Зуб даю: зірки, що пожертвували зубами заради ролі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Фраза "мистецтво вимагає жертв", яку промовляють, до речі, давно, стала порожнім висловом. Однак є актори, які, щоб отримати роль, принесли в жертву кінематографу... свої зуби. Правда, в цьому списку тільки чоловіки – актриси навіть заради ролі на таке самозречення не здатні.

Бред Пітт

Бойцовскій клуб

Бред Пітт витратив багато часу і грошей на те, щоб довести свої зуби до ідеального голлівудського стану – зробив їх рівними та білосніжними. Але, коли йому запропонували роль в екранізації роману Чака Паланіка "Бійцівський клуб", не вагаючись, вирушив до стоматолога і попросив зняти з зубів дорогі вініри, а зуби під ними  зробити нерівними і щербатими.

Так його образ набув достовірності – глядачі не повірили Пітту, якщо б його герой, який б'ється з будь-якого приводу, виблискував у кадрі білозубою усмішкою. Але тільки-но був відзнятий останній епізод фільму, Бред знову вирушив до кабінету стоматолога і попросив повернути вініри на місце.

Джонні Депп

Джонні Депп зубів, на щастя, не втрачав, але таку ілюзію створив – під час знімань кількох фільмів "Піратів Карибського моря" він одягав металеві коронки. За право їх носити акторові довелося витримати справжній бій із продюсерами, які вважали, що з "золотим" ротом Джек Горобець виглядає безглуздо і гротескно. Деппу довелося піти на поступки і замість чотирьох коронок залишити тільки дві, продюсери побурчали, але погодилися.

Вироблений накладками ефект так сподобався акторові, що він не знімає "аксесуари" і в повсякденному житті. Незважаючи на те, що коронки були зроблені винятково з благородних металів – золота і платини, стоматологи побоюються, що Депп зрештою зіпсує собі зуби, вони почнуть кришитися і тоді без справжніх протезів йому вже не обійтися. Тому вони радять акторові час від часу знімати коронки – особливо, в перервах між зніманнями.

Шайа Лабаф

Ярость

Шайа Лабаф, вживаючись у роль Бойда "Святоші" Свона у фільмі Девіда Ейера "Лють", приніс на вівтар мистецтва кілька серйозних жертв. Він цілий місяць прослужив в Нацгвардії, зробив татуювання на руці, порізав ножем обличчя і не давав ран гоїтися до самого початку знімань. А ще – перестав митися, тому виводив з себе акторів, які змушені були з ним зніматися, накінець вони наполягли на тому, щоб Лабаф переїхав з готелю, в якому проживала знімальна група, у дешевий придорожній мотель. І, щоб завершити створення образу, Шайа звернувся до стоматолога з проханням вирвати йому передній нижній зуб.

Актор так пишався собою, що одразу ж виклав на сторінці у соцмережі свою "щербату" фотографію, забезпечивши її підписом: "Якщо роль вимагає пожертвувати зубом – зроби це!" Після знімань "Люті" Шайа вставив собі новий зуб, який нічим не відрізнявся від попереднього.

Ніколас Кейдж

Птаха

Історія про те, як Ніколас Кейдж працював над фільмом Алана Паркера "Птах", давно вкрилася легендами. Кажуть, щоб зіграти знівеченого вибухом сержанта Ела Колумбато, актор кілька тижнів носив на обличчі хірургічну пов'язку, через що волосся на обличчі вросло в шкіру, і це призвело до її запалення, та дозволив вирвати собі два зуби без знеболення.

Насправді все було не так, точніше, не зовсім так. Зуби Кейджу дійсно вирвали, але вони у актора, якому на той час ледве виповнилося двадцять років, залишалися молочними, тому видалити їх було необхідно, просто Ніколас приурочив процедуру до початку знімань у картині. Коли робота над "Птахом" була закінчена і на місці вирваних молочних у актора з'явилися постійні зуби, він поставив вініри і більше, навіть заради ролі, їх не вивертає. А, може, гідною такої жертви роботи йому більше не пропонували?

Джим Керрі

Тупой еще тупее

Зірка "Маски" Джим Керрі заради ролі у фільмі "Тупий і ще тупіший" вирішив зняти коронку з вибитого в дитинстві зуба. Інцидент стався, коли Керрі навчався в школі: після бійки з однокласником хлопчик залишився без одного з зубів – на його місці красувався невеликий скол. Зуб Джиму наростили, та так добре, що ніхто не сумнівався: він справжній. Коли ж Боббі та Пітер Фарреллі акторові запропонували зіграти Ллойда Крістмаса в комедії "Тупий і ще тупіший", Керрі задумався: як змінити зовнішність, щоб зробити свого героя смішнішим? Відповідь напрошувалася сама собою: зняти коронку, щоб стало видно скол зуба. Після закінчення роботи над фільмом актор повернув коронку на місце і знову зняв її лише двадцять років потому – для знімань у фільмі "Тупий і ще тупіший - 2".

Міла Корольова

Вибір редакції