"Там хтось є!": зірки, які бояться темряви

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вважається, що страх темряви – ніктофобія – притаманний тільки дітям, але це не так – від нього страждають і дорослі, та й зірки у цьому сенсі – не виняток.

Мадонна. У променях прожекторів

Мадонна_2
East News
Мадонна

Свої страхи Мадонна, як і будь-яка сильна жінка, ретельно приховує від оточення, але її колишній чоловік, кінорежисер Гай Річі, видав її таємницю журналістам. Виявляється, нарівні з іншими фобіями – смертельний страх у поп-королеви викликають гроза і мікроби – у Мадонни є й страх темряви. Співачка так боїться опинитися в повній темряві на сцені, що вимагає, щоб всі прожектори під час концерту були спрямовані тільки на неї. Те саме робить поп-королева і вдома, вмикаючи в кімнаті, в якій перебуває, всі джерела світла одночасно. Правда, про те, як спить Мадонна – з освітленням або без – історія замовчує.

Крістіна Агілера. З нічником і увімкненим телевізором

Кристина Агилера_2
Getty Images
Крістіна Агілера

А от Крістіна Агілера не приховує того, що спить із увімкненим світлом. "Взагалі-то, я безстрашна і в дитинстві не боялася темряви, – зізнається співачка в інтерв'ю, – але подорослішала та стала часто ночувати в номерах готелів, відтоді темрява і самотність стали для мене синонімами. У цій ситуації моєю єдиною втіхою виявився телевізор. який працює, – він розсіював в кімнаті морок і створював ілюзію присутності живої істоти". Відтоді і в поїздках, і вдома Крістіна спить з увімкненим нічником і телевізором – вони заспокоюють.

Кіану Рівз. Костюми, які оживають у темряві

Киану Ривз
Getty Images
Кіану Рівз

Зірка "Матриці", Кіану Рівз, боїться темряви з дитинства. Коли майбутній актор був маленьким, мама, якій не було з ким залишити сина, змушена була брати його з собою на роботу. Поки Патрісія танцювала на помості стриптиз, маленький Кіану сидів у темній комірчині – економна адміністрація закладу не дозволяла вмикати в них світло, коли там не було артистів. За спогадами Рівза, на стінах кімнати висіло безліч костюмів, які в темряві були схожі на дивовижних істот – хлопчику здавалося, що вони зараз оживуть. "Мені було так страшно, – згадує сьогодні Кіану, – що я досі сплю з увімкненим світлом". Цікаво, що така фобія абсолютно не заважає акторові захоплюватися екстремальними видами спорту, бойовими мистецтвами і фільмами жахів.

Кеті Перрі. Під ліжком причаїлася відьма

Кэти Перри_2
Getty Images
Кеті Перрі на фестивалі Гластонбері

Кеті Перрі боїться темряви, тому що впевнена: ночами поруч з людьми багато демонічних сил. "Коли я сама, завжди сплю зі світлом, – зізнається вона в інтерв'ю, – і обов'язково вкриваюся ковдрою до самого підборіддя. Так роблять діти, які бояться, що під ліжком може ховатися відьма, яка, якщо вони розкриються, схопить їх за ручку або ніжку. Звідки у мене ця фобія, розуму не доберу. У багатьох вона зникає разом із дитинством, але тільки не в мене. Крім того, ночами мені часто сняться жахи, після яких я прокидаюся виснаженою і переляканою, і добре, що в моїй кімнаті горить нічник – в темряві монстри зі сну продовжували б переслідувати мене".

Дженніфер Лопес. Нехай чоловік не спить

Дженнифер Лопес_2
Getty Images
Дженніфер Лопес

Дженніфер Лопес панічно боїться темряви, через що страждає не тільки вона, але й її близькі. За словами її колишнього чоловіка Марка Ентоні, співачка змушувала його не спати доти, поки не засне сама, після чого йому дозволялося – нарешті! – вимкнути світло. Якщо ж їй доводилося ночувати самій, вона спала – і досі спить – з нічником. "Мені подобається тиша, – розповідає Джей Ло в інтерв'ю, – але я зовсім не переношу темряви. В кожній кімнаті мого будинку встановлені світильники, що створюють ефект напівтемряви, які увімкнені всю ніч".

Міла Корольова

Фотогалерея Відверті образи Дженніфер Лопес (10 фото)

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції