Mittelspiеl виборчої кампанії

Ініціатива Олександра Мороза зібрати депутатів 5-го скликання у ВР 4 вересня є абсурдною, оскільки парламент нелегітимний.

Ініціатива Олександра Мороза зібрати  депутатів 5-го скликання у ВР 4 вересня є абсурдною, оскільки парламент  нелегітимний. Депутати склали свої повноваження і треба у цій темі поставити  нарешті крапку. Намагання начебто вирішити питання позбавлення депутатської недоторканності у Раді є ніщо інше, як  примітивний піар. Оскільки для  результативного вирішення цього питання потрібні зміни до Конституції  і 300 голосів депутатів.

Крім того, треба сказати, що  депутатська недоторканність  непотрібна  тим депутатам, які працюють і живуть чесно, виконуючи свої безпосередні обов'язки. Ті ж депутати, які паралельно займаються бізнесом та різними  несупутними з депутатством речами, без сумніву, будуть проти  позбавлення себе  депутатського імунітету.  Скільки таких в коаліції Януковича, не важко  здогадатися.  Так що це  чистий  передвиборчий піар, розрахований на необізнаний електорат.

Задумка полягає в тому, щоб привернути засоби масової інформації. Це грубий спосіб мобілізації електорату. А ще це конфронтаційна риторика Олександра Мороза, бо соціалісти втратили політичну перспективу і перебувають у стані агонії.

При цьому ніхто не зважає на висновки та рекомендації парламентської асамблеї Ради Європи, що відбулася у квітні цього року. Зрозуміло, вибори – це політична гра. Деякі гравці не вміють програвати і готові піти на все, з метою збереження статусних позицій. Це просто стає небезпечним для суспільства.

Сьогодні БЮТ в союзі з НУ-НС мають найреальніший шанс перемогти у виборах. Я не виключаю того, що Мороз є інструментом в руках прихованих ляльководів (як внутрішніх так і закордонних), яких не влаштовує така політична перспектива.

В цьому контексті і треба розглядати спробу провести "зустріч під куполом" що виглядає як дешевий політичний фарс. 

Володимир Полохало 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: