Який вигляд мають доньки найкрасивіших акторок XX століття: п'ять жінок, про яких ви не знали

Який вигляд мають доньки найкрасивіших акторок XX століття: п'ять жінок, про яких ви не знали

Елізабет Тейлор / Фото: Getty Images

На відміну від своїх легендарних матерів, вони не стали такими знаменитими, тому, можливо, ви їх навіть ніколи не бачили раніше. Пропонуємо подивитися на доньок найзнаменитіших акторок кіно.

К'яра-Шарлотта Мастроянні – донька Катрін Денев

Вона – французько-італійська акторка, донька Марчелло Мастроянні та Катрін Денев. Народилася 1972 року і мешкає у Франції. Акторську кар'єру розпочала в 90-х роках і відтоді досягла значного успіху в цій галузі, як і її знаменита мати.

К'яра-Шарлотта Мастроянні / Фото: Associated Press
Катрін Денев / Фото: Getty Images

Ліза Тодд Бертон – донька Елізабет Тейлор

Елізабет Френсіс (Ліза) Тодд народилася 1957 року в сім'ї королеви кіно Елізабет Тейлор і Майкла Тодда – її третього чоловіка. Як і мати, вона була творчою особистістю, але працювала в інших сферах мистецтва – скульптурі, живописі. Також Ліза займалася благодійністю, вела тихе й непомітне життя і практично не з'являлася на публіці.

Ліза Тодд Бертон / Фото: Getty Images
Елізабет Тейлор / Фото: Associated Press

Сюзанна Фаррінгтон – донька Вів'єн Лі

Народилася 1933 року в родині британської акторки Вів'єн Лі – зірки фільму "Звіяні вітром" – та її першого чоловіка Герберта Лі Голмана. Вона була єдиною дитиною легендарної акторки і не пішла її стопами, не захотівши пов'язувати життя з акторством. Сюзанна віддавала перевагу тихому життю якнайдалі від камер.

Сюзанна Фаррінгтон / Фото: Getty Images
Вів'єн Лі

Марія Ріва – донька Марлен Дітріх

Вона народилася 1924 року в сім'ї акторки Марлен Дітріх і продюсера Рудольфа Зібера. Знімалася з матір'ю у кіно від дитинства, а також навчалася акторській майстерності. Кар'єру також пов'язала з акторством і написала кілька книжок про свою матір.

Марія Ріва / Фото: Getty Images
Марлен Дітріх / Фото: Getty Images

Сара Бьязіні – донька Ромі Шнайдер

Вона народилася 1977 року в сім'ї франко-німецької акторки Ромі Шнайдер та її другого чоловіка – французького сценариста Даніеля Бьязіні. Сара пішла стопами матері і теж стала акторкою.

Сара Бьязіні / Фото: Getty Images
Ромі Шнайдер / Фото: Getty Images

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація