Зірки, які під час знімань займалися сексом насправді

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Щоб отримати бажану роль, зірки не тільки перефарбовують волосся, стрижуться наголо, худнуть і набирають вагу, але і погоджуються займатися сексом на знімальному майданчику не жартома, а всерйоз – так би мовити, для більшої достовірності.

Роберт Паттінсон

Роберт Паттинсон_2
Getty Images
Роберт Паттінсон

У 2008 році Роберт Паттінсон, вже будучи зіркою поттеріани і "Сутінків", зіграв юного Сальвадора Далі у фільмі Пола Моррісона "Відлуння минулого". Кінокритики, які прийшли в захват від роботи актора, відзначили, наскільки достовірно йому вдався епізод, в якому він займається мастурбацією – дивлячись на обличчя Паттінсона, можна було запідозрити, що він переживає справжній оргазм. Поки всі захоплювалися талантом актора, Роберт зізнався, що нічого не грав. "Я не став імітувати процес, а дійсно робив це на камеру", – сказав він в інтерв'ю.

Сієнна Міллер

Сиенна Миллер_1
Getty Images
Сієнна Міллер

Чутки про те, що секс між Сієною Міллер і Гейденом Крістенсеном у фільмі "Як я спокусила Енді Воргола" був реальним, зробили картину популярною – глядачі, які бажали у цьому переконатися, голосували ногами і хмарою сунули в кінотеатри. На запитання журналістів про те, чи дійсно це так, Міллер відповіла, що достовірність сцени – наслідок її таланту і професіоналізму. Щодо Крістенсена, то він не сказав нічого – можливо, даючи зрозуміти публіці, що мовчання – знак згоди.

Шая Лабаф

Шайа Лабаф
Getty Images
Шая Лабаф

Від Шаї Лабафа можна очікувати всього, але, знімаючись в еротичній драмі Ларса фон Трієра "Німфоманка", він перевершив навіть самого себе. Щоб отримати роль Джерома, актор не тільки сфотографував свої геніталії, але і записав на відео статевий акт з подругою і відправив його режисеру. Не дивно, що в процесі фільмувань він наполіг на тому, щоб їхні інтимні сцени з актрисою Стейсі Мартін були натуральними – без акторської гри.

Шарлотта Генсбур

Ще одна зірка Ларса фон Трієра – Шарлотта Генсбур – погодилася на секс зі своїм партнером, Вільямом Дефо, в кадрі у фільмі "Антихрист". Щоправда, сама актриса, яка на той час була зразковою дружиною і матір'ю сімейства, ніколи цей факт не підтверджувала. Однак у знімальній групі знайшлися інформатори, які повідомили журналістам: секс між акторами був самим що ні на є справжнім.

Хлоя Севіньї

Хлоя Севиньи_1
Associated Press
Хлоя Севіньї

Хлоя Севіньї наважилася на реальний секс на знімальному майданчику картини "Бурий кролик" винятково заради любові до мистецтва: актриса вирішила, що її професійний обов'язок – доставити своєму партнеру, Вінсента Галло, справжнє задоволення, щоб він не грав, а жив у кадрі, тоді сам фільм стане справжнім шедевром. Однак незважаючи на безпосередні реакції Галло, підробити які за всього бажання було б неможливо, ні у глядачів, ні у критиків захвату фільм не викликав.

Аль Пачіно

Аль Пачино
Sunday Mirror
Аль Пачіно

Не допоміг натуралізм і Вільяму Фрідкіну – режисерові драми "Розшукує", головну роль в якій на початку своєї кар'єри зіграв Аль Пачіно. Продюсери картини робили особливий акцент на сценах вбивств і сексу – їм здавалося, вони привернуть до себе пильну увагу публіки. Аль Пачіно, хотів він того чи ні, довелося зніматися в інтимних епізодах, знімалися з великою часткою реальності. Незважаючи на це, в прокаті фільм провалився, і сьогодні про нього пам'ятають тільки кінокритики і найвідданіші фанати актора.

Голлі Беррі

Холли Берри
Getty Images
Голлі Беррі

Фільм "Бал монстрів" зіграв важливу роль як у кар'єрі Голлі Беррі, так і в її особистому житті. З одного боку, за роботу в цій картині актриса отримала "Оскар", з іншого – одразу ж після цього, мабуть, внаслідок горезвісного прокляття цієї премії, розлучилася з чоловіком – маловідомим музикантом Еріком Бене. Беррі і до цього часто скаржилася журналістам на невірного чоловіка, який страждав від сексуальної залежності і зраджував їй направо і наліво. Можливо, Голлі була не проти помститися йому, тим більше, що партнер по сексу був завидним – сам Біллі Боб Торнтон.

Міла Корольова

Залиште свій коментар

Вибір редакції