Зірки, які заробили на сексуальних скандалах

Дата публікації
Зірки, які заробили на сексуальних скандалах

Getty Images

Прийнято вважати, що сексуальні скандали приносять їхнім учасникам ганьбу і загальний осуд, але знаходяться люди, які примудряються заробити навіть на таких — м'яко кажучи, сумнівних — історіях.

Кім Кардашян. 100 мільйонів доларів

Кім Кардашьян / Getty Images

Домашнє відео, в якому Кім Кардашян займається коханням зі своїм бойфрендом Реєм Джеєм, увійде в історію як одна з найбільш вигідних угод, укладених світською левицею. Воно потрапило в Мережу 2006 року, але досі користується популярністю у користувачів — за статистикою, його переглядають кожні півтори (!) секунди, а за всі роки свого існування на цьому ролику теледіва заробила 100 мільйонів доларів, що є — у всякому разі, на сьогоднішній день — абсолютним рекордом рейтингу.

Памела Андерсон. Від 1,5 до 90 мільйонів доларів

 

Памела Андерсон / Getty Images

 

У знаменитої "рятівниці Малібу", актриси Памели Андерсон, все склалося згідно зі знаменитою приказкою "не було б щастя, та нещастя допомогло". Коли до Мережі потрапило її домашнє відео, в якому Памела займається коханням зі своїм першим чоловіком, рок-музикантом Томмі Лі. Незважаючи на те, що Пем не вперше позувати без одягу перед кіно- або фотокамерою, вона облилася холодним потом: одна справа оголюватися по роботі і за гроші, і зовсім інша, коли широка громадськість так нахабно втручається в твоє інтимне життя.

Втім, журилася Андерсон недовго — вона дуже швидко зрозуміла, як обернути ситуацію на свою користь. Якщо прокрутити фарш назад, вилучивши нещасливу плівку з Інтернету, не можна, значить, потрібно на цьому заробити. Вони з Лі подали позов проти компанії, яка продавала касети із записом своїх інтимних утіх, і відсудили півтора мільйона доларів. Коли через кілька років в Мережу потрапила чергова секс-плівка Памели — цього разу з вокалістом гурту Poison Бретом Майклс — вона знала, що робити. Черговий судовий позов приніс зірці 90 (!) Ммільйонів доларів, що — на сьогоднішній день — мабуть, найвищий  дохід, отриманий завдяки секс-скандалу.

Анжела Єрмакова. 20 мільйонів фунтів

 

Анжела Єрмакова / Getty Images

 

Роман моделі Анжели Єрмакової зі знаменитим тенісистом Борисом Беккером не без гумору називають "п'ятихвилинним": оральний секс, на який пішло саме стільки часу (хоча сам він заявляє, що все і зовсім сталося за п'ять секунд), дуже дорого обійшовся спортсмену. Звичайно, Беккеру і в голову не могло прийти, що випадкова коханка збере його сперму в пробірку (правда, сама Єрмакова таку можливість заперечує, наполягаючи на повноцінному статевому акті), використає її для запліднення і народить дочку Анну, яка як дві краплі води буде схожа на свого зоряного батька. Втім, цей факт не прийняли б до уваги судові органи, тому Єрмакова наполягла на тесті ДНК, згідно з результатами якого дівчинка — рідна дочка тенісиста.

З цього моменту життя Беккера зруйнувалося. Він розлучився з дружиною, яка не пробачила йому зради, і змушений був оплачувати життя Анжели і Анни в Лондоні, щомісяця перераховуючи їм по 20 тисяч фунтів стерлінгів (на сьогоднішній день сума склала вже 20 мільйонів), купив їм будинок в США і квартиру в Лондоні. Не кажучи вже про те, що Єрмакова непогано заробляє на спогадах про секс із Беккером — про єдиний в її житті статевий акт із тенісистом вона примудрилася написати цілу книжку мемуарів з промовистою назвою "На одному диханні". Сьогодні Анна робить успішну кар'єру моделі, а її батько став бідним до такої міри, що в червні 2017 року був визнаний банкрутом. Щоб повернути борги, загальна сума яких склала 60 мільйонів євро, тенісист змушений продавати свої спортивні нагороди.

Дівайн Браун. 1,6 мільйона доларів

Дівайн Браун — темношкіра повія, з якою в недобру для себе годину вирішив провести вечір актор Х'ю Грант, за її словами, вийшла в той вечір на панель, щоб заробити кілька доларів, щоб оплатити рахунки за газ і електрику. Мабуть, Дівайн виявилася справжнім майстром своєї справи, тому що крики і стогони британського актора, який вважав за краще займатися оральним сексом з нею просто в автомобілі, припаркованому на знаменитому бульварі Сансет, привернули увагу поліцейського патруля, який проїжджав повз. Парочку заарештували і перепровадили в поліцейську дільницю.

Акторові ця історія принесла масу неприємностей — він отримав громадський осуд, чиннеий донині, і позбувся ролей, на які міг розраховувати до цього. А ось Дівайн від всього того, що сталося тільки виграла: її досі запрошують на телевізійні шоу, на яких вона розповідає про інтимні подробиці сексу з Грантом, до того ж незабаром після того, що сталося жриця кохання підписала контракт на рекламу колготок. За приблизними підрахунками, повія, якій не вистачало грошей навіть на оплату комунальних послуг, заробила на скандалі з відомим актором 1,6 мільйона доларів.

Моніка Левінскі. 1,5 мільйона доларів

Моніка Левінські / Getty Images

Сексуальний скандал, пов'язаний із президентом США Біллом Клінтоном і практиканткою Білого дому Монікою Левінскі, отримав назву Монікагейт. Клінтону він завдав великих неприємностей — місяці ганьби в пресі, принизливі допити і процедура імпічменту, яка ледь не позбавила його президенства, тільки дивом не закінчилася його вигнанням з посади.

Що ж до Левінскі, то на неї скандал вплинув вельми неоднозначно. З одного боку, вона не втомлюється скаржитися на те, як сильно вона постраждала в результаті Монікагейт: мовляв, і заміж вона так і не вийшла, і кар'єру не зробила, та й взагалі змушена до кінця життя бути президентською коханкою — в іншій якості її просто не сприймають. Водночас Моніка замовчує про те, що тільки мемуари про стосунки з Клінтоном принесли їй півтора мільйона доларів, не кажучи вже про гонорари, які вона отримує кожен раз, коли чергове ЗМІ хоче почути подробиці її роман з президентом.

Читайте також: Про шкоду мастурбації

Наступна публікація