Зірки, які дружили, але посварилися

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Колись вони були найкращими друзями, але потім посварилися і тепер, зустрічаючись на офіційних заходах, навіть не дивляться в бік один одного.

Мадонна та Гвінет Пелтроу

Мадонна і Гвінет Пелтроу досить довго були найкращими подругами, про таких в народі кажуть "не розлий вода", Гвінет навіть називала поп-королеву своєю старшою сестрою. Однак у 2009 році несподівано для всіх посварилися, та так, що, зустрічаючись на офіційних заходах, не тільки не вітаються, але і чути одна про одну не можуть.

Причину охолодження стосунків обидві зірки, як, втім, і їхнє найближче оточення, ретельно приховують. Журналістам на основі інсайдерської інформації вдалося висунути дві версії зіркової сварки. Згідно з першою, Гвінет і Мадонна почали віддалятися одна від одної після того, як співачка розлучилася з Гаєм Річі. Пелтроу в той час ще перебувала у щасливому шлюбі з Крісом Мартіном, тому спільних тем для розмов у них значно поменшало. Якщо вірити другій версії, то Мадонна перестала співпрацювати з їхнім спільним з Гвінет тренером Трейсі Андерсон і зажадала, щоб подруга зробила те саме. Але Пелтроу відмовилась: за її словами, Андерсон допомагає їй тримати ідеальну фізичну форму і навіть рятувала її від післяпологових депресій. Мадонна образилася, і з того часу з Гвінет не спілкується.

Гвінет Пелтроу і Вайнона Райдер

Гвинет Пэлтроу и Вайнона Райдер
Getty Images
Гвінет Пелтроу і Вайнона Райдер

Гвінет Пелтроу і Вайнона Райдер посварилися на ґрунті творчості. За словами Райдер, роль Віоли у фільмі Джона Меддена "Закоханий Шекспір" спочатку призначалася їй, а "інтриганка Пелтроу" всіма правдами і неправдами отримала її собі. І в результаті не тільки зіграла чудову роль, але стала володаркою "Оскара", за який голлівудські актори готові продати душу. З того часу Пелтроу і Райдер – найлютіші ворогині, а колись були нерозлучні – всюди ходили разом і навіть, що мало дуже зворушливий вигляд, трималися за руки.

Періс Гілтон і Кім Кардашян

Пэрис Хилтон и Ким Кардашьян
Getty Images
Періс Гілтон і Кім Кардашян

Дружба Періс Гілтон і Кім Кардашян з самого початку була своєрідною. У той час, коли дівчата познайомилися, Кім ще мало хто знав, а слава Періс була в самому зеніті, тому мастита світська левиця взяла шефство над початківицею, зробивши її своєю особистою асистенткою. Кім стежила за кореспонденцією Періс, доглядала за її гардеробом і навіть робила масаж ніг. Гілтон впевнена, що саме вона навчила Кардашян одягатися, а також говорити і поводитися на публіці, виступивши своєрідним Пігмаліоном стосовно своєї Галатеї, хоча з боку їхні стосунки виглядали як щира і вірна дружба.

Чи то Періс була хорошою вчителькою, чи то Кім – здібною ученицею, але незабаром Кардашян почала виходити з тіні Гілтон, в той час як популярність останньої почала слабшати. Цього Періс ніяк допустити не могла і оголосила своєму "творінню" війну. В одному з інтерв'ю вона різким чином висловилася про головну гордість своєї подруги – п'яту точку, назвавши її "великим шматком сиру в поліетиленовому пакеті". Але, мабуть, цього гордовитій Гілтон здалося мало, і вона взагалі перестала спілкуватися з Кардашян. Сварка тривала десять років – у 2016 році Кім і Періс помирилися, але про відновлення дружніх стосунків в колишньому вигляді, коли дівчата не могли одна без одної прожити, звичайно ж, не йдеться.

Тейлор Свіфт і Кеті Перрі

Тейлор Свифт и Кэти Перри
Getty Images
Тейлор Свіфт і Кеті Перрі

Тейлор Свіфт і Кері Перрі дружили доти, поки Свіфт не присвятила Перрі свою нову пісню з недвозначною назвою "Ворожнеча", про що негайно сповістила всі ЗМІ. За словами Тейлор, у неї були для цього всі підстави, адже Кеті постійно говорила їй гидоти під виглядом компліментів. Перрі, своєю чергою, мало не зірвала гастрольний тур колишньої подруги, переманивши до себе її найкращих танцюристів. Ну, а коли Перрі почала зустрічатися з колишнім бойфрендом Свіфт, співаком Джоном Маєром, Тейлор, яка, мабуть, ще не остаточно його розлюбила, визнала такий вчинок подруги зрадою. Співачки настільки зненавиділи одна одну, що з того часу у організаторів церемоній нагородження музичними преміями стало на один головний біль більше – вони стежили за тим, аби Свіфт і Перрі не зіткнулися за лаштунками: скандал не пішов би на користь заходу.

За п'ять років співачки знайшли в собі сили налагодити стосунки. Перрі на знак примирення надіслала Свіфт оливкову гілку, яку Тейлор сфотографувала і виставила на своїй сторінці в соціальній мережі. До гілки оливи була прикріплена записка зі словами подяки: "Я довго думала над непорозуміннями і образами між нами. Спасибі, Кеті".

Деніз Річардс і Гізер Локлір

Дениз Ричардс и Хизер Локлир
Деніз Річардс і Гізер Локлір

Між двома серіальними зірками 90-х і за сумісництвом подругами – Деніз Річардс і Гізер Локлір – розігралася справжня драма. Річардс, відвідуючи будинок Локлір на правах близькї господині людини, спокусила і забрала в неї чоловіка – рокера Річі Самбора. Природно, ні про яку дружбу між актрисами після цього говорити не доводилося. На Гізер розлучення позначилося найнегативнішим чином, вона почала пити і закинула не тільки кар'єру, але і сім'ю, переставши приділяти увагу навіть їх спільній дочці Аве. Поки глядачі запитували, куди поділася Аманда Вудворд з "Району Мелроуз", виконавиця цієї ролі лікувалася в клініці від залежності. Річардс її вчинок теж щастя не приніс – через рік вони з Самбора розлучилися.

Міла Королева

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції