Зірки, які перемогли рак

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сьогодні, 4 лютого - Всесвітній день боротьби проти раку. Рак недарма називають чумою нашого часу: щороку він забирає все більше життів. Але, на щастя, є й ті, кому вдається протистояти цій страшній хворобі, і серед них – наші улюблені зірки. І це дає надію: якщо вони змогли одужати, значить, і у всіх інших є шанс.

Кайлі Міноуг

Кайли Миноуг_2
Getty Images
Кайлі Міноуг

Про те, що у неї рак молочної залози, Кайлі Міноуг дізналася в травні 2005 року, коли їй було 36 років, під час світового гастрольного турне. Концерти довелося скасувати, а гроші за квитки повернути глядачам, щоправда, шанувальники співачки одразу передали їх у Фонд боротьби з раком грудей.

Боротьба знаменитої співачки з хворобою відбувалася на очах у всього світу. Ситуацію ускладнював той факт, що лікарям не одразу вдалося поставити діагноз, через що Кайлі втратила дорогоцінний час, необхідний для успішного лікування. Результатом стала часткова резекція залози, травматичні хіміо- та радіотерапія.

Сьогодні Міноуг не тільки знову успішно виступає, роз'їжджаючи світом, але і сподівається (щоправда, за допомогою донорської яйцеклітини) стати мамою. А от лікарям відтоді вона не дуже довіряє, вважаючи, що білий халат та медичний диплом - ще не ознака знань.

Майкл Дуглас

Кэтрин Зета-Джонс и Майкл Дуглас
Getty Images
Кетрін Зета-Джонс і Майкл Дуглас

На боротьбу з раком гортані у знаменитого голлівудського актора пішло кілька місяців. У січні 2011 року він офіційно оголосив, що пухлина зникла, або, як сказав сам Дуглас, розсмокталася.

Попри те, що через хіміотерапії актор сильно схуд (всього за час хвороби Дуглас втратив 14 кілограмів), він перебуває в прекрасному настрої, хоча і не приховує, що хвороба змусила його переглянути своє ставлення до життя. "Якщо наше життя – театральна п'єса, – говорить Дуглас, – то я вступаю в третій акт. Часу залишилося небагато, тому треба думати про те, як правильно ним розпорядитися".

Анастейша

Анастейша
Associated Press
Анастейша

Про те, що у співачки рак молочної залози, стало відомо в січні 2003 року, коли через біль у спині вона вирішила зробити операцію зі зменшення грудей. Зволікати не можна було буквально ані хвилини, було потрібне термінове хірургічне втручання.

В результаті операції Анастейші видалили частину грудей і два лімфатичних вузла. Дізнавшись про це, співачка спершу впала у відчай: недосконалість власного тіла завдала найжорстокішого удару її самооцінці, згодом вона зізналася, що тоді не могла дивитися на себе в дзеркало. Порятунок Анастейша знайшла у допомозі іншим: вона почала справжню пропагандистську кампанію з боротьби з раком молочної залози, пояснюючи жінкам, чому важливо регулярно проходити медичне обстеження і в жодному разі не запускати хворобу. Паралельно, попри слабкість і нудоту, співачка записала новий альбом, працювала над власною лінією одягу і жартувала: "Навіть якщо я помру, то зроблю це в боротьбі за життя!" На щастя, цьому її пророкуванню збутися не судилося.

Навесні 2013 року співачці повторно діагностували рак грудей. Вдруге перемігши хворобу, в березні 2014 року Анастейша повернулася до роботи.

Синтія Ніксон

Синтия Никсон
Getty Images
Синтія Ніксон

Зірка серіалу "Секс і місто", дізнавшись про поставлений їй діагноз (у 2006 році лікарі виявили у неї рак молочної залози), спершу зробила все для того, щоб про це не дізналися глядачі. Її шалено лякали папараці, які могли заскочити її в лікарні у непрезентабельному стані, а потім зробити знімки загальним надбанням.

На щастя, хворобу у Синтії виявили на ранній стадії, що дозволило їй вийти з ситуації практично без втрат. Після одужання вона вирішила, що просто зобов'язана розповісти про свій досвід – можливо, це допоможе жінкам, які опинилися в такій самій складній ситуації.

Таїсія Кондратьєва

Залиште свій коментар

Вибір редакції