Майже мільярд євро на пластичну хірургію

За останніми підрахунками, іспанці щорічно витрачають на послуги пластичних хірургів не менше 800 мільйонів євро.

Іспанці
Популярність пластичної хірургії зростає серед іспанських чоловіків. (Фото: blog.presscom.org)

Близько 10% іспанців користуються послугами пластичних хірургів, витрачаючи на зміну своєї зовнішності в сукупності не менше 800 мільйонів євро щорічно, повідомляє агентство EFE з посиланням на віце-президента Союзу пластичної хірургії Іспанії Хосе С'єрру. 

"Останніми роками значно зросла кількість іспанців, які зважилися вдатися до пластичної хірургії, особливо серед чоловіків, які складають сьогодні 20-30% від загального числа. Всього ж послугами пластичної хірургії останніми роками користувався приблизно кожен десятий іспанець", - наводяться в повідомленні слова С'єрри. 

У доповіді агентства під назвою "Іспанці помінялися" також наводяться дані Фонду досліджень BBVA, присвячені змінам у зрості мешканців Піренеїв з кінця 19 століття до сучасності.
 
За даними фонду, іспанські чоловіки "в середньому" виросли за цей період на 12 сантиметрів - зі 164 до 176 сантиметрів, перевищивши до початку 21 століття зростання "середньоєвропейського" чоловіка (175 сантиметрів). 

Жінки, за даними фонду, виросли ненабагато - сьогодні їх середнє зростання складає 161 сантиметр проти 164 у "середньоєвропейської" жінки.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: