Очікування та реальність: 5 зірок, які фотошопять свої знімки для Instagram

Дата публікації
Перегляди
31к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Очікування та реальність: 5 зірок, які фотошопять свої знімки для Instagram

Глое Кардашян / Фото: Instagram Глої Кардашян

Багато дівчат засмучуються, адже вони не настільки ідеальні, як дівчата з картинки, але насправді це все ошуканство заради популярності.

Щодня ми бачимо знаменитостей у соцмережах, куди вони викладають свої ефектні знімки з заходів, відпочинку та повсякденного життя, і захоплюємося їхньою рівною шкірою, ідеальним волоссям та фігурами. Однак насправді все не зовсім так, як на їхніх сторінках, адже перед публікацією всі фото зірок проходять ретельне ретушування за допомогою фотошопу та спеціальних фільтрів.

Вера Вонг

Модельєрці зараз 72 роки, але судячи з її Instagram цього не скажеш. Вера постить знімки у мінівбраннях, а на її обличчі завжди сонцезахисні окуляри. Якщо ж їх на знаменитості немає, то на таких знімках вона у камеру ніколи не дивиться або фото надто зернисті, розмиті чи зроблені здалеку. Також шкіра зірки завжди гладенька і без жодної зморшки.

Вера Вонг / Фото: Instagram Вера Вонг

Однак насправді Вонг зовсім не така ідеальна, як багато хто думає. Так, вигляд вона має чудовий: Вонг струнка і в неї розкішне довге волосся, але вік все ж дається взнаки.

Вкра Вонг / Фото: Associated Press

Анна Делло Руссо

Італійська модниця, журналістка та колекціонерка часта гостя на всіх гламурних тусовках, на яких з'являється у головних трендах сезону. Її образи ніколи не бувають нудними чи однотонними, а на обличчі завжди розкішна усмішка.

52-річна Аанна охоче знімається на фотоколах та заходах, але, викладаючи знімки у соцмережі, теж часто їх обробляє, хоча не так кардинально, як інші зірки.

Анна Делло Руссо / Фото: Getty Images

Мадонна

63-річна суперзірка, напевно, королева фотошопу серед знаменитостей у Instagram, адже на багатьох фото співачку просто не впізнати. Шкіра Мадонни ідеально рівна, без жодної зморшки, волосся красиво укладене і навіть форма обличчя стала іншою – більш витягнутою.

Насправді ж співачка має зовсім не такий вигляд, а знімки в Instagram, чи то бажання бути бути більш ідеальною, ніж є насправді, чи черговий піархід.

Мадонна / Фото: Getty Images

Брітні Спірс

Брітні хоч і пише часто в Instagram, що свої фото не редагує, але уважні шанувальники неодноразово звинувачували зірку у фотошопі та фільтрах.

Брітні Спірс / Фото: Instagram Брітні Спірс

Але насправді талія Брітні не така тонка, як на фото.

Брітні Спірс / Фото: скриншот з відео

Глое Кардашян

Сестри Кардашян зірки фотошопу і необроблені знімки у соцмережі ніколи не викладають. Найчастіше ретушування шанувальники помічають за 37-річною Глоєю, адже в Instagram вона завжди надто ідеальна, струнка та засмагла.

Глое Кардашян / Фото: Instagram Глої Кардашян

Насправді дівчина теж має дуже гарний вигляд, але далеко не такий, як у соцмережі.

Глое Кардашян / Фото: Getty Images

Окрім того, якщо переглядати ранні фото зірки реаліті, можна помітити колосальні зміни в її зовнішності.

Глое Кардашян / Фото: Getty Images

Читайте також:

Наступна публікація