Зірки Голлівуда з українським корінням

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Не секрет, що серед голлівудських знаменитостей є багато вихідців з України. Найвідоміші з них, мабуть, Міла Йовович та Ольга Куриленко. А нещодавно про своє українське походження дізнався улюбленець жінок Девід Духовни. Lady.tsn вирішив розповісти вам, хто ще з голлівудських зірок має українське коріння.

Девід Духовни

Звезды Голливуда с украинскими корнями_1
East News
Девід Духовни

53-річний американський актор Девід Духовни нещодавно дізнався, що він має прямий стосунок до України. На сторінках свого Твіттера актор повідомив, що все життя він думав про те, що його предки – вихідці з Росії. І тільки після того, як Україна завдяки Евромайдану стала відомою на весь світ, а українців остаточно припинили плутати з росіянами, Духовни заявив, що тепер усвідомив, що став українцем. Батько актора – відомий публіцист і письменник Амрам – емігрант з Києва, а його сім'я переїхала до США, побоюючись сталінських репресій. Ось що пише Девід у своєму Твіттері: "Я виріс, думаючи, що я росіянин, але тільки зараз зрозумів, що насправді я українець. Ніколи не пізно змінитися".

Леонардо Ді Капріо

Леонардо Ди Каприо
Getty Images
Леонардо Ді Капріо

Лео Ді Капріо ніколи не приховував, що в його жилах тече італійська, німецька і російська кров. Бабусю Леонардо Олену Смирнову незабаром після революції батьки вивезли з Одеси і видали заміж у Німеччині. Зі своїм німецьким чоловіком вона прожила недовго і після розлучення емігрувала до США. Там закрутила роман з італійцем, який покинув її вагітною матір'ю Леонардо – Оленою. Про бабусю у Лео залишилися прекрасні спогади. Одного разу під час візиту до Росії Ді Капріо зустрівся з президентом Путіним, в розмові з яким заявив: "Мої бабуся і дідусь були росіянами, тож я не на чверть, а наполовину росіянин". Путін тоді назвав Леонардо "справжнім мужиком". Мабуть, Лео не знав, що Одеса – українське місто, тому його сміливо можна вважати на чверть вихідцем з України.

Стівен Спілберг

Звезды Голливуда с украинскими корнями_5
East News
Стівен Спілберг

Сценарист і кінорежисер Стівен Спілберг прекрасно знає, де на карті світу є Україна, зокрема Одеса. Обидва діди Стівена були родом з України, за материнською лінією – з Одеси, за батьківською – з маленького села під Кам'янець-Подільським. Режисер неодноразово у своїх інтерв'ю говорив, що в його сім'ї в дитинстві постійно звучала російська мова, а бабуся наспівувала маленькому Спілбергу російські колискові. Своє коріння знаменитий голлівудський режисер визнає і каже, що багато років поспіль його улюбленою стравою є український борщ. У 59 років Спілберг уперше відвідав Україну, щоправда, до рідних одеських країв так і не доїхав, зате, ледь зійшовши з трапа літака, оголосив: "Нарешті я на рідній землі!" Тоді ж режисерові представники одеської мерії і вручили почесну відзнаку "За заслуги перед містом".

Сильвестр Сталлоне

Звезды Голливуда с украинскими корнями_3
East News
Сильвестр Сталлоне

Актор Сильвестр Сталлоне народився в Нью-Йорку в родині перукаря Френка Сталлоне, який приїхав в Штати з Сицилії, і астролога Джеклін Сталлоне-Лейбофіш, народженої в єврейській родині з Одеси. Прабабуся актора була із заможної єврейської родини Лейбовичів, що володіє кількома ткацькими фабриками і житловими будинками в самому центрі Одеси. Пізніше прабабуся разом з чоловіком емігрувала до США, але своє походження приховувала, воліючи говорити, що вони з Росії. У середині 80-х мати Сильвестра Жаклін що б там не було вирішила відшукати родичів в Україні. І допоміг їй у цьому Михайло Горбачов. Генсек попросив її скласти для нього індивідуальний гороскоп, вона, маючи репутацію гарного астролога, погодилася і натомість попросила влаштувати їй поїздку на батьківщину. Сьогодні український родич сім'ї Сталлоне, як і раніше, живе в Одесі і успішно займається бізнесом.

Міла Куніс

Мила Кунис и Ченнинг Татум_3
East News
Міла Куніс

Історія маленької єврейської дівчинки з міста Чернівці Міли Куніс знайома багатьом. Сім'я Мілени Марківни Куніс переїхала до США в 1991 році в пошуках кращого життя. Батько Марк, інженер-механік за фахом, брався в Штатах за будь-яку роботу: розносив піцу, працював маляром – загалом, робив усе, щоб його сім'я жила гідно, а діти отримали освіту. Час переїзду до іншої країни Міла досі згадує з жахом: "Я щодня плакала, не розуміла людей, культуру, моя англійська була далекою від досконалості". Щоб підтягнути мову, дівчинку записали на курси акторської майстерності. Це і стало переломним моментом у житті майбутньої зірки. Сьогодні Міла Куніс дуже вдячна своїм батькам за цю щасливу путівку в життя, але чудово пам'ятає, звідки вона родом.

Міла Йовович

Мила Йовович_3
Reuters
Мила Йовович

Тезка Куніс – актриса Міла Йовович, теж чудово знає, де розташована Україна. Вона народилася в Києві, в садочок ходила в Дніпропетровську, а в п'ятирічному віці разом з родиною переїхала спочатку до Лондона, а потім до США. За національністю Міла американка, але в душі вважає себе американською українкою. До речі, під час Евромайдана в Києві актриса активно підтримувала українців і навіть збирала гроші на допомогу постраждалим.

Звезды Голливуда с украинскими корнями_4
East News
Ольга Куриленко

У Голлівуді живе ще багато відомих вихідців з України. Наприклад, Вайнона Райдер, чиє коріння в Харкові, мріє зняти фільм про Другу світову війну і життя своїх родичів з України. Ольга Куриленко регулярно відвідує рідний Бердянськ, де досі живе її мама. А Дастін Гоффман веде своє генеалогічне дерево, серед його родичів є навіть запорізькі козаки.

Маша Ємельянова

Вибір редакції