Зірки, що набили татуювання на честь своїх коханих

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Закохуючись, ми впевнені: почуття, яке нас спіткало, – назавжди. І, здавалося б, природне бажання увічнити пам'ять як про нього самого, так і про людину, яка у нас це кохання викликає, наприклад, набивши татуювання. Особливо грішать цим зірки, які взагалі роблять тату з будь-якого приводу, а вже в стані закоханості – то обов'язково.

Єва Лонгорія. "Неприємна процедура"

Ева Лонгория_2
Getty Images
Єва Лонгорія

За баскетболіста Тоні Паркера "відчайдушна домогосподарка" Єва Лонгорія вийшла заміж 7 липня 2007 року – після двох років стосунків, і одразу поспішила набити два татуювання, присвячені своєму коханому. Так, на зап'ясті у неї з'явилася дата весілля, а на спині, біля основи шиї, напис "nine" – номер "дев'ять", під яким її коханий Тоні виступав у команді San Antonio Spurs.

Ева Лонгория_1
Getty Images
Єва Лонгорія

Проте через три роки, коли Єва знайшла любовну переписку чоловіка з дружиною його колеги, а Паркер зізнався в зраді, Лонгорія подала заяву про розірвання шлюбу, причиною якого стали "непримиренні розбіжності". Паралельно актриса почала виводити татуювання, аби нічого не нагадувало їй про "підступного зрадника".

На жаль, це виявилося не так просто – процес був настільки болісним, що сама Єва назвала його "тортурами". "Все було набагато неприємніше, ніж я могла припустити, – Лонгорія зізналася в інтерв'ю, – здавалося, що мої муки не закінчаться ніколи. Я відчувала, як все нові й нові хвилі болю атакували моє тіло. Коли мені сказали, що все нарешті закінчилося, я зраділа, але виявилося, що це був тільки перший етап".

Девід і Вікторія Бекхеми. Кохання "заново"

Бекхэмы_1
Getty Images
Девід Бекхем

Торс і руки Девіда Бекхема прикрашає безліч татуювань і кілька з них присвячені його дружині Вікторії. На правій кисті футболіста набите ім'я коханої дружини, на лівій – її 15-сантиметровй портрет, оточений написами "Моя жінка належить мені, а я – моїй жінці" – цитата з "Пісні пісень" Соломона на івриті, а також – "завжди поруч" і "поки смерть не розлучить нас". На пальці Девіда набита цифра "99" – вона означає, що рік, коли він зустрів Вікторію, був найкращим у його житті. А ось ангел з підписом "Перед обличчям нещастя", який розташувався на руці Бекхема, – нагадування про один з драматичних моментів в житті Девіда і Вікторії, це татуювання нанесено через місяць після того, як особистий асистент футболіста, Ребекка Лус, заявила про роман між нею і футболістом. За допомогою татуювання Бекхем вирішив довести всім – і насамперед дружині – що зради не було.

Бекхэмы_2
Getty Images
Вікторія Бекхем

У Вікторії Бекхем татуювань менше, ніж у чоловіка, але увагою вона його теж не оминула. Одним із перших написів, які зробила собі Вікторія, стали ініціали Девіда – DB, вибиті красивим переплетеним шрифтом на її лівому зап'ясті. На правій руці Вікі до 2006 року красувалися римські цифри – 08.05.1997, що означають дату їхнього першого з Девідом заняття коханням. Після історії з Ребеккою Лус, яка ледь не коштувала Бекхемам розлучення, Вікторія змінила 1997 рік на 2006-й і оздобила нову версію татуювання підписом De Інтегро – "Заново". А ось парне татуювання на івриті, яке свідчило: "Мій чоловік належить мені, а я – моєму чоловікові", що розташовувалася на спині Вікторії, вздовж хребта, вона звела – тепер його практично неможливо розгледіти.

Фотогалерея Вікторія Бекхем у фотосеті для австралійського Vogue (10 фото)

Крістіна Агілера. Старі татуювання для нового коханого

Кристина Агилера
Getty Images
Крістіна Агілера

Подібний напис на івриті – "Мій коханий належить мені, а я належу своєму коханому" – набила на честь коханої людини, Джордана Братмана, і Крістіна Агілера. Йому були присвячені фраза іспанською мовою Siempre Te Amo ("Кохаю тебе завжди") та його ініціали, DB. Розлучившись з Братманом, останнє татуювання співачка звела, а визнання в коханні залишила – тепер вони адресовані її цивільному чоловікові Меттью Ратлеру.

Ченнінг Татум. Частина шлюбної клятви

Ченнинг и Дженна Татум
Associated Press
Ченнінг Татум і Дженна

Ченнінг Татум і Дженна 2009 року під час медового місяця на Балі зробили парні татуювання у вигляді напису місцевою мовою – side by side, що в перекладі означає "пліч-о-пліч". В інтерв'ю Ченнінг сказав, що ці слова – частина їхньої з Дженною шлюбної клятви, яку вони дали одне одному під час урочистого обряду. На жаль, татуювання не вберегло пару від розставання, про яке Ченнінг і Дженна оголосили в квітні 2018 року, але, можливо, вони ще оговтаються.

Меган Фокс. Ім'я не зникне

Меган Фокс
Associated Press
Меган Фокс

Меган Фокс – велика любителька набивати татуювання, серед яких цитати з творів Шекспіра, китайський ієрогліф, символ "інь-янь" і зірка з півмісяцем. Але є на тілі актриси і тату, яке можна розглянути тільки на пляжі або відвертих фотосесіях, – ім'я її чоловіка, актора Браяна Остіна Гріна, що міститься в нижній правій частині живота.

В одному з інтерв'ю вона сказала, що не зведе його, навіть якщо розлучиться з Гріном. "Якщо ми розлучимося ворогами, – пожартувала як-то Фокс в інтерв'ю, – таке ім'я я завжди можу дати своїй наступній дитині". До речі, пара вже намагалася розлучитися 2015 року, але через рік знову возз'єдналася.

Джонні Депп. Наступаючи на ті самі граблі

Джонни Депп
Associated Press
Джонні Депп

Під час пристрасного роману з Вайноною Райдер, який тривав п'ять років, закоханий Джонні Депп зробив на честь неї татуювання Winona Forever – "Вайнона назавжди". "Її ім'я на моїй руці підтверджує моє кохання", – говорив у той час актор. На жаль, після розставання з Райдер Депп насамперед вирушив до татуювальника і прибрав з тексту дві літери, після чого вона стала читатися як Wino Forever – "Вино назавжди". Здавалося б, актор повинен був зробити з того, що сталося висновок про те, що кохання закінчиться, а тату залишиться, але, зустрівши Ембер Герд, він знову наступив на ті самі граблі. Зачарований юною красунею, він набив на правій руці її ніжне прізвисько Slim – "Худинка". Після скандального розлучення з Герд невинне Slim перетворилося на Scum, що в перекладі означає "Мерзотниця".

Гайді Клум. Ім'я зникло, зірочки залишилися

Хайди Клум
Getty Images
Гайді Клум

Під час подружнього життя зі співаком Сілом німецька супермодель Гайді Клум на четвертий рік їхніх стосунків набила татуювання з його ім'ям на внутрішньому боці правої руки. Напис, зроблений красивою в'яззю, закінчувався чотирма зірочками – вони символізували чотирьох дітей Гайді та СІла. Коли після семи років подружжя розлучилося, Клум вирішила позбутися пам'яті від колишнього чоловіка і звела татуювання з його ім'ям, залишивши лише його продовження – зірочки, що символізують дітей.

Міла Корольова

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції