Зіркові кінопари, які стали ворогами на все життя

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ми звикли до того, що на знімальному майданчику зірки заводять романи, про які згодом довго і захоплено пише преса. Але трапляється і навпаки: актори, граючи в одній картині, встигають перейнятися до одне одного такою ненавистю, що більше не хочуть навіть чути один про одного.

Джилліан Андерсон і Девід Духовни

​​​​​​​Джиллиан Андерсон и Дэвид Духовны

Джилліан Андерсон і Девід Духовни провели на зніманнях серіалу "Секретні матеріали" вісім років свого життя, працюючи по шістнадцять годин на добу, але при цьому майже не спілкувалися. Кажуть, іноді обстановка на майданчику загострювалася настільки, що, здавалося, ще трохи, і в повітрі почнуть з'являтися блискавки. Журналісти довго гадали, в чому причина таких "теплих" стосунків. Одні були впевнені, що "агент Скаллі" закохана в "агента Малдера", а він не відповідає їй взаємністю, оскільки зберігає вірність своїй дружині, Теа Леоні. Інші наполягали на матеріальній версії, згідно з якою гонорар Духовни був у кілька разів більше, ніж у Андерсон, чого остання ніяк не могла пережити. Самі актори не приховували, що іноді ненавиділи один одного, але, за їхніми власними словами, "не як вороги, а як родичі та друзі, які занадто багато часу проводять разом".

Пірс Броснан і Тері Гетчер

Пирс Броснан и Тери Хэтчер

Пірс Броснан і Тері Гетчер, що зустрілися на знімальному майданчику фільму "Завтра не помре ніколи", розсварилися через рідкісну безвідповідальність актриси. Гетчер постійно спізнювалася на фільмування, змушуючи всю групу, включно з виконавцем головної ролі, годинами чекати, поки вона нарешті доїде до місця роботи, одягнеться і загримується.

Але на цьому муки її колег не закінчувалися: Гетчер постійно влаштовувала істерики, доводячи до сказу всіх – від режисера і продюсера до гримерів і костюмерів. Коли терпець Броснана урвався, він в інтерв'ю глянцевому журналу розповів про поведінку Тері, яку назвав негідною. Пірс зізнався, що не готовий був сказати в її адресу слова, які не варто вживати стосовно жінки. Згодом виявилося, що капризи Гетчер пояснювалися поважною причиною – актриса була вагітна, але її стосунків із Броснаном це не поліпшило.

Шерон Стоун і Вільям Болдвін

Шерон Стоун и Уильям Болдуин
Шерон Стоун і Вільям Болдвін

Стосунки між Шерон Стоун і Вільямом Болдуїном, братом відомого Алека Болдуїна, під час фільмувань еротичного трилера "Тріска" скоріше нагадували ворожнечу, ніж творче партнерство. Щоправда, воювала в основному Стоун, а Болдвін, як міг, оборонявся, що було вельми непросто. Шерон буквально знущалася з нього – називала поганим актором і слабким чоловіком, а одного разу під час поцілунку вкусила Вільяма за язик, та так, що він кілька днів не міг розмовляти. Чи варто дивуватися, що актори досі ненавидять один одного.

Чарлі Шин і Сельма Блер

Чарли Шин и Сэльма Блэр 
Чарлі Шин і Сельма Блер

Незважаючи на скандальну репутацію Чарлі Шина, ініціатором постійних скандалів на знімальному майданчику серіалу "Управління гнівом" став не він, а його партнерка Сельма Блер. Актриса з якоїсь причини не злюбила Шина і всіляко принижувала його, називаючи його "халтурником, ледарем, нездарою" і навіть "розтелепою". З часом аудиторія знімального майданчика через свою нечисленність перестала влаштовувати Блер, і вона переключилася на журналістів. Галас, який не йшов на користь серіалу, змусив продюсерів, які на чільне місце ставлять гроші, а вже потім все інше, розлучитися з актрисою-скандалісткою, а не мінімізувати іміджеві втрати, пов'язані з її довгим і злим язиком. З Сельмою розірвали контракт, і на знімальному майданчику одразу ж запанував мир.

Різ Візерспун і Вінс Вон

Риз Уизерспун и Винс Вон
Різ Візерспун і Вінс Вон

Різ Візерспун і Вінс Вон, які знімалися разом у фільмі "Чотири Різдва", вщент посварилися через ставлення до роботи. Візерспун вважала, і вважає нині, що будь-яку сцену на знімальному майданчику потрібно ретельно репетирувати, по кілька разів проходячи особливо складні моменти. Вон, свєю чергою, віддавав перевагу імпровізації і категорично відмовлявся вчити текст ролі, що дуже сердило його партнерку. На зніманнях картини актори постійно сварилися, а на її прем'єру прийшли порізно і робили вигляд, що не знайомі одне з одним.

Міла Корольова

Фотогалерея Знамениті наречені: зірки і принцеси (7 фото)

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції