Знаменитості, яким можна написати і отримати відповідь

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сьогодні ми зрідка пишемо листи від руки і надсилаємо їх поштою, воліючи користуватися електронною перепискою. Тому особливо приємно дізнатися, що і в наш час є такі знаменитості, які не тільки пишуть послання по-старому, але і відповідають на листи своїх шанувальників.

Єлизавета II

Королева Елизавета II
Getty Images
Королева Єлизавета II

Неймовірно, але факт: найвідповідальнішою в плані листування є англійська королева Єлизавета II. Раніше вона сама переглядала всю кореспонденцію, що надходить на адресу Букінгемського палацу, останнім часом за неї це роблять придворні, читаючи листа вголос. Королева каже, що відповісти тому чи тому адресатові, помічники складають текст листа, а Єлизавета II власноручно їх підписує.

Є кілька правил, які збільшують шанси на відповідь, якщо ви надумаєте написати королеві: до неї краще всього звертатися Madam, не варто ставити їй запитання про особисте життя і життя її родини, а відправляти за адресою: Her majesty's The Qween, Buckingham Palace London, SW1A 1AA. Кажуть, за часів свого правління Єлизавета II відповіла майже на чотири мільйони послань, причому її адресати живуть не тільки в Британії, але і в інших країнах світу.

Том Генкс

Том Хэнкс на премьере фильма "Салли" в Нью-Йорке_3
Getty Images
Том Генкс на прем'єрі фільму "Саллі" в Нью-Йорку

Відповідає на листи, які відправляють йому, і володар двох "Оскарів" Том Генкс. Багато років тому, коли Тому виповнилося вісімнадцять років, він і сам звертався до знаменитого режисера Джорджа Роя Гілла – в листі хлопець запевняв, що талановитий, і просив постановника "Афери" і "Бійні номер п'ять" допомогти йому стати актором. Гілл Тому не відповів, і Генкс досі пам'ятає, з яким нетерпінням заглядав в поштову скриньку, і як засмутився, коли зрозумів, що лист не прийде.

Саме з цієї причини сьогодні актор намагається відповідати всім, хто до нього звертається. Так, одна з його прихильниць отримала від зірки не тільки автограф, але і його фотографію, на якій він зображений з її портретом у руках. А ще Том часто запрошує своїх глядачів на заходи за своєї участі і приходить до них на весілля та дні народження, якщо його запрошують.

Кіра Найтлі

Кира Найтли
Associated Press
Кіра Найтлі

Серйозно ставиться до листів своїх шанувальників і Кіра Найтлі. Вона не тільки відповідає на них, але і робить це оперативно. Дуже показова в цьому сенсі історія англійського програміста Тома Гейса, який попросив актрису розписатися на фотографії, яку він їй відіслав. Лист від Найтлі прийшов за чотири дні – актриса надіслала його з кур'єром. У конверті Том знайшов фотографію Кіри з автографом, яка була гарнішою й більшою за ту, яку він відправив їй, лист на дванадцяти (!) сторінках пахнув лавандою. У ньому Найтлі розповіла, що лист Гейса став "світлою плямою її дня", розповіла про своє дитинство, літні подорожі, поїздки до мами в Шотландію і улюблені моменти у фільмах, в яких вона знімалася, а наостанок назвала його "дивним". Кіра також надіслала незнаному програмісту свою електронну адресу, номери мобільних телефонів і двадцять чистих аркушів паперу, на яких попросила написати їй відповідь.

Аманда Сейфрід

Аманда Сейфрид
Getty Images
Аманда Сейфрід

Не тягне з відповіддю і Аманда Сейфрід. Правда, довгих листів, як Кіра Найтлі, вона не пише, але на кілька рядків і автограф може розраховувати кожен, хто до неї звернеться. Кажуть, відповідати на послання фанатів актрису привчила її мати. Енн Сейфрід вважає, що доньці корисно спілкуватися із звичайними людьми: це дозволяє їй не втрачати зв'язок з простим, неголллівудським і негламурним світом, так і ображати людей неувагою – негарно.

Арнольд Шварценеггер

Арнольд Шварценеггер
Getty Images
Арнольд Шварценеггер

Арнольд Шварценеггер відповідає на листи шанувальників вибірково. Якщо кореспондент просто попросить автограф, його послання, швидше за все, залишиться без відповіді. Якщо ж він розповість про випадок зі свого життя, який торкнеться якоїсь струни в душі "залізного Арні", то отримає не тільки автограф, але і відповідь. Відома історія, коли один з фанатів у листі розповів Шварценеггеру зворушливу історію про те, як повів свого хворого батька на прем'єру фільму "Термінатор. Генезис". Чоловік був прихильником фільмів про робота-термінатора, вони з сином дивилися всі попередні серії, але, захворівши, він перестав сприймати навколишній світ і повністю пішов у себе. Яка ж була радість сина, який, прийшовши з батьком в кінотеатр, вперше побачив, як той знову реагує на те, що відбувається на екрані і усміхається.

Шварценеггер відповів на послання, правда, його лист був адресований не стільки синові, скільки батькові. "Я радий, – написав він, – що дурна посмішка мого героя у фільмі змусила вас усміхнутися. Сподіваюся, ви знайдете радість життя завдяки своєму дивовижному синові, якого виховали гідним у всіх стосунках людиною".

Міла Корольова

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції