Мало бути інакше

Житель США подав до суду на фармацевтичну компанію за зроблений нею напій, від якого він мало не втратив чоловічу гідність.

Житель США подав до суду на фармацевтичну компанію Novartis Consumer Health Inc. Позивач вважає, що вироблений компанією вітамінізований енергетичний напій викликав у нього важкий напад пріапізму - тривалої болючої ерекції, не пов'язаної із статевим збудженням.

За словами 29-річного ньюйоркця Крістофера Вудса, проблеми із здоров'ям почалися у нього 5 червня 2004 року, наступного дня після того, як він випив куплену в магазині банку енергетичного напою Boost Plus. Прокинувшися з ерекцією, яка ніяк не проходила, Вудс врешті-решт звернувся в лікарню.

Лікарі встановили пацієнту так званий шунт Вінтера - пристосування, що забезпечує відтік крові з пеніса. Проте згодом йому потрібно повторне хірургічне втручання - емболізація (штучна закупорка) артерій статевого члена.

Позивач вимагає від виробника продукту компенсації фізичного і морального збитку, сума компенсації не називається.

Представники Novаrtis підтверджують факт подачі позову, проте відмовляються коментувати ситуацію навколо нього. На інтернет-сайті компанії напій Boost Plus описується як висококалорійний і збагачений мікроелементами продукт для людей, які потребують додаткової енергії та протеїнів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: