Зірки-чоловіки, які носять перуки

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вважають, що носять перуки лише жінки, і в більшості випадків так і є. Але коли йдеться про зірок, це правило не працює. Знамениті чоловіки діляться на дві категорії: одні гордо носять лисину, а інші не менше за жінок бояться з'явитися з нею на людях – такі зірки одягають перуки.

 Джон Траволта

Джон Траволта_1
Інстаграм
Джон Траволта

Прихильники Джона Траволти давно звернули увагу на те, що актор часто міняє зачіски: так, сьогодні з'явившись на публіці з короткою стрижкою, він вже завтра може прийти на прес-конференцію з довгим волоссям, а ще через день знову їх "відрізати". Причина таких миттєвих метаморфоз стала зрозумілою, коли папараці сфотографували Траволту під час відпочинку з родиною на Гаваях з неабияк поріділими волоссям і великою лисиною на маківці. Стало зрозумілим, що актор, який у повсякденному житті носить накладне волосся, тут вирішив розслабитися і відмовився від нього.

Журналісти зацікавилися питанням зачісок Траволти і з'ясували, що актор давно має проблеми з волоссям, зібралася ціла колекція перук – на всі випадки життя. Накладне волосся, яке він носить, - натуральне волосся, накладене на тонку сітку, яка практично не помітна на голові. До речі, така перука – задоволення недешеве: в залежності від якості та довжини волосся вона коштує від чотирьохсот до півтори тисячі доларів. Можливо, тому Траволта вирішив кардинально змінити імідж – нещодавно він поголився налисо. Саме в такому вигляді він з'явився на церемонії нагородження класичної премії BraVo. Тепер актора легко можна сплутати з Брюсом Віллісом, який давно і з гідністю "носить" лисину.

Г'ю Лорі

Хью Лори_2
Associated Press
Г'ю Лорі

Під перукою приховує лисину і знаменитий "доктор Хаус" – актор та музикант Г'ю Лорі. Його прихильники були вкрай здивовані, побачивши на маківці свого кумира неабияку залисину посеред сивого волосся – на одній з прем'єр актор необережно повернувся до папараці спиною, внаслідок чого їм вдалося зробити більше ніж пікантні знімки. Як же так, здивувалися шанувальники "доктора Хауса", на телебаченні він щотижня з'являється з каштановим волоссям і без лисини – звідти вона взялася?! Виявилося, що Лорі носить перуку – правда, не завжди: час від часу він виходить без неї.

Джуд Лоу

Джуд Лоу_2
Associated Press
Джуд Лоу

На фотографіях, які зображають Джуда Лоу в невимушеній обстановці, наприклад, на відпочинку – видно, що актор стрімко втрачає свою шевелюру. Але на зніманнях фільмів і серіалів і червоних хідниках він завжди має вигляд на всі сто відсотків – залисин майже не видно, а волосся має густиий і пишний вигляд. Як йому це вдається? Швидше за все, Лоу носить перуки, завдяки яким його лисини "заростають". Але, можливо, поки актор просто вміло зачісує волосся, маскуючи відсутність шевелюри. Втім, численні шанувальниці Джуда вважають, що лисина не робить його менш сексуальним, так що акторові можна не турбуватися з цього приводу.

Стівен Сігал

Стивен Сигал
Getty Images
Стівен Сігал

Стівен Сігал свого часу так вжився в образ "рятівника світу", що дотепер не може з нього вийти. Але, на жаль, сьогодні зовні на таку роль актор не тягне, тому він змушений втягувати живіт і носити дивні піджаки-халати і чорну перуку, що імітує його "фірмовий" хвіст. Правда, мужнішим всі ці хитрощі Сігала все одно не роблять, але він про це, схоже, навіть не підозрює.

Кевін Костнер

Кевин Костнер
Associated Press
Кевін Костнер

На те, що у зірки фільму "Охоронець" Кевіна Костнера проблема з волоссям, журналісти звернули увагу ще 2007 року. Тоді, порівнявши його сучасні фотографії зі знімками однорічної давнини, вони наочно продемонстрували читачам, що шевелюра Костнера, до цього неабияк поріділа, стала густішою. Оскільки сам актор своє перевтілення ніяк не коментував, висловлювалося два припущення: Кевін міг пересадити волосся або одягнути перуку. Швидше за все, і те, і інше – спочатку актор носив накладне волосся, а потім зробив операцію з його нарощення.

Міккі Рурк

Микки Рурк
Getty Images
Міккі Рурк

Давно минули ті часи, коли Міккі Рурк, зігравши головну роль в еротичній мелодрамі Едріана Лайна "9 ½ тижнів", з гордістю носив титул секс-символа. З того часу життя добряче попсувало актора: Рурк досить довго брав участь у професійних боксерських боях, де отримав безліч травм, внаслідок чого обличчя зірки було спотворене. Знадобилося кілька пластичних операцій, щоб він хоч трохи став схожий на себе. Алкоголь і наркотики, якими довгий час зловживав актор, теж його зовнішність не поліпшили. Так що папараці, що зустрічають Рурка, коли він гуляє у Беверлі-Хіллз в перуці, особливо не дивуються – вони просто фотографують його в такому вигляді, а потім викладають знімки в інтернет. Треба сказати, що штучна шевелюра Міккі не дуже схожа на справжню.

Міла Корольова

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції