Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зірки, які починали кар'єру з фільмів для дорослих

Ви думаєте, що в порнофільмах сумнівної якості знімаються тільки актори-невдахи, яких більше нікуди не взяли? Помиляєтесь! Серед акторів картин "для дорослих" багато зірок першої величини.

Арнольд Шварценеггер

 

Арнольд Шварценеггер
Sunday Mirror
Арнольд Шварценеггер

 

"Залізний Арні" в молодості знімався в спеціалізованому німецькому журналі для геїв "Адвокат". Причому працював з ним фотограф, для якого тематика видання була не тільки роботою, а й життєво важливим захопленням. Від намірів з його боку Шварценеггера, мабуть, врятували тільки його залізні кулаки. Приїхавши до США, актор спочатку знімався у фільмах "для дорослих" і навіть брав участь в конкурсі на найбільшу чоловічу принаду, але, на жаль, не пройшов відбірковий конкурс. До речі, ставши знаменитим, Шварценеггер категорично відмовляється від відвертих сцен, у фільмах з його участю їх просто немає. Зате домашнього відео в стилі "полуничка", на якому він кохається зі своєю колишньою дружиною Марією Шрайвер, в сімейному архіві актора — хоч греблю гати.

Ума Турман

 

Ума Турман_1
Getty Images
Ума Турман

 

Улюблена актриса Квентіна Тарантіно порнографічному фільму зобов'язана своєю популярністю — глядачі і критики помітили її після того, як вона зіграла головну роль у картині про письменника Генрі Міллера "Генрі і Джун". Стрічка рясніла відвертими сценами, що змусило прокатників спочатку внести її до розряду порнографії, який згодом замінили категорією NC-17 — це означало, що на сеанс допускаються тільки глядачі, які досягли сімнадцяти років.

Сильвестр Сталлоне

 

Сильвестр Сталлоне
Сильвестр Сталлоне

 

У послужному списку Сильвестра Сталлоне поряд з відомими картинами "Роккі" і "Рембо" є і порнографічний фільм "Вечірка у Кітті і Стада, або Італійський жеребець". Засудити його за цей вчинок може лише той, хто ніколи не опинявся в таких скрутних обставинах, які довелося тоді переживати Слаю — у актора-початківця не було грошей навіть на їжу, тому 200 доларів, які він отримав за роботу, були для нього просто грандіозною сумою. Сталлоне вже більше сорока років нагадують про ганьбу його юності, хоча, порівнюючи картину з тими зразками фільмів "для дорослих", які знімають сьогодні, доводиться визнати: картина за участю актора не така вже й порнографія, швидше, еротика.

Демі Мур

 

Деми Мур_1
Getty Images
Деми Мур

 

Біографи Демі Мур не можуть пройти повз той факт, що в анамнезі їхньої підопічної є порнографічний фільм, але завжди сором'язливо згадують, що це, мовляв, було ще до початку її кінокар'єри. На знімальний майданчик картин "для дорослих" її, як і багатьох інших акторів, привела нестача грошей — дівчинка, яка втекла зі своєї неблагонадійної сім'ї, дуже їх потребувала. На жаль, на кастингу на звичайний порнофільм Демі — тоді ще Диметрия Гайнс — провалилася, тому їй довелося погодитися на картину в стилі садо-мазо. Гроші, отримані за знімання — 10 тисяч доларів, дівчина не протринькала, а витратила на пластичні операції з корекції фігури, перетворившись з Диметрії Гайнс на Демі Мур.

Девід Духовни і Джилліан Андерсон

 

Дэвид Духовны и Джиллиан Андерсон
Sunday Mirror
Дэвид Духовны и Джиллиан Андерсон

 

Актор Девід Духовни, якого глядачі знають як агента Фокса Малдера з "Секретних матеріалів", є і зіркою еротичного кіно — з 1992 до 1996 року він знімався в серіалі "для дорослих" "Щоденники Червоної туфельки". Вважається, що саме ці знімання у відвертих сценах призвели до залежності актора від сексу, від якої він згодом лікувався.

Недалеко пішла від Духовни і його партнерка за "Секретними матеріалами" Джилліан Андерсон, вона ж — агент Скаллі. Про те, наскільки жорсткими були порнофільми, в яких вона знімалася в юності, говорить той факт, що вони були заборонені до показу на території США.

Сандра Буллок

 

Сандра Буллок_4
Reuters
Сандра Буллок на презентации фильма "8 подруг Оушена" в Лондоне

 

Сандру Буллок на знімання в порнофільмах привела потреба — зарплати офіціантки не вистачало на життя і навчання, і майбутня зірка вирішила заробити, граючи в жорсткому порно — одні назви цих стрічок, серед яких найбезневинішими були "Солоденькі губки", говорили самі за себе. Почавши зніматися у великому кіно і отримавши перший серйозний гонорар, Сандра насамперед найняла цілу армію приватних детективів, щоб вони розшукали всі наявні знімки і касети і викупила їх у власників. Все, що вдалося зібрати, актриса спалила на великому вогнищі, яке розвела просто у дворі свого будинку.

Барбара Брильська

Польська красуня Барбара Брильська, яку ми досі вважаємо вчителькою російської мови і літератури Надею Шевельовою з найноворічнішого в історії кіно фільму "Іронія долі, або З легким паром!", теж колись знімалася в картині з вельми відвертими сценами — "Анатомія кохання". Щоправда, радянські глядачі про всю глибину "морального падіння" Брильської не підозрювали — у радянському прокаті вона йшла зі значними скороченнями.

Любов Тихомирова

Знімалася у фільмах "для дорослих" і зірка українських ("Зачароване кохання") і російських серіалів ("Вороніни", "Умови контракту", "Вір мені") Любов Тихомирова. Коментуючи статті в жовтій пресі, актриса стверджує, що був у неї гріх — знімалася в еротичній фотосесії і танцювала стриптиз, навіть перемогла на конкурсі стрип-дансу, а ось порнофільми — нахабна фальсифікація, там знімалася інша дівчина, дуже схожа на неї.

 

 

Щоправда, ще кілька років тому Тихомирова говорила в інтерв'ю, що дійсно співпрацювала зі студією SP Company, що спеціалізується на картинах "для дорослих", але її ошукали — пообіцяли, що фільми побачить тільки вузьке коло любителів, але потім випустили в продаж на касетах. Про те, що являють собою ці картини, говорять їхні назви: "Особливості російської лазні", "V ступінь розбещеності", "Особливості лазневої політики. Лазня-2", "Масляна", "Любовні авантюри".

 

 

Ігор Ліфанов

Ігор Ліфанов, якого журналісти називають "головним бандитом" сучасного кіно, теж починав свою кар'єру в кіно зі знімань у порнофільмах. Точніше, фільмі, тому що такий досвід був у актора тільки один — "Забава-4", знятий в 1995 році. В одному з інтерв'ю Ліфанов зізнався, що дійсно знімався в якійсь порнокартині, хоча подробиць вже й не пам'ятає — справа давня. "Я спочатку погодився, — каже актор, — а коли прийшов на знімальний майданчик, пошкодував про своє рішення, але відмовлятися було вже пізно". До речі, режисером "Забави-4" був відомий нині режисер Дмитро Месхієв ("Свої", "Поцілунок метелика"), а редактором — Олена Яцура, яка стала продюсером фільму "9 рота".

 

 

Марія Болтнева

Засвітилася в порнофільмах і актриса Марія Болтнева — дочка актора Андрія Болтнева, якого глядачі пам'ятають за головною роллю у фільмі Олексія Германа "Мій друг Іван Лапшин". Сьогодні зірка серіалу "Глухар" і рада б забути про цю сторінку свого життя, але відверті кадри і ролики з фільмів "для дорослих" з її участю можна знайти в Інтернеті, варто лише ввести в будь-який пошуковик її ім'я та прізвище. Скандальне відео датоване 2004 роком, коли Марія тільки приїхала до Москви з рідного Новосибірська — кажуть, так вона заробляла собі на життя, оскільки інших способів це зробити у неї не було.

Міла Корольова

Вибір редакції