Не тільки Делевінь: зірки, які не вищипують брови

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Мода на брови змінюється досить часто: спочатку носять вищипані в ниточку, потім відрощують до надмірних розмірів, а потім знову позбавляються від "зайвої" рослинності. Які брови вибирати – тонкі широкі, вирішувати кожному з нас, але, виявляється, відмовившись вищипувати брови, можна стати справжньою іконою стилю.

Наталія Кастеллар. Особистий торговий знак

Пуерториканська модель Наталія Кастеллар – власниця найвизначніших – у всякому разі, на сьогоднішній день – зіркових брів. За красу – в тому вигляді, як Кастеллар її розуміє – дівчині довелося добряче постраждати. "У школі однокласники знущалися наді мною, – згадує Наталя, – а все через те, що їм не подобалися мої чорні широкі брови. Один час я навіть хотіла їх зголити, але згодом передумала". Сьогодні Кастеллар як модель, за яку вступають у боротьбу знамениті агентства, може дозволити собі не думати про думку оточення. "Для мене неважливо, в тренді мої брови чи ні, – говорить вона, – головне, що вони мені подобаються. До того ж завдяки їм я виділяюся із загальної маси моделей. Можна сказати, що брови – мій особистий товарний знак".

Бембі Нортвуд-Бліт. Візитівка

Австралійку Нортвуд-Бліт називають "моделлю з важкими бровами" і порівнюють із секс-символом 90-х, актрисою і моделлю Брук Шилдс, яка також вирізняється бровами значних розмірів. І та, і інша спочатку вступали в справжні баталії зі стилістами, які шукали нагоди пройтися бровами пінцетом, але здобули перемогу. Сьогодні густі і широкі брови Бембі – справжня візитна картка моделі, за якою її впізнають у світі моди.

Лілі Коллінз. Сторінка у Twitter

Лили Коллинз_2
Reuters
Лілі Коллінз

Брови зірки фільму "Білосніжка: Помста гномів" Лілі Коллінз вважають ідеальними, та й сама акторка від них у захваті – настільки, що навіть веде від їхнього імені сторінку в Twitter. Але, треба сказати, так було далеко не завжди: ще кілька років тому – до того, як соболеві брови увійшли в моду – злі язики називали скарби Лілі "справжнім жахом". Але Коллінз стояла на смерть, навідріз відмовляючись навіть від незначної корекції, і все-таки домоглася свого, ставши однією із зірок – законодавців моди у сфері брів.

Кіра Найтлі. "Найкрасивіші брови Голлівуду"

Кира Найтли_6
Reuters
Кіра Найтлі

У зірки "Піратів Карибського моря" багато різноманітних титулів, і один з них – "найкрасивіші брови Голлівуду". Не дивно, адже такі широкі і водночас не прямі, а з вигином брови – мрія багатьох дівчат. Недаремно одне з головних запитань, яке ставлять в пошукових системах відвідувачки жіночої статі, звучить так: як зробити брови, як у Кіри Найтлі? Відповідь на нього проста: не вищипувати те, що подарувала вам природа.

Емма Уотсон. "Мої брови – моя особливість"

Эмма Уотсон_3
Reuters
Емма Уотсон

Зірка фільмів про Гаррі Поттера, Емма Уотсон, не одразу зрозуміла, що брови не спотворюють, а прикрашають її. Ровесниці кривились, дивлячись на розкішні брови Емми, в той час як багато хто з них вищипували або домальовували їх. "Я завжди ненавиділа свої широкі брови, – згадує Уотсон в інтерв'ю, – мені хотілося взяти пінцет і вищипувати їх допоки вони не перетворяться на дві ниточки. На щастя, мама відрадила мене від цього безумства – вона пояснила, що брови – моя особливість, вони відрізняють мене від інших, тому не варто їх соромитися".

Софія Вергара. Латиноамериканські брови

София Вергара_2
Getty Images
Софія Вергара

Опинившись в Голлівуді, колумбійська красуня Софія Вергара спочатку не користувалася попитом у режисерів і продюсерів – їх не влаштовувала зовнішність, яка, на думку босів від кіно, не вирізнялася унікальністю. "Я блондинка від природи, – згадує про той час Вергара, – а в Голлівуді прийнято вважати, що всі латиноамериканки повинні бути брюнетками, як Сальма Хайєк. Але варто було мені перефарбуватися і перестати вищипувати брови, як мені почали пропонувати одну роль за іншогю".

Кара Делевінь. Муза Лагерфельда

Кара Делевинь_2
East News
Кара Делевінь

Розкішні брови улюбленої моделі Карла Лагерфельда Кари Делевінь давно стали притчею во язицех – перефразовуючи знаменитий вірш Маяковського, можна сказати: ми говоримо Делевінь – маємо на увазі "брови", і навпаки, ми говоримо "брови", маємо на увазі Делевінь. Неймовірно, але факт: модель успадкувала соболеві брови, що дісталися їй у спадок від бабусі, з причини... ліні і байдужості до власної зовнішності. Каре просто лінь було брати пінцет і коригувати цю природну красу, а в результаті широкі брови стали однією з її головних фішок.

Міла Корольова

Залиште свій коментар

Вибір редакції