Як це було: зірки про секс у кіно

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Уявіть собі, що вам потрібно займатися сексом із малознайомою людиною, та ще й у присутності двох десятків таких самих малознайомих, а то й зовсім незнайомих людей? Не найприємніше відчуття, якщо, звичайно, ви не страждаєте гострою формою ексгібіціонізму. А наші улюблені актори часто опиняються в такій ситуації на знімальному майданчику, і відмовитися від знімань у них немає жодної можливості – контракт не дозволяє. Що згадують зірки про секс у кіно?

Марго Роббі: "Швидше б усе скінчилося!"

Фільм Мартіна Скорсезе був першим у творчій біографії актриси, в якому їй довелося зніматися у відвертій сцені. Пом'якшувальною обставиною став той факт, що її партнером був сам Леонардо Ді Капріо: за можливість опинитися з ним у ліжку інша прихильниця віддала б півжиття, а Роббі мріяла про те, щоб знімання інтимної сцени закінчилися якомога швидше.

"Я почувалася жахливо незручно, – згадує Марго в інтерв'ю, – до того, що займаєшся сексом – нехай навіть навмисно – підготуватися неможливо, все одно почуваєшся скуто через те, що на тебе дивиться багато людей. Промучившись деякий час, я нарешті опанувала себе і вирішила: це те, що я повинна зробити, тому треба змиритися. "Вовк з Уолл-Стріт" став моїм першим і незабутнім досвідом повноцінної сцени сексу – до цього були знімання тільки "до" і "після" інтиму, а так, щоб від початку і до кінця, – вперше".

Емілія Кларк: "Мене бентежать інтимні сцени"

Эмилия Кларк

Емілія Кларк, яка знімалася в еротичних сценах в "Грі престолів", спочатку ставилася до них з розумінням. Виконавиця ролі Дейенеріс Таргаріен, вважала, що будь-яка сцена, включаючи сексуальну, що працює на розкриття образу, має право на існування. "Секс – абсолютно природне явище, – говорила Кларк в інтерв'ю, – тому не варто сприймати його як щось ганебне. Правда, мені хочеться, щоб вони були трохи більш естетичними".

Але за деякий час Емілія заявила, що їй набридло зніматися оголеною, та й взагалі сексу в кіно стало занадто багато. "Я британка, тому мене бентежать такі сцени, – заявила актриса пресі, – терпіти їх не можу. Не розумію, навіщо кидати їх в обличчя глядачам. До того ж іноді натяк може виявитися набагато еротичнішим, ніж відверта сцена".

Різ Візерспун: "Я боялася не тільки інтимні, але і емоційних сцен"

Риз Уизерспун

Різ Візерспун часто грає в сексуальних сценах, так що, можна сказати, актриса звикла до їхньої специфіки. Але знімання у фільмі "Дика" виявилися складними для неї – ще б пак, адже йшлося про секс одразу з двома чоловіками. "Мабуть, роль в цій картині стала найскладнішою роботою, яку мені довелося зробити за всю мою кар'єру, – каже Різ. – Мені взагалі вкрай складно з сексуальними сценами, а тут було важко подвійно. В результаті я боялася не тільки інтимних, але і просто емоційних сцен, і з жахом думала про те, що на наступний день мені знову доведеться роздягатися на знімальному майданчику".

Камерон Діас: "Найважчим було – стримати сміх"

Камерон Диас

Камерон Діас неодноразово знімалася в сексуальних епізодах, але фільм "Домашнє відео" все-таки став особливим в її кар'єрі – як мінімум половина картини припадає на інтимні сцени. Історія пари, яка намагається подолати сімейну кризу за допомогою сексу, за жанром є комедією, але зображати інтим акторам доводилося серйозно.

Тим не менш, за словами самої Діас, під час знімань найважче для неї і Джейсона Сігела було... стримати сміх. "Ми з Джейсоном давно знайомі і ставимося з повагою один до одного, – розповідає Камерон, – до того ж не страждаємо ні манією величі, ні неправдивою соромливістю, тому просто працювали із задоволенням. Та найважчим для нас було не грати інтим, а стримати сміх на знімальному майданчику. Я дуже легко "колюся", а Джейсон постійно мене смішив!"

Міла Куніс: "Я весь час боролася зі сном"

Мила Кунис

Під час знімань інтимних сцен у фільмі "Секс по дружбі" Міла Куніс, за її власними словами, відчайдушно боролася зі сном. І це при тому, що її партнер – Джастін Тімберлейк – був одним з найбільш привабливих сучасних акторів. "За 18-годинного робочого дня, – розповідала згодом Міла, – я майже весь час лежала в ліжку, а Джастін мене цілував. Я говорила йому, що лише на хвилинку заплющу очі і відразу ж засинала".

А, можливо, вся справа в тому, що у найпікантніші моменти актрису заміняла дублерка? Інсайдер зі знімальної групи розповів, що Міла була не проти показати камері груди, але, коли її почали знімати ззаду, категорично заперечила. В результаті продюсери змушені були найняти дублерку з п'ятою точкою, максимально схожою на форми Куніс.

Міла Корольова

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції