Зірки, яким довелося змінити ім'я заради кар'єри

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Заради успіху зіркам доводиться йти на жертви, зокрема, і змінювати свої справжні імена і прізвища. Хто з відомих знаменитостей носить псевдоніми і чому вони вирішили називатися саме так?

Елтон Джон – Реджинальд Кеннет Дуайт

Элтон Джон
Associated Press
Елтон Джон

Елтон Джон, який від народження носив ім'я Реджинальд Кеннет Дуайт, взяв псевдонім під тиском музичного продюсера Діка Джеймса. Збираючись записати першу платівку молодого виконавця, той поставив йому одну умову: музикант має взяти собі творче ім'я. Реджинальд поєднав два імені – саксофоніста Елтона Діна і блюзового виконавця Лонга Джона Болдрі, перетворившись на Елтона Джона – саме під цим псевдонімом його сьогодні знає весь світ. Якийсь час між двома іменами співак вставляв ще одне – Геркулес, на честь коня зі свого улюбленого комедійного серіалу Steptoe And Son, але потім передумав і повернувся до початкового варіанту.

Лана Дель Рей – Елізабет Грант Вулдрідж

Лана Дель Рей
Associated Press
Лана Дель Рей

Співачка і авторка пісень Лана Дель Рей задумалася про псевдонімі на самому початку своєї музичної кар'єри, її власне ім'я – Елізабет Вулдрідж Грант – справедливо здалося їй важковаговим для сцени. Намагаючись знайти підхожий, вона перебрала кілька псевдонімів – в різний час Елізабет просила називати себе Sparkle Jump Queen, May Jailer і Lana Rey Del Mar. Все склалося, коли в останньому вона переставила складові частини місцями і перетворилася на Лану Дель Рей, де вдало поєднуються ім'я голлівудської актриси Лани Тернер і назву популярного у 80-ті роки ХХ століття автомобіля Ford Del Rey, який, за словами співачки, нагадує їй про Кубу, де багато ретромашин. До речі, саме цей псевдонім зробив Лану знаменитою.

Ларрі Кінг – Лоренс Гарві Цайгер

Ларри Кинг
Getty Images
Ларрі Кінг

Справжнє ім'я одного з найвідоміших телеведучих – Лоренс Гарві Цайгер. Псевдонім молодий чоловік взяв у той щасливий день, коли він, будучи прибиральником на радіостудії, підмінив диктора, який не прийшов на роботу, і так сподобався керівництву, що йому запропонували роботу на постійній основі. Отут і постало запитання про псевдонім – директор студії вважав, що прізвище Цайгер важко вимовляється і ще гірше запам'ятовується. За словами самого Ларрі, коли він думав над тим, яке прізвище вибрати, йому на очі потрапила рекламна листівка лікеру king's Wholesale Liquor, тому він вирішив стати Кінгом. Втім, якщо врахувати, що це слово в перекладі з англійської означає "король", можна сказати, що ведучий напророчив собі блискуче майбутнє.

Брі Ларсон – Бріанна Сайдоні Дезольн'єр

Бри Ларсон_1
Associated Press
Брі Ларсон

За документами виконавця головних ролей у фільмах "Кімната", за яку вона отримала "Оскар", і "Капітан Марвел", звуть Бріанна Сайдоні Дезольн'єр. Вирішивши стати актрисою, а про цю мрію вона вперше сказала матері, коли їй виповнилося три роки (саме тоді вона зрозуміла свою "дхарму" – життєве призначення в буддизмі), Бріанна задумалася про псевдонім – її повне ім'я та прізвище мало хто зможе вимовити без попереднього тренування. Щоб подібних казусів не траплялося, почавши зніматися в кіно, вона скоротила своє ім'я до трьох літер, а прізвище і зовсім замінила. "Мої бабуся з дідусем були франкоканадцами, тому і прізвище у них таке важковимовне", – розповіла Брі в інтерв'ю.

Ніколас Кейдж – Ніколас Кім Коппола

Николас Кейдж
Associated Press
Ніколас Кейдж

Ніколас Кейдж, справжнє ім'я якого – Ніколас Кім Коппола, не міг змиритися з тим, що його вважатимуть лише частиною знаменитого сімейства. Майже всі родичі майбутнього актора так чи так пов'язані з мистецтвом: його дід, Кармін Коппола, був знаменитим композитором, мати, Джой Коппола, – танцівницею, а дядько, Френсіс Форд Коппола, – знаменитим кінорежисером, що зняв "Хрещеного батька" і "Клуб "Коттон". Найбільше актор-початківець побоювався, що його будуть сприймати лише як чергового представника знаменитої сім'ї, а його власні здібності ніхто не розгледить і не оцінить. Щодо того, чому Ніколас взяв псевдонім Кейдж, існує дві версії: за однією, це сталося, тому що йому подобався персонаж коміксів Люк Кейдж, згідно з іншою – він запозичив прізвище у композитора Джона Кейджа.

Діта фон Тіз – Хізер Рене Світ

Дита фон Тиз_1
Getty Images
Діта фон Тіз

Королева бурлеску Діта фон Тіз – одна з тих жінок, про яких кажуть: зробила себе сама. Вона не тільки вдосконалила свою зовнішність, наважившись на необхідну кількість пластичних операцій і придумавши для себе макіяж "фатальної красуні", але і змінила своє цілком звичайне ім'я – Хізер Рене Світ – на аристократичне, Діта фон Тіз. Для цього вона скомбінувала ім'я знаменитої голлівудської актриси 20-30-х років ХХ століття Діти Парло з прізвищем фон Тіз, підглянутим в телефонному довіднику. Що ж, результат, як то кажуть, навіч – стриптизерка перетворилася на королеву, і псевдонім зіграв в цьому перевтіленні не останню роль.

Фотогалерея Діта фон Тіз і її ефектні образи (12 фото)

Псевдоніми взяли собі також такі зірки, як Наталі Портман (Natalie Херцшлаг), Ріккі Мартін (Енріке Моралес), Тайгер Вудс (Елдрик Тонт Вудс), Вупі Голдберг (Керін Елейн Джонсон), Вуді Аллен (Аллан Стюарт Конигсберг), Антоніо Бандерас (Хосе Антоніо Домінгес Бандерас), Девід Роберт Джонс (Девід Боуї), Джекі Чан (Чень Ганшен), Одрі Гепберн (Одрі Кетлін Растон), Вайнона Райдер (Вайнона Лора Горовіц), Чарлі Шин (Карлос Ірвін Естевес), Фредді Мерк'юрі (Фарух Булсара) та інші.

Міла Корольова

Залиште свій коментар

Вибір редакції