mp3 плеєри загрожують слуху

Більшості молодих людей, що постійно слухають mp3 плеєри, загрожує ризик втрати слуху.

Більшості молодих людей, що постійно слухають mp3 плеєри, загрожує ризик утрати слуху. Так вважають вчені з англійського Королівського національного інституту з лікування глухоти (RNID).

За даними дослідників, майже половина з числа досліджених молодих людей слухає музику більше 1 години на день, а одна чверть - більше 21 години на тиждень. Учені виявили, що 72 особи з 110 британців слухають музику гучністю 85 децибелів. Тим часом Всесвітня організація здоров’я стверджує, що вплив шуму на такому рівні протягом години може призвести до втрати слуху.

Бріан Ламб, виконавчий директор Королівського національного інституту з лікування глухості, вважає, що "дуже легко у вуличних умовах збільшити гучність вашого плеєра до небезпечного рівня". 

"Якщо люди можуть чути музику з ваших навушників на відстані одного метра, то ви завдаєте шкоди своєму слухові", - додав він.

Цифри, отримані під час дослідження, занепокоїли вчених, особливо з огляду на багатомільйонні продажі mp3 плеєрів у всьому світі. Дослідники звинувачують виробників музичних плеєрів у тому, що вони не наклеюють чіткі та ясні попередження.

Щоб уникнути розвитку глухоти, вчені з Королівського інституту радять купувати спеціальні фільтри для навушників, що перешкоджають проникненню стороннього шуму й, таким чином, усувають необхідність збільшення звуку.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: