Лікарі врятували 300-грамове немовля

Лікарям Університетської клініки Геттінгена вдалося врятувати новонароджену дівчинку вагою близько 300 грамів.

Лікарям Університетської клініки Геттінгена вдалося врятувати новонароджену дівчинку, що з'явилася на світ на 15 тижнів раніше визначеного терміну. Вага дитини при народженні складала 10,5 унцій, або 297,15 грама.

Відразу після пологів новонароджену Кімберлі Мюллер розмістили у відділенні інтенсивної терапії, де вона провела понад п'ять з половиною місяців.

Дитина була підключена до апарату штучної вентиляції легенів і отримувала великі дози препаратів, що стимулювали розвиток імунної системи.

На третьому місяці життя у лікарів виникли побоювання, що дівчинка може втратити зір через ретинопатію - порушення кровопостачання сітківки очей. Проте, цього ускладнення вдалося уникнути завдяки своєчасно проведеній хірургічній операції.

Кілька днів тому Кимберлі була нарешті виписана з лікарні додому. Зараз дівчинка важить майже два з половиною кілограми. Її зріст збільшився до 43,2 сантиметрів.

Оскільки легені немовляти, як і раніше, залишаються недорозвиненими, вона все ще потребує додаткової подачі кисню. Крім того, дівчинку продовжують годувати через зонд. Проте, зараз лікарі не бачать загрози життю і здоров'ю дитини.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: