Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Що носять принцеси: прикраси герцогині Сассекської Меган

Меган Маркл, як і будь-яка жінка, любить прикраси, ось тільки раніше, до весілля з принцом Гаррі, на це мало хто звертав увагу.

Тепер же на те, у чому новоспечена герцогиня Сассекська виходить у світ і які прикраси підбирає до своїх образів, звертають увагу всі. Адже за не дуже тривалий роман з принцом Гаррі ювелірна шкатулка Меган помітно збільшилася.

Обручка з діамантами принцеси Діани

Украшения Меган Маркл_6
Reuters
Герцогиня Сассекська Меган

Пропозицію руки і серця принц Гаррі зробив своїй коханій на кухні під час приготування вечері. Можливо, це було дуже романтично, і принц став на одне коліно, але історія про це замовчує. А ось в як подарунок Гаррі подарував Меган обручку з фамільним діамантом з особистої колекції його матері – принцеси Діани. Золоту обручку з жовтого золота виконала компанія Cleave and Company, а дизайн прикраси придумав сам принц Гаррі. Один діамант із Ботсвани (ця країна посідає особливе місце в серці принца, адже саме там він вперше познайомився з Меган), а два камені з боків були взяті з колекції принцеси Діани. Вартість обручки офіційно не розголошується, але, за неофіційними джерелами, це близько 160 тисяч євро. Також цього дня на Меган Маркл були золоті сережки з опалом фірми Maison Birks, їхня вартість – 995 долари. Обручка, яку в день весілля одягнув на палець Меган принц Гаррі, була виконано з жовтого валлійського золота.

Весільна тіара королеви Марії

Тиара Меган Маркл
Reuters
Тіара Меган Маркл

Тіара Bandeau, в якій наречена з'явилася на власному весіллі і яка була позичена їй королевою Єлизаветою II, раніше належала королеві Марії. Прикрасу було створено в 1923 році, воно складається з 11 секцій, виготовлена з діамантів, опалів, платини, а в центрі тіари розташована брошка – весільний подарунок королеві Марії від міста Лінкольна. Вартість тіари оцінюється в 514 тисяч євро.

Свадьба принца Гарри и Меган Маркл_17
Reuters
Весілля принца Гаррі і Меган Маркл

Також на весіллі ми побачили нові сережки від улюбленого  в британському королівстві ювелірного бренду Cartier, їхня вартість оцінюється приблизно в 20 тисяч доларів.

Аквамарини принцеси Діани

Украшения Меган Маркл_1
Reuters
Герцогиня Сассекська Меган

Ще один подарунок, який підніс принц Гаррі своїй дружині, – обручку з аквамарином з колекції його матері Діани, а разом з нею і браслет. Обручка з аквамарином і смарагдовим ограновуванням, оточеним діамантами в 24-каратному жовтому золоті, була створена британською ювелірною компанією Asprey в 1997 році. Меган вперше з'явилася на публіці з цією обручкою на вечірньому прийомі у Кларенс-хаус в день весілля.

Сережки з розсипом діамантів

У перший офіційний вихід як дружини принца герцогиня Сассекська одягла сережки від марки Vanessa Tugendhaft. Вони виконані у формі троянди з розсипом діамантів, дуже лаконічні і досить дорогі – вартість 2500 євро.

Украшения Меган Маркл_3
Getty Images
Герцогиня Сассекська Меган

Канадський бренд Maison Birks Меган дуже любить і носила прикраси цієї марки задовго до весілля. В її колекції є діамантові сережки з білого золота, їх Маркл одягла на різдвяну службу, де вперше з'явилася на публіці з королевою Єлизаветою II і герцогинею Кембриджською Кетрін. Вартість сережок становить близько 7 тисяч доларів.

Украшения Меган Маркл_5
Reuters
Герцогиня Сассекська Меган

Браслет із діамантовим хрестиком

Всі знають, що заради принца і весілля з ним Меган прийняла хрещення в англіканській церкві. Згідно із законом, наречена принца не зобов'язана була міняти віросповідання, але Маркл завзято хотіла бути з майбутнім чоловіком однієї віри, тому за кілька місяців до весілля пройшла обряд хрещення.

Украшения Меган Маркл_2
Getty Images
Герцогиня Сассекська Меган

Королівська сім'я жест оцінила і піднесла Меган подарунок у вигляді браслета з білого золота з діамантовим хрестом.

Украшения Меган Маркл_3
Reuters
Герцогиня Сассекська Меган

Можливо, носити прикрасу потрібно на шиї, але там у Меган красується зовсім інша підвіска з першими літерами її імені та імені її чоловіка Гаррі. Золоту прикрасу, отриману у подарунок, експерти оцінюють в 600 євро.

Маша Ємельянова

Вибір редакції