Медики: 6 вересня небезпечний день

Медики Великобританії прийшли до висновку, що 6 вересня - найнебезпечніший день в році для тих, хто боїться захворіти.

Медики Великобританії прийшли до висновку, що 6 вересня - найнебезпечніший день в 2007 році для тих, хто боїться захворіти.

Як пише газета The Daily Mail, статистичні дані вказують на те, що саме в цей час найбільша кількість британців стають жертвами простуди і кон'юнктивіту.

В цей же час зростає продаж ліків від простуди, грипу, хвороб шлунку, діареї і педікульозу. Причинами такого стану є як похолодання, так і початок навчального року.

За перші два дні перебування в школі або дитячому садку діти встигають підхопити яку-небудь інфекцію, яку передають батькам. Дорослі, у свою чергу, заражають один одного на роботі і в суспільному транспорті. На це йде ще два дні.

Шляхом таких обчислень учені прийшли до висновку, що цього року саме 6 вересня найбільша кількість жителів Великобританії опиниться зараженою.

Втім, медики говорять, що не варто посилено опікати дітей в цей період. Щорічне випробування для здоров'я, яким є початок навчального року, навіть корисне, оскільки укріплює імунну систему дитини. Щоб запобігти розповсюдженню простудних захворювань, лікарі рекомендують користуватися не носовими хусточками, а одноразовими паперовими серветками.

Дітей слід привчати мити руки після гри і перед їжею, прикривати рот, коли вони кашляють або чхають, повідомляти батьків про перші симптоми простуди. Організму, що також росте, корисне споживання великої кількості води.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: