Зірки, які здаються нам вічно вагітними

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Як відомо, вагітність триває дев'ять місяців, але є зірки, які, як нам здається, – примудряються перебувати в цьому стані роками.

Герцогиня Кембриджська

Герцогиня Кембриджская Кэтрин
Getty Images
Герцогиня Кембриджська Кетрін

Новини про вагітність герцогині Кембриджської Кетрін з'являються в пресі з завидною регулярністю – публіка не встигає звикнути до того, що вона народила одну дитину, як прес-служба Кенсінгтонського палацу вже повідомляє, що вона чекає на наступну. Герцогиня народжує дітей кожні два-три роки: так, принц Джордж з'явився на світ в 2013 році, принцеса Шарлотта – в 2015-му, принц Луї – в 2018-му. Оскільки весь цей час преса пише про стан герцогині – токсикоз, який заважає їй виконувати свої королівські обов'язки, вбрання, які прикрашають її "цікавий стан", та інші деталі – створюється враження, що вагітність – перманентний стан Кетрін. Тому, коли буквально за три місяці після народження принца Луї з'явилися повідомлення про те, що герцогиня знову чекає на дитину, ніхто особливо не здивувався. Шкода тільки, що воно так і не отримало офіційного підтвердження.

Міла Куніс

Мила Кунис_2
Getty Images
Міла Куніс

Дружина Ештона Катчера, Міла Куніс, так радіє кожній новій вагітності, що абсолютно не в змозі приховати це від оточення. У всякому разі, дізнавшись про те, що скоро стане матір'ю, Міла і в перший, і в другий раз одразу ж оголошувала про цю радісну подію журналістам і всіляко підкреслювала свій стан. Не дивно, що незважаючи на народження двох дітей, – 2014-го року на світ з'явилася донька Уайєтт, 2016-го – син Димитрій, актриса здавалася своїм шанувальникам безперервно вагітною.

Можливо, тому під час третьої вагітності, про яку стало відомо в березні 2018 року, Куніс змінила тактику. Про те, що чекає на дитину, вона повідомила тільки близькій подрузі, що, втім, не завадило новині миттєво поширитися в друкованих ЗМІ та інтернеті. Звернули увагу журналісти і на те, що Міла практично не з'являється на публіці, а якщо виходить з дому, то приховує фігуру під безформним одягом, який зазвичай обирають майбутні матері.

Гіларія Болдвін

Хилария Болдуин_2
Getty Images
Гіларія Болдвін

Гіларія Болдвін мало не щороку дарує своєму чоловікові, Аліку Болдвіну, по дитині. Не дивно, що в об'єктиви фото- і кінокамер вона постійно потрапляє з животом, так і селфі, які вона постить на своїй сторінці в соціальній мережі, відрізняються відвертістю – Гіларія не приховує свій стан, а, навпаки, випинає його, вдягаючи не балахони, а обтислі светри та сукні. У подружжя вже є донька Кармен і сини Рафаель, Леонардо і Ромео, який народився в травні 2018 року. Якщо врахувати, що Болдвіни хочуть велику сім'ю, ми, напевно, ще побачимо Гіларію вагітною.

Кріссі Тейген

Крисси Тейген
Getty Images
Кріссі Тейген

Американська модель і телеведуча Кріссі Тейген народила своєму чоловікові, музиканту Джону Ледженду, двох дітей – дочку Луну і сина Майлза – з невеликою перервою. Не минуло й року після перших пологів Кріссі, як вона знову оголосила про свою вагітність. Причому зробила це в дуже симпатичний спосіб – на відео в її записі дочка Луна показувала на мамин живіт і повідомляла, що там перебуває ще одна дитина. Оскільки Тейген дуже скоро почала демонструвати свій живіт глядачам, які не відстежують кожен крок зірки, здалося, що вона була вагітною протягом як мінімум двох років.

Єва Лонгорія

Ева Лонгория_1
Reuters
Єва Лонгорія

"Відчайдушна домогосподарка" Єва Лонгорія довго не могла завагітніти, тому журналісти, щоб наблизити цю щасливу мить, постійно приписували актрисі "цікавий стан". Потім з'являлися спростування, але не всі встигали їх відстежити, тому для більшої частини глядачів "вагітність" Лонгорії тривала кілька років. На щастя, вона закінчилася 19 червня 2018 року, коли Єва народила своєму чоловікові, медіамагнату Хосе Антоніо Бастону, сина Сантьяго.

Міла Корольова

Фотогалерея Королівський тур. День 7: герцог і герцогиня Сассекські на затоці Кінгфішер-Бей на острові Фрейзер (11 фото)

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції