канал. Ілля Іванович якраз і став тим, хто дав мені сміливість цей крок зробити.

Одного разу він просто запитав: «чи Все у Вас гаразд, Наталю?». І я відверто розповіла про свої сумніви. Вже через кілька днів я працювала на 1+1. Почалася нова сторінка в моєму професійному житті. А от на особистому довелося поставити крапку ...

І втретє ми зустрілися через рік, коли нам просто було чим поділитися і захотілося це зробити. Відтоді ми разом.

Я називаю цю історію «десять років назустріч».

Читайте також: Наталія Мосейчук розповіла про свої кулінарні захоплення і поділилася цікавими рецептами

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції