Зірки, які мало не розлучилися напередодні весілля

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Розставання напередодні весілля – не вигадка авторів жіночих романів і сценарію мелодрам, виявляється, такі сюжети трапляються і в реальному житті.

Анджеліна Джолі і Бред Пітт

Брэд Питт и Анджелина Джоли
East News
Бред Пітт і Анджеліна Джолі

Анджеліна Джолі і Бред Пітт довго жили в цивільному шлюбі, а коли нарешті вирішили офіційно зареєструвати стосунки, то так посварилися, що мало не розлучилися. Кажуть, всьому виною – парубоцька вечірка, в якій напередодні взяв участь Пітт. Джолі, яка завжди грала в їхніх стосунках першу скрипку, розлютилася, побачивши, о котрій годині (це було під ранок) і в якому стані (Бред ледь тримався на ногах) він з'явився вдома. Згідно з іншою версією, Джолі розлютив той факт, що на вечірці був присутній Гай Річі, якого вона, м'яко кажучи, недолюблює – Анджеліна завжди диктувала Бреду, з ким йому варто дружити, а з ким – ні, керуючись при цьому винятково власними уподобаннями.

Скандал Джолі зчинила вчинила, та й до того ж пригрозила Пітту, що не тільки не вийде за нього заміж, але з'їде з їхнього спільного дому, прихопивши з собою дітей – як рідних, так і названих. В результаті знаменита пара все-таки помирилася і побралася, але, як відомо, в офіційному шлюбі прожила недовго – можливо, сварка напередодні весілля була попередженням, до якого Анджеліна і Бред не дослухалися?

Джастін Тімберлейк і Джессіка Біл

Джастин Тимберлейк и Джессика Бил
Getty Images
Джастін Тімберлейк і Джессіка Біл на вечірці перед церемоній "Золотий глобус - 2017"

Джастін Тімберлейк і Джессіка Біл зустрічалися чотири роки, справа повільно, але вірно йшла до весілля, але, коли здавалося, що до нього залишилися лічені місяці, вони раптом оголосили про розставання. Сварка тривала близько півроку, протягом якого Тімберлейк і Біл за кожного зручного випадку зізнавалися журналістам, що не припиняють кохати один одного: Джастін в одному з інтерв'ю заявив, що нікого дорожче Джесіки у його житті немає, не було і не буде, а вона, своєю чергою, зізналася, що він, незважаючи на сварку, дорогий їй і досі.

Після примирення парочка не стала більше випробовувати долю і швидко зіграла весілля, яке обійшлося нареченому і нареченій в шість мільйонів доларів. Свято відбулося в містечку Фазано, на півдні Італії, у присутності близьких – родичів та друзів. З нагоди одруження Джастін написав пісню, під яку вів свою наречену до вівтаря – за його словами, присутні на церемонії чоловіки, слухаючи її, плакали, що вже там говорити про жінок.

Адам Левайн і Бехаті Прінслу

Адам Левайн и Бехати Принслу
Getty Images
Адам Левайн і Бехаті Прінслу

Причиною передвесільної сварки Адама Левайна і Бехаті Прінслу стала зрада – соліст групи "Maroon 5" закрутив короткочасний роман з данською моделлю Ніною Агдал. Дізнавшись про це, Бехаті так розлютилася, що заявила журналістам про їхнє розставання, навіть не поставивши Левайна до відома. Йому це, зрозуміло, не сподобалося, і збоку здавалося, що їхні стосунки закінчені – раз і назавжди.

Однак такий висновок був помилковим – після розставання Левайна з Ніною, а їхній роман тривав недовго, Бехаті знову з'явилася в його житті, і одразу – у ролі нареченої: мабуть, Прінслу вирішила більше не ризикувати і не чекати, коли у їхньому з Адамом житті з'явиться чергова розлучниця. У липні 2013 року Бехаті щосили позувала перед камерами, виставляючи напоказ обручку, а 19 липня 2014 вони з Адамом стали чоловіком і дружиною. Сьогодні у пари підростають дві доньки – Дасті Роуз і Гео Грейс – і подружжя, схоже, не уявляє життя одне без одного.

Джон Ледженд і Кріссі Тейген

Крисси Тейген_1
Reuters
Кріссі Тейген

Американський музикант Джон Ледженд ризикував зіпсувати стосунки зі своєю нареченою, моделлю і телеведучою Кріссі Тейген, коли вирішив зірватися на ній через свій невдалий день. За словами Джона, на нього навалилося занадто багато роботи, через що він відчував сильний стрес, тому він сказав Кріссі, що хоче якийсь час побути на самоті, щоб відпочити від всіх – у тому числі, і від неї.

Інша б на місці Тейген образилася і пішла, голосно грюкнувши дверима, але вона обрала іншу лінію: заявила нареченому, що після одинадцяти років стосунків не сприймає його слова всерйоз. "У нашому розставанні не було б сенсу, – написала Кріссі на своїй сторінці в соціальній мережі, – у Джона були непрості гастролі, боліло горло, тому він був ображений на весь світ. Природно, я сказала йому ні!" Мудра Тейген, як виявилося, мала рацію – Ледженд досить швидко заспокоївся, і вони зіграли весілля.

Міла Корольова

Залиште свій коментар

Вибір редакції