Зірки, які бояться сцени

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сцена – мрія будь-якого актора. Але, виявляється, зірки першої величини відчувають такий жах перед публічними виступами, що готові бігти з неї світ за очі.

Аманда Сейфрід

Аманда Сейфрид_1
Getty Images
Аманда Сейфрід

Незважаючи на сексуальну зовнішність Аманду Сейфрід можна назвати голлівудською скромницею, її знаменитий поцілунок із Меган Фокс у фільмі "Тіло Дженніфер" не рахується. Через природну сором'язливость Аманда так боялася сцени, що вперто відмовлялася від роботи в театрі, незважаючи на численні пропозиції і власне бажання спробувати свої акторські сили не тільки в кіно, але і на підмостках. Страх перед публічними виступами довів Сейфрід до того, що одного разу перед початком телевізійного шоу Девіда Леттермана вона випила сто грамів – "для хоробрості". "На самій передачі мені було дуже весело, – згадувала Аманда згодом в інтерв'ю, – але коли я побачила свій виступ у запису, то зрозуміла, що таке враження на людей справляти не хочу".

Щоб позбутися страху перед публікою, Сейфрід почала відвідувати психоаналітика. В результаті  2015 року актриса зіграла свою першу роль у театрі – в постановці Чи Сільвермана "Шлях, яким ми йдемо" за однойменною п'єсою Ніл ЛаБута. "Спочатку мені було дуже страшно, – говорила про свій театральний досвід Аманда, – але я повинна була дійти до кінця, адже сама цього хотіла. Тепер можу сказати всім: не ховайтеся від своїх страхів – боріться з ними".

Бенедикт Камбербетч

Бенедикт Камбербэтч _2
Бенедикт Камбербетч

У це важко повірити, але знаменитий Шерлок Голмс – він же британський актор Бенедикт Камбербетч – належить до акторів, які перед виходом на сцену переживають не найкращі хвилини свого життя. Сам Камбербетч – із зрозумілої причини – свою фобію приховує, але світ, як відомо, не без "добрих" людей – приятелі актора, що попросили не називати їхніх імен, відкрили його таємницю журналістам. За їхніми словами, щоразу перед виходом на сцену Бенедикту стає зле у фізичному сенсі – в нього паморочиться голова, німіють руки і ноги, а до горла підступає нудота. Щоб глядачі ні про що не здогадалися, акторові доводиться довго налаштовуватися, але він все одно обожнює театр. Для приятелів Камбербетча ця пристрасть залишається загадкою: як можна любити те, через що доводиться долати такі труднощі.

Адель

Адель _3
Getty Images
Адель з охоронцем Пітеро ван дер Віном

Британська співачка Адель через страх перед сценою не їздить на гастролі – їй неодноразово пропонували світове турне, але виконавиця незмінно відмовляється, і навіть більш ніж щедрі гонорари її не спокушають. "Мені не подобається гастролювати, – зізнається співачка в інтерв'ю, – через постійні панічні атаки я не можу вийти на сцену". Адель знає, про що говорить: одного разу, аби не виступати на концерті, вона втекла через чорний хід, а іншого разу її знудило просто на сцені. До честі співачки потрібно сказати, що вона бореться зі своїм страхом – відвідує психоаналітика і займається йогою. Що ж до причин її сором'язливості, то фахівці вважають, що їх як мінімум дві: по-перше, Адель соромиться своєї огрядності, а по-друге, вона так поки і не звикла до своєї публічної популярності.

Джим Керрі

Джим Керри _1
Getty Images
Джим Керрі

Незрівнянний комік Джим Керрі отримав свою фобію в п'ятнадцять років під час виступу в стендап-клубі. Всьому виною був костюм з поліестеру, який вмовила його вдягти мама. "Це було жахливо, – згадував згодом Кері, – люди в залі насміхалися зі всіх, хто, на їхню думку, був погано одягнений. Вони не дали мені навіть слова сказати: свистіли, кричали, тюкали і навіть вимагали роздягнути і розіп'яти мене. Хто знає, можливо, їм вдалося б це зробити, якби я не втік". Два роки знадобилося Джиму, щоб подолати свій страх і знову вийти на сцену. Цього разу доля була прихильна до нього – Керрі виступив з великим успіхом.

Меган Фокс

Меган Фокс_1
Getty Images
Меган Фокс

На знімальному майданчику Меган Фокс почувається настільки впевнено, що завжди готова поставити на місце колег, що дозволили собі зайве,  і навіть нагрубіянити режисеру, як це було з постановником "Трансформерів" Майклом Беєм, якого вона за "дикторські замашки" назвала Гітлером. А ось про її появу на сцені такого не скажеш: актриса жахливо боїться виступати перед публікою. "Театр і кіно – це небо і земля, – каже Меган в інтерв'ю, – якщо в кіно можна зняти енну кількість дублів, а потім вибрати найкращий, то в театрі треба все зробити ідеально з першого разу, а це неймовірно важко. Мало того що зганьбишся сам, так ще й інших підведеш – я собі такого дозволити не можу. До того ж вистава триває кілька годин, щоб зіграти в ній, потрібно бути стаєром, а я спринтер – волію "бігати" тільки на короткі дистанції".

Кеті Перрі

Кэти Перри_3
Associated Press
Кеті Перрі

У Кеті Перрі страх перед виступами на сцені продиктований зовсім іншими причинами – вона боїться своїх фанатів, які, як здається співачці, можуть заподіяти їй фізичної шкоди – грубо кажучи, розірвати на сувеніри. "Я завжди нервую, коли виступаю перед публікою, – говорить Кеті в інтерв'ю, – мій найбільший страх – шанувальники, що проривають кільце охорони, біжать до мене і ті, хто викрикує моє ім'я".

Фотогалерея Зірки в пір'ї (9 фото)

Роббі Вільямс

Робби Уильямс
Associated Press
Роббі Вільямс

"Сінатра XXI століття", як за унікальний тембр голосу назвав Роббі Вільямса Елтон Джон, став боятися сцени після довгих років успішних гастролей: чи втомився від частих виступів, чи втратив віру в свій талант. Однозначно відповісти на це запитання важко, але факт залишається фактом: 2007 року Вільямс скасував черговий тур – він просто не міг змусити себе вийти на сцену. Позбутися від своєї фобії співак намагався за допомогою сильнодійних ліків, але це призвело до того, що йому знову довелося лікуватися – цього разу від залежності від медикаментів. Проблеми Вільямса вирішила йога – глибоке дихання животом допомогло йому впоратися з занепокоєнням і підвищеною тривожністю.

Міла Корольова

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції