Зірки, які жили з альфонсами

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Чоловіки-альфонси, тобто, ті, хто не проти пожити за рахунок своїх дружин – як офіційних, так і неофіційних – існували завжди. Але в наші дні це поняття зазнало істотних змін: сучасні альфонси вже не хочуть задовольнятися тільки матеріальною вигодою, хоча, звичайно, куди ж без неї, однак не менше їх цікавить популярність потенційних жертв, особливо якщо йдеться про знаменитостей.

Мадонна

Мадонна_4
Reuters
Мадонна

Що говорити про інших – більш скромних – зірок, якщо доля життя з альфонсом не оминула навіть таку зірку, як Мадонна. Захопившись молодим бразильським манекенником Хесусом Лусом, вона зробила все, щоб прив'язати його до себе. Практично одразу ж симпатичний юнак вийшов на новий життєвий рівень: він розплатився з боргами, замість кімнати в квартирі, в якій він жив разом з бабусею, придбав власні апартаменти, а замість громадського транспорту почав їздити на власному автомобілі, ну і, звичайно, з ним стали вітатися і розмовляти люди, які раніше не звернули б на нього уваги. На жаль, казка, в яку – винятково завдяки Мадонні – потрапив Лус, тривала менше року, після чого він став тим же, ким і був, – маловідомим манекенником.

Брітні Спірс

Бритни Спирс_1
Getty Images
Брітні Спірс

Кевін Федерлайн був танцюристом в трупі Брітні Спірс, і не закрути вона з ним роман, а потім не вийди за нього заміж, ніхто, мабуть, так і не дізнався б про цю людину – справді, чи мало в підтанцьовках у знаменитостей безіменних хлопчиків і дівчаток! Завдяки стосункам з поп-принцесою Федерлайн став відомим і досить багатим: він жив за її рахунок, купував собі дорогі речі і випрошував у Брітні розкішні подарунки і, кажуть, навіть крав у неї гроші, які складав на особливий – секретний – рахунок.

Але зоряним часом горе-чоловіка стало розлучення зі Спірс: по-перше, в той час про нього писали всі світові ЗМІ, а по-друге, йому вдалося відсудити у співачки щедрі відступні. Щоправда, значну їх частину він витратив бездарно, записавши власний реп-альбом, який, на жаль, успіхом не користувався.

Демі Мур

Деми Мур_2
Getty Images
Демі Мур

Це сьогодні Ештон Катчер – відомий і впливовий актор і за сумісництвом чоловік Міли Куніс, а в свій час, коли на одній з вечірок симпатичний юнак зустрів екс-дружину Брюса Вілліса, красуню Демі Мур, він був молодим і бідним, і тільки починав свій шлях у кіно. Режисери та ЗМІ звернули на Катчера увагу тільки після того, як він почав з'являтися на вечірках і червоних доріжках поруч з Мур. Саме тоді про Ештона написали, що в ролі альфонса він набагато талановитіший, ніж у будь-якій ролі в телевізійному або кінопроекті.

Знайомі пари були впевнені, що Ештон, який, як відомо, був на п'ятнадцять років молодший Демі, і Мур – ніколи офіційно не оформлять свої стосунки, і він, як кажуть у народі, поматросить і кине свою кохану. Проте вони все-таки одружилися, що не завадило Катчеру через шість років після весілля піти від Демі – мабуть, до того часу він отримав від неї все, що хотів.

Дженніфер Еністон

Дженнифер Энистон
Getty Images
Дженніфер Еністон

Незважаючи на свою чарівність і сліпучу усмішку, Джастін Теру став відомий широкій публіці тільки після того, як почав залицятися до Дженніфер Еністон, а потім і одружився на ній. Єдина людина в оточенні актриси, яким категорично не сподобався Теру, була мати Еністон – вона називала його "невдахою" і "жалюгідним альфонсом". Можливо, майбутня теща і перебільшувала неспроможність нареченого улюбленої дочки, але частка істини в її висловлюваннях була – і за ступенем популярності, і за рівнем матеріального добробуту Джастін значно поступався Дженніфер. Тепер же, після розставання з Еністон, згадки про нього не сходять зі сторінок газет та журналів, так і акторська кар'єра Теру, швидше за все, стрімко піде в гору, так що шлюб з Дженніфер приніс йому одні дивіденди.

Дженніфер Лопес

Дженнифер Лопес_13
Reuters
Дженніфер Лопес

Каспер Смарт нагодився до Дженніфер Лопес в той час, коли вона переживала розлучення з третім чоловіком Марком Ентоні. Флірт з танцівником з власного колективу Лопес дуже швидко переріс в роман, який викликав неоднозначну реакцію в оточення Джей Ло – що недивно, якщо врахувати, що її новий обранець виявився молодшим від співачки на вісімнадцять (!) років. Спочатку їхні стосунки були – чи здавалися? – бездоганними: на своїх сторінках Каспер зізнавався Дженніфер в коханні, а в реальному житті захоплено грався з її дітьми – близнюками Максом і Еммі. Щоб якомога рідше розлучатися з коханою, Джей Ло зробила Каспера керівником свого балету.

На жаль, ідилія тривала недовго – Лопес з жахом дізналася, що Смарт, якого  вона утримує, примудряється їй зраджувати. Приревнувавши його до трансвестита, з яким у Каспера Нібито був роман, Джей Ло з криками "Голим до мене прийшов, голим і підеш!" буквально виштовхала його з дому, не давши навіть зібрати речі. Того разу Смарту вдалося вимолити у коханої пробачення, але ненадовго – відтоді скандали увійшли у парочки в звичку. Вони сварилися і мирилися допоки остаточно не розлучилися. Кажуть, найбільше Дженніфер злило те, що Каспер не хоче зростати професійно, і, як наслідок, більше заробляти, а сидить у неї на шиї. Остаточно вони розлучилися після чотирьох років роману, заявивши, що вирішили залишитися друзями.

Кайлі Міноуг

Кайли Миноуг
Getty Images
Кайлі Міноуг

Бойфренда Кайлі Міноуг, британського телевізійного актора Джошуа Сасса, преса, не соромлячись, називала альфонсом, незважаючи на те що через рік після знайомства пара оголосила про своє бажання одружитися: говорили, що співачка повністю утримувала свого коханого, оплачуючи всі його забаганки і капризи. За словами одного з друзів сім'ї Пітера Форда, Міноуг віддавала Сассу все і була при цьому щаслива, а коли він почав лисіти, заплатила десять тисяч доларів за пересадку волосся.

Але справжня картина взаємин Міноуг з Сассом стала відома тільки після того, як Кайлі розірвала з ним стосунки. Виявилося, що Джошуа поняття не мав, хто така Міноуг, оскільки ніколи не цікавився поп-музикою, але вирішив познайомитися з нею як з заможною жінкою і навіть спеціально для цього оселився з нею в одному готелі. Сасс домігся свого – якийсь час співачка дійсно була від нього без тями, але акторові не вистачило терпіння – він занадто рано почав зраджувати своїй знаменитій подрузі, яка не заслужила такого ставлення до себе.

Рене Зеллвегер

Рене Зеллвегер_2
Getty Images
Рене Зеллвегер

Про те, що зірка фільмів про Бріджит Джонс Рене Зеллвегер утримує свого бойфренда, музиканта Бойла Бремхолла, стало відомо після того, як його дружина Сюзанна Мелвойн вирішила через суд стягнути з актриси аліменти, які винен їй Бойл. Логіку жінки зрозуміти легко: оскільки Рене платить за свого коханця скрізь і всюди, то чому б їй не забезпечити його колишню сім'ю – її і двох дочок, Індію і Елль?

У відповідь Рене заявила, що грошей у неї немає, а ті суми, які вона щомісяця перераховує на картку Бремхолла, не більше ніж позичка – нібито бойфренд обіцяв з часом погасити її. Якщо врахувати, що щорічно Зеллвегер дає своєму коханому близько шістдесяти тисяч доларів, не кажучи вже про те, що він живе за її рахунок, а сам нічого не заробляє, виплачувати "кредит" Рене, якби Бойл надумав це зробити, йому довелося б не один десяток років.

Міла Корольова

Залиште свій коментар

Вибір редакції