Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зірки, які приховують своїх дітей від соціальних мереж

Минули ті часи, коли наші мами і бабусі закривали від цікавих очей дітей у колисці. Сьогодні фотографії немовлят виставляють в Інтернет одразу ж після їхньої появи на світ, часто – просто з пологового залу. Особливо стараються в цьому сенсі зірки – їх можна зрозуміти: чого не зробиш заради рейтингу. Однак далеко не всі знаменитості виставляють своїх маленьких дітей на загальний огляд, є в цьому правила і винятки.

Кейт Вінслет

Кейт Уинслет_1
Getty Images
Кейт Вінслет

У матері трьох дітей – доньки Міа і синів, Джо і Беар – Кейт Вінслет негативне ставлення до соціальних мереж, оскільки, на її думку, вони погано впливають на покоління, яке підростає. "Дівчата намагаються мати привабливий вигляд, – вважає актриса, – і фотографуються з таких ракурсів, які представляють їхню фігуру в кращому вигляді, а якщо такої можливості немає, то просто фотошоплять свої зображення. А молоденькі дурепи дивляться на такі фото і худнуть, отримуючи в "нагороду" розлад харчової поведінки. Фотографії моїх дітей не з'являються в соціальних мережах, та й загалом ніхто в нашому будинку в них не сидить і з будь-якого приводу не фотографується".

Кім Кардашян

Ким Кардашьян_3
Instagram Кім Кардашян
Кім Кардашян з родиною

Кім Кардашян спочатку постила в Інтернеті світлини своїх дітей – сина Сейнта і доньки Норт, але потім припинила це робити. В інтерв'ю світська левиця пояснювала своє рішення тим, що до всього, що публікуєш у соціальних мережах, потрібно ставитися з максимальною обережністю, особливо це стосується маленьких дітей, які не мають захисту від чужої негативної енергетики.

Коли в січні 2018 року на світ з'явилася друга донька Кардашян, Чикаго, яку виносила для неї та її чоловіка, Каньє Веста, сурогатна мати, Кім якийсь час дотримувалася цього правила, але дівчинка була настільки гарною, що світську левицю так і підмивало його порушити. На першій фотографії, яку вона розмістила на своїй сторінці в соціальній мережі, було видно тільки профіль малятка. Потім Кім пішла далі – сховала обличчя Чи, як ласкаво називають дівчинку вдома, за спеціальним фільтром з носиком і вушками симпатичного звірятка. Але цього Кардашян здалося мало, і вона виставила на своїй сторінці в соціальній мережі фото, на якій малятко можна розгледіти у всій красі.

Голлі Беррі

Холли Берри
Getty Images
Голлі Беррі

Голлі Беррі ретельно приховує від соціальних мереж сина Масео і доньку Налу. "Зізнаюся чесно, – каже Беррі в інтерв'ю, – я не хочу, щоб чужі люди дивилися на фотографії моїх дітей. Ні, я не соромлюся сина і доньки, але є і інші способи показати, як вони мені дорогі, не демонструючи їхню зовнішність. Моє завдання як матері захистити їхнє приватне життя, поки вони маленькі. А коли виростуть, самі будуть вирішувати, чи варто їм виставляти свої фотографії на загальний огляд або ні".

Джулія Робертс

Джулия Робертс с детьми
East News
Джулія Робертс і Деніел Модер на прогулянці з дітьми

Такого ж принципу дотримується і Джулія Робертс. Своїх дітей, дочку Хезел і синів Фіннеаса і Генрі, вона приховувала від соціальних мереж допоки вони не підросли. За словами актриси, вона захищала їх від чужої – і не завжди доброзичливої – уваги, коли вони були зовсім маленькими. Але тільки-но вони отримали можливість самі вирішувати, виставляти їм свої фотографії в Інтернет, чи ні, дала їм свободу вибору, і відтоді її знімки дітей постійно з'являються в соціальних мережах.

Зої Салдана

Зои Салдана
Getty Images
Зої Салдана

Не можна сказати, що зірка "Аватара" зовсім не публікує фотографії своїх синів – Сайа, Боуї і Зена – на своїх сторінках у соціальних мережах, але їхній ракурс завжди такий, що хлопчиків можна побачити зі спини, в кращому разі – в профіль. Актриса пояснює своє небажання виставляти дітей на загальний огляд тим, що, будучи маленькими, вони не можуть ухвалити рішення, а вона не вважає можливим робити це за них. "Не хочу, щоб через півтора десятка років мої діти звинуватили мене в самоправстві, – говорить в інтерв'ю Салдана. – Раптом вони скажуть: "Ти найбезпардоннішим чином зробила моє особисте життя надбанням чужих людей – це було нешанобливо стосовно мене".

Том Гарді

Том Харди
Getty Images
Том Гарді

Том Гарді - категоричний противник того, щоб одразу ж після народження дітей викладати їхні фотографії в Instagram, причому це стосується як першого сина актора, Луї, від подруги Рейчел Снід, так і другого, якого народила йому дружина, актриса Шарлотта Райлі. Навіть про вагітність останньої публіка дізналася буквально за місяць до пологів, а в тому, що стосується дитини, дружини тримає в таємниці все, що стосується його. Незважаючи на те, що син з'явився на світ у 2015 році, ніхто досі не тільки не бачив його обличчя, але і не знає, як його звуть. Єдине, що вдалося сфотографувати папараці, це візочок, з яким гуляли Том і Шарлотта.

Кайлі Дженнер

Кайли Дженнер с дочерью Сторми_2
Instagram Кайлі Дженнер
Кайлі Дженнер з дочкою Стормі

Дочка Кайлі Дженнер і репера Скотта Вокера, Стормі, народилася 1 лютого 2018 року, і молода мати так хотіла поділитися своєю радістю з усім світом, що тут же виставила її фотографії в Інтернет. Яке ж було розчарування Кайлі, коли замість захоплення і привітання, вона отримала негативні відгуки про дитину – хейтери сім'ї Кардашян-Дженнер називали Стормі потворною і критикували все, від зовнішності до одягу дівчинки. Ображена в найкращих почуттях мати видалила всі фотографії дочки з соціальних мереж і пообіцяла, що більше ніколи не буде постити нічого, що з нею пов'язано.

Міла Корольова

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції