Міра в гігієні

Дерматологи не радять постійно користуватися антибактеріальним милом, оскільки воно робить шкіру вразливою для інфекцій.

Реклама переконує нас у необхідності антибактеріального мила та шампуню від лупи.  Дерматологи вважають, що в гонитві за особистою гігієною потрібно знати міру.

Використання антибактеріального мила виправдане за наявності подряпин, порізів, мозолів. Але постійно використовувати його не можна: таке мило знищує природний мікробний фон, і шкіра стає вразливою для інфекцій. 

Адже на ній живуть різні мікроорганізми, які взаємодіють між собою. А коли ми вбиваємо велику їх частину, найсильніші, які залишилися, стають небезпечнішими. Не зустрічаючи опору змитих антибактеріальним милом "захисників", патогенні мікроорганізми легко проникають у шкірні покриви. Те ж саме відбувається при щоденному протиранні обличчя засобами від вугрового висипу. Крім того, більшість із них ще і ущільнюють шкіру.

Іншою поширеною помилкою є використання розрекламованих засобів для догляду за шкірою, які можуть абсолютно не підходити конкретній людині. Наприклад, гелі для обличчя з рівнем рН 5,5. Рівень кислотності здорової шкіри дійсно такий, але це в середньому. І чи упевнені ви, що ваша шкіра абсолютно здорова? Адже навіть невеликий прищик говорить про інакше. До того ж різні ділянки обличчя мають свій рН-рівень, відповідно повинен відрізнятися і підхід до них. 

Особлива розмова про шампуні проти лупи. Багато хто постійно миє ними голову просто для того, щоб лупа ніколи не з'явилася. Але, роблячи так, люди привчають організм до регулярного допінгу. В результаті заміна шампуню від лупи на звичайний викликає ламкість волосся.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: