Зірки, які говорили дурниці в інтерв'ю

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Як відомо, слово не горобець, вилетить – не впіймаєш. Зірки часом забувають про цю немудру істину і стають посміховиськом в очах журналістів і публіки.

Меган Фокс

Меган Фокс_2
Getty Images
Меган Фокс

Зірка "Трансформерів" цілком може розраховувати на не дуже втішне звання найдурнішої актриси Голлівуду. В інтерв'ю вона вже наговорила стільки дурниць, що саме час складати цитатник. Поки найзнаменитішим висловом Фокс є її визнання в тому, що в гостях вона забуває спускати воду в туалеті, залишаючи господарям своєрідний "сюрприз". "Друзі кажуть мені: "Меган, ти навалила цілу купу в туалеті, а змити забула", – сміючись, розповіла актриса журналістам. Ну а коли через рік в інтерв'ю вельми солідному виданню Фокс розвинула цілу теорію про те, що хто що їсть, той тим і пукає, в ЗМІ припустили, що у актриси серйозні проблеми з травленням.

Втім, Меган охоче "жартує" і на інші теми. Так, одного разу в інтерв'ю вона сказала, що є трансвеститом, а потім заявила про необхідність легалізації марихуани. Здивувала журналістів і відповідь актриси на запитання про те, що вона буде робити з татуюванням "Брайан", якщо розлучиться з бойфрендом, який носить таке ім'я. "Я не буду шкодувати про неї, навіть якщо ми не будемо разом, – недовго думаючи відповіла актриса, – адже я завжди можу назвати цим ім'ям свого сина". Мабуть, той варіант, що у неї можуть народитися тільки дочки, актрисі на думку не спав.

Кіану Рівз

Киану Ривз
Getty Images
Кіану Рівз

Кіану Рівз, якого, начебто, дурнем не назвеш, іноді починає міркувати на теми, від яких у представників ЗМІ волосся стає дибки. Так було, наприклад, коли він ставив собі запитання, що буде, якщо людина... розтане. "Ви не думали про наслідки спонтанного загоряння, – приголомшив актор журналіста, – адже воно може призвести до того, що людина зникне без сліду. Подібні випадки не поодинокі, хоча про них чомусь не кажуть. Ось сидить людина на дерев'яному стільці, потім спалахує, і все – стільцю хоч би що, а людини немає – розтанула, щезла. Іноді від неї не залишається нічого, іноді можна знайти зуби або, скажімо, серце. Чому такі випадки приховують?" Найбільше співрозмовника Рівза здивувала серйозність актора – несучи всю цю нісенітницю, він не жартував.

Брітні Спірс

Бритни Спирс_2
Getty Images
Брітні Спірс

Брітні Спірс дуже погано вчила географію – рідкісне інтерв'ю поп-принцеси обходиться без чергового перла. "Я ніколи не мріяла про подорож до Японії, – зізналася якось Спірс, – можливо, тому що я не люблю рибу, а вона у них там, в Африці, головний продукт харчування". Брітні також належить вислів про те, що вона "часто буває за океаном – наприклад, в Канаді". А коли співачку запитали, чи не думає вона про те, щоб взяти участь в музичній постановці на Бродвеї, вона відповіла: "Мені здається, до такого масштабного проекту я поки що не готова – потрібно починати з чогось менш значного, наприклад, Лондона або, у найгіршому разі, Англії".

Каньє Вест

Канье Уэст _4
Sunday Mirror
Каньє Вест

Каньє Вест настільки зосереджений на власній персоні, що всі дурниці видає переважно пов'язані з цим. Так, на думку репера, зрівнятися з ним не може ніхто – в усякому разі, в сучасному світі. "Коли я думаю про конкуренції, – сказав якось Вест в інтерв'ю, – то можу змагатися тільки з минулим – з Мікеланджело, Пікассо або, скажімо, пірамідами". Не менш високої думки музикант і про своє походження: "Не хочу багато говорити про реінкарнацію, але вперше потрапивши в магазин Gucci в Чикаго, я відчув себе вдома".

На запитання, ким би він хотів бути, Каньє відповів: "Даруйте, як можна бути мною і хотіти бути кимось ще?!" Ну а єдине, про що він шкодує, так це про те, що на своєму концерті не може побачити себе з боку: за таке чудове видовище музикант віддав би якщо і не все, то багато. Втім, наступна його цитата розставляє все по своїх місцях: "Для мене сказати, що я не геній, значить, збрехати вам і самому собі".

Кім Кардашян

Ким Кардашьян_1
Getty Images
Кім Кардашян

Недалеко від чоловіка пішла і світська левиця Кім Кардашян – вона частенько говорить таке, що у тих, хто її чує, просто в'януть вуха. Але один з її перлів можна повторювати нескінченно. "Я – вірменка, – сказала якось Кім, – тому залежна від лазерного видалення волосся". Втім, висловлювання Кардашян рідко відрізняються логікою. Коли її запитали про історію взаємин з Каньє Вестом, вона відповіла: "Я зрозуміла, що ми створені одне для одного, коли залишилася у нього вдома, і він увімкнув опалення".

Міла Корольова

Залиште свій коментар

Вибір редакції