З ким зустрічаються зірки "Гри престолів" у житті

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Про особисте життя їхніх героїв – дійових осіб фентезі-серіалу "Гра престолів" – ми знаємо все. А з ким зустрічаються актори, що грають у знаменитій сазі?

Кіт Гаррінгтон і Роуз Леслі

Кит Харингтон и Роуз Лесли_1
Getty Images
Кіт Гарінгтон і Роуз Леслі


Кіт Гаррінгтон і Роуз Леслі, що зіграли Джона Сноу і Ігрітт, познайомилися 2012 року на фільмуваннях "Гри престолів", що відбувалися в Ісландії. Прекрасна країна і північне сяйво, яким милувалася знімальна група, зробили свою справу: як це часто буває, почуття, які їхні герої відчували одне до одного в серіалі, досить швидко перейшли в реальне життя. Кіт і Роуз зустрічалися п'ять років, і їхні стосунки протягом цього часу складалися нерівно: вони кілька разів сварилися, та так серйозно, що мало не розлучилися. Проте щоразу зупинялися за крок від небезпечної межі, переступивши яку вже не змогли би бути разом.

Кіт освідчився Роуз у вересні 2017 року, а 23 червня 2018 року в шотландському замку Вордхілл, що належить родині нареченої, відбулася весільна церемонія, на якій були присутні двісті людей, включно з колегами молодят за "Грою престолів" – Емілією Кларк, Софі Тернер, Мейсі Вільямс і Пітером Дінклейджем.


Наталі Домер і Ентоні Бірн

Наталі Домер і Ентоні Бірн
Associated Press
Наталі Домер і Ентоні Бірн


Наталі Домер, яка зіграла в "Грі престолів" порочну і спокусливу Маргері, познайомилася з режисером Ентоні Бірном на зніманнях серіалу "Тюдори". У нього була репутація сноба й циніка, який не йшов до жінок, що бажали звернути на себе його увагу. Наталі поставила перед собою мету спокусити Бірна, і їй це вдалося: вони почали зустрічатися, а потім оселилися разом у затишному будинку в передмісті Лондона.

Офіційну пропозицію руки і серця Ентоні зробив Наталі під час подорожі Індією – посередині озера, в човні, на якому вони каталися. Почувши слова визнання і побачивши обручку з діамантом, Домер одразу ж сказала так.


Пітер Дінклейдж і Еріка Шмідт

Питер Динклэйдж и Эрика Шмидт
Associated Press
Пітер Дінклейдж і Еріка Шмідт


Виконавцю ролі Тіріона Ланністера Пітеру Дінклейджу, незважаючи на маленький зріст (у актора рідкісне захворювання – ахондроплазія), вдалося завоювати Еріку Шмідт – талановиту режисерку і дуже красиву жінку. Пітер і Еріка познайомилися 1995 року, але протягом десяти років запевняли всіх, що є друзями і не більше того. Проте, як відомо, шила в мішку не сховаєш, і 2005 року стало відомо, що вони – чоловік і дружина. За словами Дінклейджа і Шмідт, вони не хотіли робити своє особисте життя надбанням широкої громадськості, тому зіграли весілля в умовах повної секретності, запросивши на нього тільки родичів і найкращих друзів.

Пітер не приховує кохання до дружини, з якою часто з'являється на червоних хідниках різних заходів. У пари двоє дітей. Дочка Зеліг – в перекладі з німецького означає "благословенна" – з'явилася на світ 2011 року. Другу дитину Еріка народила Пітеру в жовтні 2017 року, але її стать і ім'я поки публіці невідомі – батьки тримають їх у секреті.


Керіс Ван Гаутен і Гай Пірс

Кэрис Ван Хаутен и Гай Пирс
Associated Press
Керіс Ван Гаутен і Гай Пірс


Виконавиця ролі жриці Мелісандри, Керіс Ван Гаутен, від 2015 року живе в цивільному шлюбі із зіркою фільму "Король говорить" і "Секрети Лос-Анджелеса" Гаєм Пірсом. До Керіс Гай прожив вісімнадцять років у шлюбі з психологом Кейт Местіц і розлучився через те, що вона так і не змогла народити йому дітей. Так що у Ван Гаутен вибору не було – їй потрібно було завагітніти. Актриса не стала зволікати, і 29 серпня 2016 року актори стали щасливими батьками: на світ з'явився їхній первісток, син Монте.


Джейсон Момоа та Ліза Боне

Джейсон Момоа та Ліза Боне
Getty Images


Виконавець ролі вождя Кхала Дрого, американський актор Джейсон Мамоа, закохався в Лізу Боні, яка старша за свого обранця на одинадцять років, ще шестирічним хлопчиком. Боне, якій на той час було сімнадцять років, грала головну роль у популярному серіалі "Шоу Косбі", який він любив дивитися. Познайомилися Ліза і Джейсон 2005 року, до того ж вона перша представилася скромному молодику, який червонів, ніяковів і не міг вимовити ані слова. Боне до того часу вже розлучилася зі своїм першим чоловіком, Ленні Кравіцом, і була готова до нових стосунків.

"Коли ми зустрілися, – згадував згодом Момоа, – я утвердився в думці: ця жінка створена для мене".
Через два роки після знайомства Ліза народила Джейсону дочку Лолу, а ще через півтора року – сина, якого назвали на гавайський манер – Накоа Вулф Манакауапо Намакеаха Момоа. А ось одружилися Боне і Момоа тільки в жовтні 2017 року. Церемонія відбулася в їхньому особняку в Топанга, в Каліфорнії, на ній були присутні тільки близькі родичі та друзі пари, а також старша донька Боне – Зої Кравіц.


Софі Тернер і Джо Джонас

Софи Тернер и Джо Джонас_2
Associated Press
Софі Тернер і Джо Джонас


Виконавиця ролі Санси Старк Софі Тернер довгий час тримала в секреті свої стосунки зі співаком, солістом групи DNCE Джо Джонасом. На червоних хідниках парочку побачити було неможливо, і про свій роман вони не розповідали. За словами актриси, вона не хотіла, щоб її особисте життя розглядалася сторонніми людьми під збільшувальним склом – є речі, які не мають бути предметом обговорення пліткарів.

Тим більше несподіваною і приємною стала звістка про те, що Тернер і Джонас заручені: актриса виставила на своїй сторінці в Instagram фото руки, на якій красується каблучка з великим діамантом у формі сердечка, і додала підпис: "Я сказала так!" Партнерка Тернер за "Грою престолів" Мейсі Вільямс розповіла пресі, що весілля відбудеться тільки після того, як закінчаться знімання останнього сезону серіалу, а сама вона буде подружкою нареченої.


Мейсі Вільямс і Оллі Джексон

Мейсі Вільямс і Оллі Джексон
Associated Press
Мейсі Вільямс і Оллі Джексон


Мейсі Вільямс, вона ж – Ар'я Старк, зустрічається з Оллі Джексоном – відомим у Британії автогонцем. Але цей факт – єдиний, який вдалося встановити журналістам. Мейсі твердо тримає інформаційну оборону у всьому, що стосується її особистого життя. Справа в тому, що актриса знімається в кіно з тринадцяти років, і за цей час дуже втомилася від публічності своєї професії.


Гвендолін Крісті і Джайлз Дікон

Гвендолин Кристи и Джайлс Дикон
Associated Press
Гвендолін Крісті і Джайлз Дікон


Гвендолін Крісті дуже довго не могла влаштувати своє особисте життя через свій високий зріст – все-таки метр 91 сантиметр для жінки не жарт, рідкісний чоловік погодиться зустрічатися з леді, якій ледь дістає до плеча. Та що там особисте життя, Гвендолін і в кіно довго не брали – не вписувалася вона в груповий проект на знімальному майданчику. Свято прийшло на вулицю Крісті, коли її затвердили на роль Брієнни Тарт в "Гру престолів" – серіал миттєво зробив з неї знамениту актрису.

З цього моменту почалася біла смуга і в особистому житті Гвендолін. Якийсь час вона зустрічалася зі своїм партнером за серіалом, Ніколаєм Костер-Вальдау, який грав Джеймі Ланністера. А потім модний дизайнер Джайлз Дікон, з яким Крісті раніше пов'язували винятково дружні стосунки, раптом запалився до неї романтичними почуттями. Гвендолін і Джайлс разом з'являються на червоних хідниках всіх заходів, і Крісті абсолютно не соромиться того, що в туфлях на підборах вона вища свого супутника на цілу голову – в прямому сенсі цього слова.


Ліна Гіді і Педро Паскаль

Лина Хиди и Педро Паскаль 
Associated Press
Ліна Гіді і Педро Паскаль


"Гра престолів" кардинально змінила життя і виконавиці ролі підступної і чарівної Серсеї Ланністер – актриси Ліни Гіді. Вона не тільки отримала натовп прихильників, готових чекати її навіть біля туалету в ресторані з клаптиком туалетного паперу в руках у надії, що вона на ньому розпишеться, але і відкрила нову сторінку в особистому житті. Після того, як Ліна розлучилася зі своїм першим чоловіком, музикантом Пітером Лоугреном, у неї почався службовий роман із партнером за серіалом, американським актором чилійського походження Педро Паскалем, який зіграв найлютішого ворога Серсеї, Оберіна Мартелла.

Спочатку Гіді і Паскаль запевняли всіх навколо в тому, що їх пов'язують дружні стосунки, але, коли актриса завагітніла, стало зрозумілим, що їхня  "дружба" зайшла занадто далеко. Незабаром Ліна народила дочку Таллулу, але Паскаль поки офіційно не визнав себе батьком дівчинки.


Наталі Еммануель і Девон Джейкоб Андерсон

Натали Эммануэль Джейкоб Андерсон
Associated Press
Наталі Еммануель Джейкоб Андерсон


Виконавиця ролі невільниці Міссандеї, актриса Наталі Еммануель, своє особисте життя намагається не афішувати – такий принцип. Проте їй не вдалося приховати від журналістів свої стосунки з британським актором і діджеєм Девоном Андерсоном – їх кілька років поспіль бачили разом, але подробиць роману представники ЗМІ, як не билися, дізнатися не змогли.

Відтоді Наталі приписують любовний зв'язок з іншим Андерсоном – Джейкобом, який виконує роль Сірого Хробака. Підставою для чуток стали численні фотографії в Instagram актриси, на яких молоді люди зображені разом. Правда, сама Еммануель запевняє, що їх із Андерсоном пов'язують дружні стосунки, але чи можна їй вірити?

Міла Корольова

Фотогалерея Зірки на прем'єрі першого епізоду останнього сезону "Гри престолів" (8 фото)

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції