Поки смерть не розлучить їх: що пророкують зірки Меган і Гаррі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кажуть, що шлюби укладаються на небесах. Чи працює це правило щодо найбільш обговорюваної пари сучасності, принца Гаррі і Меган Маркл, розповідає астропсихолог Валентина Виттрок.

Можна сказати, що принц Гаррі і Меган Маркл створені одне для одного?

Сумісність гороскопів Меган і Гаррі не можна назвати стовідсотковою, але вони мають те, що дано далеко не всім – вони не просто кохають, а по-справжньому обожнюють один одного. До того ж взаємне тяжіння герцога і герцогині Сассекских настільки сильне, що це неможливо приховати, навіть якщо б вони цього хотіли: їхнє почуття один до одного відчувається у всьому – у поглядах, жестах, дотиках. Якщо накласти їхні гороскопи один на одного, видно, що Венера Гаррі з'єднується з Місяцем Меган, Місяць у гороскопах завжди пов'язаний з роллю матері, тобто її любов до нього –  материнська, і вона кохає принца щиро – не як королівську особу, а як людину.

Принц Гарри и Меган Маркл_6
Reuters
Принц Гаррі і Меган Маркл

Своєю чергою Місяць і Плутон у гороскопі Меган роблять її для Гаррі ідеальною жінкою – втіленням його мрії. Тому, зустрівши актрису, принц так захопився, що вирішив одружитися.

Принц Гарри и Меган Маркл_9
Reuters
Принц Гаррі і Меган Маркл

А ще кажуть, що "одружитися з кохання не може жоден король". Як будуть складатися їхні стосунки надалі?

Якщо говорити про принца, який народився під знаком Діви, сім'я для нього – головна життєва цінність, тому він буде берегти її як зіницю ока. Він, скоріше, пожертвує своїм  становищем, ніж стосунками з Меган і майбутніми дітьми. Так що Вона може бути впевнена: її чоловік не зробить ніяких дій, котрі з часом могли б так чи так призвести до розлучення.

Меган Маркл_4
Reuters
Меган Маркл

Що стосується самої Маркл, то її не можна назвати зовсім вже наївною і безкорисливою, певною мірою розважливість вона має. Але Меган, як говорять, на роду було написано увійти до королівської сім'ї. Вона народилася 1981 року під знаком Металевого Півня. У її гороскопі у знаку Терезів перебувають Юпітер і Сатурн, а це говорить про те, що вона досягне високого суспільного становища.

Герцогиня Меган и принц Гарри_10
Reuters
Герцогиня Меган і принц Гаррі

Якби Меган почула таке передбачення в дитинстві, вона б, напевно, тільки розсміялася у відповідь. Адже дівчинка з небагатої сім'ї, батьки якої розлучилися, коли їй ледве виповнилося шість років, з усіх сил намагалася вибитися в люди. Згадайте її біографію: Меган закінчила університет, знімалася спочатку в серіалах, а потім і у великому кіно, вийшла заміж за продюсера, з яким, щоправда, досить швидко розлучилася. Звичайно, вона не голодувала, але і заможним її життя не назвеш, та й голлівудською зіркою першої величини вона не стала. Світову популярність і спроможність приніс Меган шлюб з принцом Гаррі, в результаті якого вона стала герцогинею Сассекською. У гороскопі Маркл у знаку Терезів перебуває велике скупчення планет, що говорить про її любов до публічності, тому вона буде всіма силами триматися за своє нинішнє становище і пробачати чоловіку дрібні пустощі й провини, хоча, якщо судити за їхніми гороскопами, їхнє спільне життя буде практично безхмарним.

Міла Корольова

Образы герцогини Меган_19
Reuters
Образи герцогині Меган в королівському турі

За допомогу в підготовці матеріалу дякуємо астропсихологу Валентині Виттрок (starsand.us).

Фотогалерея Герцогиня Сассекська Меган і принц Гаррі в театрі Палладіум (19 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції