Ані кошеняти, ані дитини: бездітні зірки

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На противагу знаменитостям, що оточують себе великою кількістю дітей – як рідних, так і названих, ці зірки так і не завели нащадків. Втім, це не заважає їм бути щасливими і жити повноцінним життям.

Дженніфер Еністон: "Бездітних жінок вважають "зіпсованим товаром"

Дженнифер Энистон
Getty Images
Дженніфер Еністон

Незважаючи на те, що преса кілька разів писала про вагітність Дженніфер Еністон, чутки так і не підтвердилися – актриса, якій у лютому 2019 року виповнилося п'ятдесят років, залишається бездітною. Еністон часто ставлять  запитання про те, чому вона так і не народила, але зазвичай вона їх ігнорує, і тільки якось розговорилася з журналістом. "Найчастіше про мене кажуть, що я не здатна утримувати біля себе чоловіків, які зустрічаються мені в житті, – сказала тоді актриса, – що я не маю дітей, тому що кар'єра для мене важливіше. Але ніхто не знає, що відбувається зі мною насправді – через що мені довелося пройти з медичної та емоційної точки зору. Суспільство тисне на жінок, змушуючи їх бути матерями, а тих, хто ними не стає, вважають "зіпсованим товаром". Але, можливо, моя життєва місія не в тому, щоб залишити нащадків, а в чомусь іншому?"

Камерон Діас: "Я не збираюся залишатися бездітною"

Камерон Диас_2
Getty Images
Камерон Діас

У грудні 2017 року ЗМІ у всьому світі писали про вагітність Камерон Діас, що стала результатом стосунків – і потім шлюбу – з рокером Бенджі Медденом. Журналісти добре позловтішалась на цю тему, пригадавши актрисі її висловлювання про те, що "народжувати дітей – егоїзм батьків, планета і без того перенаселена". Проте відтоді минуло півтора року, а Камерон так і не народила. Незважаючи на вік, а Діас сорок шість років, вона впевнена: у неї обов'язково будуть діти, варто їй тільки захотіти. "Дитина може з'явитися в житті жінки різними шляхами, – каже Камерон в одному з інтерв'ю, – як природним, так і через процес всиновлення. Я не збираюся залишатися бездітною, просто не люблю будувати плани на майбутнє. Мої подруги і сестра знають, що я дуже люблю дітей і, головне, вмію з ними порозумітися".

Рене Зеллвегер: "Для щастя мені діти не потрібні"

Рене Зеллвегер_1
Getty Images
Рене Зеллвегер

Рене Зеллвегер часто запитують, коли вона нарешті стане мамою, але особливо часто це запитання актрисі ставили під час рекламної кампанії фільму "Дитина Бріджит Джонс". Тоді розлючена Рене дала відверте інтерв'ю, в якому зауважила, що для щастя їй діти не потрібні. "Я ніколи не думала про нащадків, як про щось обов'язкове у житті, – сказала вона, – але завжди відкрита для змін. Тому, якщо так станеться, що я завагітнію, це буде чудово, але мети народити у будь-який спосіб я перед собою не ставлю".

Опра Вінфрі: "Я ніколи не шкодувала про те, що у мене немає дітей"

Опра Уинфри
Associated Press
Опра Вїнфрі

"Дитяче" питання для Опри Вінфрі є вкрай болісним. Свою першу і єдину дитину телеведуча народила в чотирнадцять років, але хлопчик помер одразу ж після появи на світ, та більше дітей у Опри не було. Менше з тим, телеведуча, за її власними словами, ніколи не шкодувала про те, що не стала матір'ю. "Я не хочу дітей, – говорить вона в інтерв'ю, – я не була б для них хорошою матір'ю – для цього я занадто нетерпляча. У мене вистачає терпіння тільки на виховання цуценят, але це дуже низький рівень. Коли оточення почало тиснути на мене, переконуючи, що я повинна вийти заміж і стати матір'ю, я розуміла, що таке життя – не для мене".

Ешлі Джадд: "Я сама вирішила, що діти мені не потрібні"

Эшли Джадд
Getty Images
Ешлі Джадд

Трагічна історія пов'язана з дітьми і в зірки фільму "Норма Джин і Мерилін" і "Амнезія" Ешлі Джадд. Актриса не приховує від глядачів і преси того, що пережила три зґвалтування, і одне з них закінчилося вагітністю. Джадд не захотіла народжувати дитину від ґвалтівника, і зробила аборт, після якого зрозуміла, що не хоче мати дітей. "Я сама вирішила, що діти мені не потрібні, – говорить актриса в інтерв'ю, – всіх дітей, які живуть у світі, вважаю своїми. Не має сенсу народжувати "власних" малюків, коли в світі так багато сиріт, яким так потрібна турбота і увага. Такої думки я дотримуюся з вісімнадцяти років".

Кім Кеттролл: "Через кар'єру я залишилася без дитини"

Ким Кэттролл
Getty Images
Кім Кеттролл

За словами Кім Кеттролл, без дитини вона залишилася через роль Саманти в серіалі "Секс у великому місті". "Я почала зніматися в ньому, – розповіла актриса, – коли мені було трохи за сорок. Ми з моїм тодішнім чоловіком Марком Левінсоном, мріяли про дитину, але, оскільки природним чином я завагітніти не могла, подумували про ЕКО – тоді про цю процедуру якраз починали говорити. Але мій робочий графік не залишив мені жодного шансу стати матір'ю. Зміни тривали по дев'ятнадцять годин, ми починали фільмувати о п'ятій ранку і закінчували о першій ночі. Як я могла поєднувати вагітність і роботу, та ще й в такому віці? Тоді-то я і зрозуміла, що у мене не буде дітей".

Гелен Міррен: "У мене немає материнського інстинкту"

Хелен Миррен
Getty Images
Гелен Міррен

Гелен Міррен каже, що дітей у неї немає, тому що вона не хоче їх мати. "Мені це нецікаво, – зізналася вона в інтерв'ю, – у мене немає материнського інстинкту. Ні, я з симпатією ставлюся до дітей – вони милі й смішні, але для того, щоб народжувати, цього мало. Я ніколи не шкодувала про те, що залишилася бездітною. Хоча брешу, один раз щось схоже на співчуття постукало в моє серце. Це сталося, коли я дивилася фільм "Батьки" зі Стівом Мартіном у головній ролі. Історія розповідала про те, як добре бути мамою і батьком, а потім – бабусею і дідусем. Усвідомивши, що ніколи нічого подібного не відчувала і вже не відчую, я розплакалася, але хвилин через двадцять заспокоїлася і перестала думати на цю тему".

Міла Корольова

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції