Найнеприємніші звички зірок

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Мрієте про зустрічі з зірками? А ви готові до їхніх неприємних звичок, які інакше як жахливими не назвеш?

Орландо Блум

Орландо Блум с сыном Флинном

У красеня Орландо Блума своєрідне уявлення про санітарію – у всякому разі, знамените гасло минулого "Чистота – запорука здоров'я" точно не про нього. За словами інсайдерів, актор може місяцями ходити в тому самому одязі і спати на тій самій постільній білизні, не змінюючи ні те, ні те. Більше того, актор не миється сам і не миє свого собаку, яка складає йому компанію в ліжку. Не дивно, що від нього погано пахне, та й вигляд він має – з брудним волоссям, що звисає бурульками, в одязі з плямами – не найкращий. Кажуть, саме через неохайність Блума від нього втекла його колишня дружина, австралійська модель Міранда Керр.

Кеті Перрі

Кэти Перри_2
Associated Press
Кеті Перрі

А ось співачку Кеті Перрі звички Блума, мабуть, не бентежать, інакше вона не відповіла б згодою на його пропозицію руки і серця – зірки оголосили про заручини 14 лютого 2019 року. Можливо, Перрі тому терпимо ставиться до антисанитарних звичок майбутнього чоловіка, що й сама не без гріха – за словами друзів і музикантів, з якими виступає Перрі, вона не соромиться... псувати повітря. Нібито це відбувається через проблеми з кишечником – співачка страждає від метеоризму, але чому вона не звертається до лікаря і не вживає ніяких заходів, залишається загадкою для шанувальників Кеті, які незважаючи на симпатії до співачки намагаються триматися від неї на деякій відстані.

Бред Пітт

Брэд Питт_1
Getty Images
Бред Пітт

У Бреда Пітта, який є загальновизнаним секс-символом, не менш неприємна звичка – він любить колупатися в носі і вухах, до того ж робить це не тільки наодинці з собою, але і на людях. Почавши прочищати ніс і вуха, Пітт, за його власними словами, так захоплюється, що не може зупинитися. Існує припущення, що таким чином Бред відлякує потенційних прихильниць, але чи не занадто радикальний спосіб?

Мадонна

Мадонна
Getty Images
Мадонна

Неприємна звичка поп-королеви давно стала для неї ритуалом – Мадонна з завидною постійністю проводить його щоранку і щовечора. Співачка так сильно боїться заразитися грибком стопи, що, приймаючи душ, насамперед мочиться собі на ноги. Мадонну переконали, що це чудовий народний засіб – дієвий, нічого не коштує і, як кажуть, завжди під рукою. Правда, медики оптимізму співачки з приводу "чудового способу", що допомагає уникнути грибкової інфекції, не розділяють, але це не заважає їй боротися з можливим зараженням таким – не  найприємнішим способом.

Авріл Лавін

Аврил Лавин
Associated Press
Авріл Лавін

У канадської співачки Авріл Лавін є звичка, яка ніяк не прикрашає її як зірку, ні як симпатичну дівчину – вона обожнює плюватися. Причому не тільки на землю й тротуар, але і на людей. За словами самої Лавін, так вона відлякує настирливих папараці, які по-доброму її попереджень не розуміють. У справі обгиджування представників ЗМІ співачка демонструє рідкісну влучність – 2007 року вона потрапила одному з фотографів просто в обличчя. Багато хто тоді подумав, що все вийшло випадково, але Авріл в одному з інтерв'ю зізналася: вона постійно тренується в цьому вмінні, що і дозволило їй досягти в ньому певних висот. Що ж до етичного боку її звички, то співачка не бачить у ній нічого непристойного або поганого.

Крістіна Агілера

Кристина Агилера_1
Getty Images
Крістіна Агілера

Американська співачка і актриса Крістіна Агілера постійно порушує правило, яке всім нам вдовбали з перших років життя – вона не миє руки перед їжею. Звідки у неї така дивна звичка, достеменно невідомо, але друзі й знайомі співачки часто помічали, що під час вечері в ресторані після походу в туалет вона не йде до умивальника, а одразу ж прямує до столу. Залишається тільки дивуватися, що Агілера досі не підчепила якесь інфекційне захворювання.

Кіра Найтлі

Кира Найтли_2
Getty Images
Кіра Найтлі

У англійської актриси і однієї з муз Карла Лагерфельда, Кіри Найтлі, репутація справжньої леді. Вона і справді відповідає цьому образу, але за однієї умовіи – стан зірки має бути спокійним і доброзичливим. Варто Кірі прийти в збудження, як вона починає лаятися непристойними словами: переважно англійськими, але й із вкрапленням особливо виразних французьких. Цікаво, що Найтлі її звичка не бентежить. "Так, – зізнається вона в інтерв'ю, – значиться за мною такий гріх, але ви навіть не уявляєте, яке задоволення я від нього отримую".

Голлі Беррі

Холли Берри_1
Associated Press
Голлі Беррі

У "жінки-кішки" Голлі Беррі не настільки неприємна, але не менш дивна звичка – вона любить кусати губи. З дитинства в хвилини сильного душевного хвилювання Голлі може обгризти їх буквально до крові. Актриса, як може, бореться з відразливою звичкою, наприклад, маже губи неприємним на смак кремом, щоб відбити бажання їх кусати, але допомагає їй це далеко не завжди. Тоді, щоб приховати сліди "поранень", Беррі фарбує губи темною помадою.

Олівія Манн

Оливия Манн_2
Associated Press
Олівія Манн

Неприємна звичка американської актриси, моделі та телеведучої Олівії Манн межує з психічним відхиленням: в хвилини неконтрольованої тривоги, які трапляються у неї час від часу, вона висмикує собі брови й вії. Щоб позбавитися від неї, Олівія час від часу звертається до психотерапевтів, але остаточно вилікувати її вони поки що не змогли. Так що візажистам, які працюють з Манн, доводиться домальовувати їй вирвані з коренем волоски на бровах і приклеювати накладні вії.

Міла Корольова

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції