Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мами "в тіні" зірок: жінки, які привели своїх дітей до успіху

Вони залишаються в тіні своїх знаменитих дітей, але завжди поруч, якщо того вимагає момент. Сьогодні покажемо вам, який вигляд мають і чим займаються в житті мами знаменитостей.

Ейлін Свейнпоул – мама моделі Кендіс Свейнпоул

Кэндис Свэйнпоул с мамой
Instagram Кендіс Свейнпоул
Кендіс Свейнпоул з мамою Ейлін

Мамі Кендіс вже за 50, вона, як і раніше, живе в ПАР, де, власне, і народилася Свейнпоул. Про жінку відомо небагато, лише те, що вона в минулому – танцівниця, яка прищепила своїй доньці любов до балету. До кар'єри моделі, яка почалася у Кендіс з випадкової зустрічі з модельним скаутом на блошиному ринку в Дурбані, дівчина мріяла стати балериною. Кендіс і Ейлін немов найкращі подруги. Зараз мама моделі гостює в Нью-Йорку, адже Кендіс народила другого сина, так і зі старшим онуком Анака бабуся любить ходити на прогулянки. Кендіс каже, що вдячна мамі за багато чого, але найбільше – за те, що вона для неї найрідніша людина.

Лінда Грем – мама Ешлі Грем

Эшли Грэм_1
Instagram Ешлі Грем
Ешлі Грем з мамою Ліндою

Мамі знаменитої моделі plus-size Ешлі Грем – Лінді Грем, 53 роки. Саме їй зобов'язана Ешлі своєю успішною кар'єрою. У дитинстві майбутня модель дуже комплексувала через свої нестандартні форми, а мама, яка цілком присвятила себе вихованню доньки, весь час повторювала, що важливіше за все, полюбити себе і своє тіло. Те6пер Грем-молодша зізнається, що дуже вдячна матері за ці поради і за те, що вона просувала ідею бодіпозитиву ще до того, як це стало популярним. Нещодавно Ешлі вирішила віддячити своїй мамі і запросила її стати обличчям своєї нової колекції бікіні. На знімках, які були зроблені в Марокко, мама і дочка виглядають як сестри.

Жаклін Адамс – мама Вікторії Бекхем

Виктория Бекхэм с мамой
Instagram Вікторії Бекхем
Вікторія Бекхем з мамою Жаклін

Про маму дизайнерки Вікторії Бекхем мало відомо. Про неї не пишуть таблоїди, а фотографії, які зрідка з'являються в соціальних мережах, публікують її діти або онуки. Своє життя Жаклін присвятила сім'ї та вихованню дітей (у Вікторії є брат Крістіан і сестра Луїза). У той час як голова родини – батько Вікторії – Ентоні Адамс, працював інженером-електронником, мама займалася побутом і вихованням дітей. Вікторія Бекхем, нещодавно публікуючи спільне фото зі своєю мамою у соцмережах, написала, що дуже пишається нею, ймовірно, саме Жаклін прищепила своїм дітям любов до сімейних цінностей. Сьогодні Жаклін із задоволенням проводить час зі своїми онуками.

Ольга Шайхісламова – мама Ірини Шейк

Ирина Шейк с мамой
Instagram Ірини Шейк
Ірина Шейк з мамою Ольгою

В роки своєї молодості мамі моделі Ірини Шейк – Ользі, жилося непросто. Батько Шейк рано помер від хвороби легенів, тому їй доводилося працювати на декількох роботах, щоб прогодувати себе і двох своїх доньок. Ольга Шайхісламова – викладач музики, але після народження онучки Леї  переїхала до дочки у Нью-Йорк і допомагає виховувати дитину. Ірина не проти, адже з мамою у неї дуже теплі стосунки, до того ж модель швидко повернулася до роботи після пологів, а довіряти дитину тільки няні не хотіла. Завдяки доньці зараз Ольга Шайхісламова може дозволити собі не тільки працювати, але і багато відпочивати. До речі, у подорожі Ірина часто бере з собою маму і сестру Тетяну.

Віра Ора – мама Ріти Ори

Мамы звезд_3
Getty Images
Ріта Ора з мамою Вірою

Британська співачка Ріта Ора неодноразово говорила, що своєю успішною кар'єрою завдячує саме мамі. Дівчина народилася у Косові. Коли Ріті виповнився рік, родина переїхала до Лондона. Батьки майбутньої зірки почали працювати офіціантами, а згодом відкрили власний паб. Але справжнім покликанням мами співачки, Віри, була медицина. Щоб отримати ліцензію, жінці довелося все починати з нуля, вчитися, набувати нового досвіду і доводити, що вона чогось варта. За більше десяти років Вірі таки вдалося відкрити власний кабінет, зараз жінка займається психіатрією, у неї багато заможних клієнтів. Що ж стосується Ріти та її кар'єри, то одного разу, прогулюючись Лондоном, вона потрапила на невеликий вуличний концерт. Ріта дуже хотіла виступити на сцені, і мама домовилася, щоб доньці дали таку можливість. Серед натовпу, який прийшов послухати концерт, був і музичний агент, згодом він запропонував Ріті записатися на професійній студії.

Маша Ємельянова

Залиште свій коментар

Вибір редакції