Плаксії: найбільш тонкосльозі зірки Голлівуду

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Любите плакати в кризових ситуаціях? У своєму бажанні ви не самотні – зірки теж часто зустрічають неприємності потоком сліз.

Ліндсей Логан

Линдсей Лохан_1
Getty Images
Ліндсей Логан

В однієї з найскандальніших голлівудських зірок, Ліндсей Лохан, внаслідок відчайдушної молодості, в якій були присутні алкоголь і наркотики, порушена психіка. До серйозних порушень, на щастя, поки що не дійшло, але те, що очі у неї завжди на мокрому місці – незаперечний факт. Причини для істерики у Ліндсей бувають різними – як вагомими, так і не дуже. Наприклад, у травні 2008 року в голлівудському закладі "Crown Bar" Лохан посварилася, а потім і побилася зі своєю подругою Самантою Ронсон, після чого дуже переконливо каялася і плакала, розмазуючи сльози обличчям. А два роки потому розплакалася в суді, який засудив її до 90 днів тюремного ув'язнення за порушення випробувального терміну – Ліндсей отримала його за кермування у нетверезому стані. Регулярно плаче Ліндсей і на телевізійних шоу – там їй для цього достатньо згадати зворушливий епізод зі свого минулого.

Селена Гомес

Селена Гомес _2
Getty Images
Селена Гомес

Причина тонкосльозості Селени Гомес – проблеми зі здоров'ям. Як відомо, Селена страждає на вовчак – маловивчену хворобу, яка впливає не тільки на її фізичний, але й на емоційний стан. Як наслідок, Гомес ридає у своїх кліпах, на сцені і, зрозуміло, в реальному житті. Найбільше Селену засмучувало розставання з її коханим, Джастіном Бібером, та й погіршення самопочуття вплинуло – за останні роки дівчина пережила кілька операцій і навіть встигла побувати в психіатричній клініці.

Джастін Бібер

Джастін Бібер
Getty Images

Джастін Бібер не приховує власної сентиментальності, важко уявити собі, через що він вкорте розплачеться: через безпритульне кошеня, гарну музику або зворушливу мелодраму. Коли співака запитують, чи відповідає тонкосльозість чоловічому характеру, він відповідає, що не бачить нічого поганого в такому вираженні емоцій. До речі, Бібер часто плаче і через свою колишню кохану – Селену Гомес. Дізнавшись, що вона вкотре потрапила до лікарні, Бібер розплакався просто в машині у присутності своєї дружини, а тоді ще нареченої – Гейлі Болдуін, яка була  від цього не в захваті.

Кім Кардашян

Ким и Кортни Кардашьян_2
Associated Press
Кім і Кортні Кардашян

Ще одна голлівудська плаксійка – Кім Кардашян, яка постійно ридає на телевізійних ефірах – як на знаменитій програмі "Сімейство Кардашян", так і на інших ток-шоу. Причиною для сліз Кім, зазвичай, стають проблеми, з якими вона стикається. За словами самої Кардашян, найсильніший сплеск емоцій викликав у неї той факт, що її вітчим, Брюс Дженнер, хоче змінити стать і стати жінкою. Втім, для сліз Кім достатньо і менш значного приводу – так, за її словами, вона щодня плаче через свої великі сідниці.

Шинейд О'коннор

Шинейд О'Коннор
Associated Press
Шинейд О'коннор

Ірландська співачка Шинейд О'коннор впала в нестійкий психічний стан після того, як її популярність пішла на спад. Відтоді вона постійно дає інформаційні приводи для статей і телевізійних сюжетів про себе. Під час інтерв'ю Шинейд ридає, розповідаючи про своє минуле: про те, як її била і ґвалтувала власна мати. Як вона опинилася в колонії, де написала свої перші пісні. Як створювала свій альбом The Lion and the Cobra, на обкладинці якого вона – поголена наголо – за словами критиків, була схожа на "жертву атомного вибуху". До речі, саме цей альбом виявив порушену психіку Шинейд – через те, що вона присвятила його матері, що її мучила, їй поставили діагноз "стокгольмський синдром".

Після того, як співачка в прямому ефірі розірвала портрет Папи Римського Іоанна Павла II, вона вперше потрапила до психіатричної клініки, де з'ясувалося, що Шинейд страждає на біполярний розлад особистості. У серпні 2019 року О'коннор на своїй сторінці в соціальній мережі опублікувала відео, в якому, ридаючи, розповіла: "Я хвора і самотня, і живу на околиці Нью-Джерсі в маленькому мотелі. Поруч зі мною тільки мій психіатр – найкращий чоловік у світі, який запевняє мене, що я – герой". І як тут не розплакатися?

Міла Корольова

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції